Tatínek (2004)

Hodně zručně natočený dokument a myslím si, že Svěrák st. divákům poodhalil velký kus svého soukromí, duše a vůbec se v tomto dokumentu prokázala jeho citlivá osobnost a jemný smysl pro humor a jakousi přirozenou lidskost. To líbit.

Listopadová romance (2001)

Nemůžu si pomoct, ale mně se to líbílo. Hlavně Charlize Theron vypadá v tomhle smutno/romantickém fimu úžasně.

Závist (2004)

Nevím čím to je, ale Stiller mi začíná lézt na nervy. Hraje samý blbečky, zajímalo by mě jak by si poradil s nějakou vážnější rolí.

Stíny strachu (2004)

I když v tom hraje můj oblíbenec James Spader je to krajně neoriginální a velice, velice průměrný filmeček.

Život Briana (1979)

Tyhle "pajtni" nemaj chybu, ještě SKETCHES jsou super (tv verze).

Jedinečný (2001)

Zpočátku to vypadalo celkem slušně, nejvíc to ovšem zkazila zpomalená bojová scéna z tovární haly, kde vůbec neseděla hudba, v tu chvíli jsem si myslel, že je to nějakej přelud nebo co. Statham s Lindem to trochu zachraňujou, ale žádná sláva to teda fakt není. Dobrej soundtrack...

Policajt ze školky (1990)

Hehe, Arnold v roli infantilního romantika a učitele malých děcek..celkem sranda, ale ne taková jak by se mohlo zdát.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nejlepší Formanův snímek a brilatní Nicholsonův herecký výkon. Jeden z nejlepších filmů co jsem zatím viděl :-o

Létající oko (1983)

Ve své době to byla naprosta bomba. Pirátskou videokazetu s děsivým rychlodabingem jsem viděl asi 100x a myslím si, že ani dnes by se film nemusel stydět.