BluT

BluT

J. Zídek

okres Praha

• 20.7.2008  00:52

Fakt jeden z nejlepších dílů! Ten Jerry je tady obzvlášť svině a Tom s příčeskem vypadá fakt drsně:D

• 20.7.2008  00:42

Ještěže mám všechny Tom a Jerry nahraný na videokazetách, prostě bomba. Když jsem byl menší, nebylo snad nic zábavnějšího.

• 20.7.2008  00:40

Klasika

• 20.7.2008  00:38

Já prostě žeru Toma a jerryho.

• 19.7.2008  21:38
    Praštěná holka (TV seriál) (1996)

Dost neoriginální. Místy vtipné. Zbytek je nuda.

• 19.7.2008  21:26
    Pistolnice (1994)

Na Westerny jsem nikdy moc nebyl. Teda až na Limonádový Joe!

• 19.7.2008  21:13
    Policajti z předměstí (TV seriál) (1999)

U dílů, které jsem viděl, jsem se bavil. A Petr Rychlý v roli gaye Páji je naprosto DOKONALÝ.

• 19.7.2008  20:43

Když jsem si do sálu sedal, nečekal jsem ani v nejmenším, že uvidím něco takového. Snímek byl pro mě prvním setkáním se starší japonskou hranou tvorbou a doslova mě ohromil. Ani pořádně nevím jak hodnotit, protože nemám moc s čím srovnávat, ale zážitek to byl.

• 6.7.2008  15:57
    Silent Hill (2006)

Prej Silent Hill, takovej kravál jakej tam ďáli ty zombíci, či co to bylo, a fanatičtí uctívači čehosi.

• 6.7.2008  15:48
    (1998)

Hodně zvláštní film, ale jelikož mám rád matematiku (klidně kamenujte bezvěrci, ale já a síla čísel se nevzdáme!), tak mě celkem oslovil. Nebyl tak psycho jako již zmiňovaná tvorba Davida Lynche, ale pořád dost ujetý. Co by se však dalo vytknout je, že příběh by mohl být rozvinutější. Takto to stojí jen na základní dějové lince a "sci-fi" poselstvích prezentované hlavním hrdinou.

• 5.7.2008  11:12
    Světák (2006)

Fakt celkem slabota. Dokonce mě přepadali nápady na přepnutí programu a nebo rovnou vypnutí TV. Dokoukal jsem to, ale ani konec za moc nestál. I těch 59% co tu momentálně film má, je trochu moc.

• 1.7.2008  16:27
    Suzumija Haruhi no júucu (TV seriál) (2006)

Jedno z vůbec nejlepších anime! Lepší snad než Naruto i Bleach! Nemusí sednout každému, ale mě dostalo tak, že jsem jen seděl a kochal se. Podání příběhu je velmi originální a postavy neokoukané a vtipné. Doporučuju všem anime a/nebo sci-fi / psycho / comedy fanouškům.

• 29.6.2008  23:31
    Díra (2001)

Hmmm, psychothriller. Čekal bych, že v jednom prostředí (v oné díře) se nedá moc rozvinout zajímavý příběh, ale celkem se povedlo. 4*

• 29.6.2008  23:27

Sorry. Prostě núda. V kině jsem koukal furt na mobil, kdy už bude konec. Kdybych mohl, tak jdu v půlce pryč. Jednu hvězdu za Keiru, protože hraní jí fakt jde.

• 29.6.2008  17:43
    Kmotr II (1974)

Pěkný, ale ták zdlouhavý...

• 28.6.2008  11:58

Tohle není běčkovej horror, to je minimálně déčkovej. Prostě nízkorozpočtová blbost, na kterou se ani nedá skoro vydržet koukat v kuse, ale když se to zkoukne celý, tak to uvízne v paměti a nevyšumí, jako ostatní horrory této kategorie. Cradle of Filth jsem nikdy moc neposlouchal, ale tady si Dani Filth vyhrál snad ještě víc než s hudbou. Myslím, že chtěl, aby film vypadal tak jak vypadá; jako film s vlastním oplzlým a nechutným stylem. Ale hodnotit nízko to nemůžu, protože to je počin, který nemá obdoby. Edit 18.02.2011: Zpětně si uvědomuju, že je to jeden z horrorů, kterej ve mě zanechal absolutně nejsilnější dojem. Možná proto, že horrory téměř vůbec nesleduji, mě tenhle tak nadchnul. Pokud víte, do čeho jdete, tak Cradle of Fear silně doporučuju! Edit: 06.09.2011: Zvedám hodnocení na pět :)

• 27.6.2008  16:36
    Metro (2004)

Vážně celkem slabý. Nepřináší do žánru horrorů nic novýho, vše už tu bylo a většinou líp a i Franka Potente hraje tak, jak jsem u ní nebyl zvyklý. V "Lola běží o život" a "Bournovo ultimátum" je její výkon někde úplně jinde. Tady fakt slabota, i když asi za to může scénář, kde se vlastně nic moc neděje.

• 26.6.2008  22:53

Takovýdle filmy mám fakt rád. V něčem mi to připomnělo i Butterfly Effect (Osudový dotek), ne TAK dokonalý, ale stále moc pěknej film, přičemž oba hlavní herci (Brody a Knightley) hrajou naprosto ohromujícím způsobem.

• 24.6.2008  14:14

Některý scény jsou vyloženě blbý, ale jinak jsem se dost bavil. Rád jsem se na tento film podíval i po třetí...

• 24.6.2008  14:10

Celkem nic moc, hrál jsem u toho na mobilu hry, ale ňáký hoky byly fakt luxusní.

• 19.6.2008  22:49
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Do té doby, než se na scéně objeví Near, je to naprosto boží anime. Rozhovory vypiplané, mnoho parádních dějových zvratů a nářez, kterej se jen tak nevidí. Kdyby to skončilo včas, tak by bylo dílů sice málo, ale myslím, že málokdo by přemýšlel nad jiným než 5* hodnocením. Ale po přibližně polovině už to značně ztrácí šťávu a konec mě vyloženě nasral. --- Takže mé pocity jsou trochu rozporuplné... Rozhodně ale má cenu se na to začít koukat. Ne vždy je na to nálada, ale když už se do seriálu zažerete, těžko se opouští. P.S. Teď to jedu podruhý a fakt je to úžasný. Prostě jasnejch pět.

• 19.6.2008  16:01
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Jak píšou snad všichni, seriál je lepší, ale pár fajn vtipů se tu najde. A vážně to má celkem zajímavej příběh! Nebyl jsem přímo unešenej, ale 4* si Bender's Big Score zaslouží.

• 15.6.2008  13:05
    Znamení (2002)

Nevím proč, ale nějak jsem se u toho nedokázal bavit, bát, ani se těšit na to co bude dál. Znamení mě prostě nedostala.

• 13.6.2008  14:20

Parádní film. Moc jsem se v kině bavil.

• 10.6.2008  14:14
    Maska (1994)

Jeden z mých oblíbených filmů s Jimem Carreym v hlavní roli. A i tý Cameron to tam fakt sekne.

• 10.6.2008  14:12

Ty vole, náhodou dost slušný!

• 10.6.2008  14:11

Divím se, že natočili pokračování. Jednička stojí celkem za prd.

• 10.6.2008  14:10

Nůůůdá. Sorry Jime, s tímhle jdi někam.

• 10.6.2008  14:04
    Grinch (2000)

Neuvěřitelně nudná a odporná "komedie". Jim Carrey ve své nejhorší životní roli.

• 9.6.2008  18:56
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Parádní seriál, pokud nemáte co na práci, je to výborná možnost, jak zahnat nudu. Nudit se totiž určitě nebudete. Zvlášť když bude na scéně Crabman. Nebo Randy.