Nesvatbovi (2005)

Pro mě je to jedna z nejlepších romantických komedií vůbec. Sympatické ústřední duo, roztomilá McAdams, trošku nadrženější Isla Fisher a neuvěřitelný balič na svatbách (tedy nyní na pohřbech) Will Ferrell. Jenom je škoda trošku natahovaného konce

Láska nebeská (2003)

Nejlepší romantika , navíc má film takovou opravdu vánoční atmosféru. Nejradši mam dějové linky točící se okolo Hugh Granta, Colina Firtha a Billa Nighyho + výborné cameo Rowana Atkinsona. Ostaní také nejsou vůbec špatném, jedinná která mi vyloženě lezla na nervy je ta mezi Carlem a Sarah.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Nejlepší sci-fi seriál a tím samozřejmě 1. v mé TOP sci-fi seriálů. Sympatické, přesto nečernobílé charaktery( snad jen Helo si občas hraje až moc na dobráka), zajímavé zápletky, ve většině případů lidstvo ukázáno ve své pravé zkažené podobě a hlavně to multižánrové spektrum. Best postavy: Tigh, starouš Adama, Romo Lampkin a Number Six. 1.řada/**** 2.řada/***** 3.řada/**** 4.0/**** 4.5/*****

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Pro mně rozhodně jeden z nejlepších pilotů k nejlepšímu sci-fi seriálu vůbec.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovka co dodat, ale bez Rimmsíka to opravdu nebylo ono, ještě že se vrátil. :-D 1.řada/**** 2.řada/**** 3.řada/***** 4.řada/***** 5.řada/***** 6.řada/**** 7.řada/*** 8.řada/****(objektivně za ***, ale za návrat Rimmera mezi hlavní postavy přihazuji ještě jednu) !!!! Arnold J. Rimmer je největší hrdina v galaxii !!!!