• Krátkometrážní

Auta (2006)

Auta od pixaru jsou beze sporu jeden z nejlepších animovaných filmů posledních let. Příběh je vtipný, hlavní postavy nejsou nudné a najdeme i romantickou zápletku. Porsche se zamiluje do závodního autta! Komu by se tohle nelíbilo..

Blbý a blbější (1994)

Absurdní komedie, která se vám může líbit pouze pokud máte rádi Jima Carreyho. Jestli vám na něm něco nesedí, nesedne vám ani tato komedie. Edit 26.12.2011 - no, s tímhle komentářem se sice už tak úplně neztotožňuju, ale nechám ho tu just for fun.

Dr. House (2004) (seriál)

Rozhodně velmi nadprůměrnej seriál, vůbec se nedivim, že je tak úspěšnej, ale většina dílů si je podobnejch jak vejce vejci. Dr. House je stále stejně kousavej a přesně víte co od něj čekat. Já osobně upřednostňuju jiný seriály z lékařskýho prostředí (hlavně Chirurgové jsou supr).

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Legendární sračka.

Joey (2004) (seriál)

Podle mě je stále téměř na úrovni přátel. Parádní seriál.

Čokoláda (2000)

Teď zpětně přemejšlim, proč jsem tomu dal jen čtyři. Sice už si to úplně nepamatuju, ale vim, že to byl hustej film. Možná změnim hodnocení až to uvidim znova..

Kouř (1990)

Originální, vtipný, nadčasový, nářezový, odvazový, svěží a úžasný film. Vřele doporučuju, páč je to jeden z nejlepších filmů celé české i slovenské tvorby! A hlavní je, se na něj kouknout víckrát. Poprvý dobrý, ale po tom co jsem si k němu vytvořil vztah je dokonalý. 100% "Tak jsme si zazpívali a teď deme chlastat!"

Knight Rider (1982) (seriál)

Nejlepší Hasselhoffova role. Jako malej sem to žral a měl jsem i nálepky s tim fešnym autem!