Brigada - Brigáda (2002) (série)

Těžko hodnotit po prvním díle - zatím to vidím, že by to mohl být velice autentický a brutální seriál z prostředí ruské mafie. Zaujaly mně hlavně ekzémy (rozuměj teplákové soupravy borců) a taky reálně udělané zvuky při rvačkách, jenom takové plácnutí a žádný řach, bum prásk alá americký akční filmy..i příběh by to mohlo mít. No tak zase takovej zázrak to není, musím jít s hodnocením o jednu * níž. Místy nuda, divné dialogy (možná překladem, kdo ví..), zmatený scénář a nepříliš dobrá herecké výkony. Občas dobrá kamera.

Tuxedo (2002)

Nejhorší Jackie Chan co jsem viděl - trapárna na druhou, dobrý akční scény občas, ale totálně zhovadilé dialogy. Na druhou hlavně kvůli výkonu Jennifer Love Hewitt. Prostě otřes.

Anatomie pekla (2004)

To má bejt nějaký pseudointelektuální porno nebo co?

Hory mají oči (2006)

Relativně koukatelná vyvražďovačka. Kdyby to nebylo totálně předvídatelné a nemělo to tak stupidní scénář, tak dám o hvězdičku více. Po polovině filmu se také naprosto vytrácí atmosféra a napětí a z filmu se stávají krvavá jatka. Co se týká brutality tak to zdaleka nemá na snímek Devil's Reject, to jen tak na okraj. Co se týká do nebes vynášené scény v karavanu - nic moc, respektive dobrý, ale takových scén je v hororech tohoto typu mraky. Jinak WRONG TURN je v podstatě jedno a to samý..je fakt, že to je víc funny.

Drsný Harry (1971)

Tahle detektivka je i přes svoje staří prostě super. Nemám rád toporný herectví Clinta Eastwooda ale evidetně se v týhle roli našel. Mimochodem film je plný skvělých hlášek. Asi nejlepší detektivka s Eastwoodem, klasika.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Seagal chodí s brokárnou po Brooklynu láme grázlům ruce, střílí po nich a občas pronese nějakou tu hlášku. Cool film, který ani po letech fanouška akčního žánru (a hlavně Seagala) určitě nezklame.

Šňup (2002)

Bezvadný soundtrack (Smashing Pumpkins, Satyricon...), film bohužel jako celek moc nefunguje i když je v něm pár vtipných okamžiků, ale také pár spíš nechutnejch momentů. Mickey Rourke jako Kuchař byl ovšem boží.

Faktótum (2005)

Flegmatický flákač Henry Chinaski proplouvá životem jako nenapravitelný bohém. Chlastá, užívá si se ženskýma, střídá jedno podřadné zaměstnání za druhým, vymetá bary, ale také píše. Ten film se snaží působit nezávisle a do určité míry se mu to i daří - suchý humor, působivé mluvené pasáže o psaní jako takovém..a hlavně Dillonovi toho loosera určitě zbaštíte, hraje ho totiž sakra dobře.

Naruto (2002) (seriál)

Tak tomuhle jsem naštěstí nepropad. Netvrdím, že to nemá něco do sebe, ale mně to trochu minulo. Každopádně se NARUTO bere jako klasika mezi Anime.

Tajemný let (2005)

JodieFoster opět nezklamala, narozdíl od drůhé poloviny samotného děje, který slibný thriller promění ve směšnou snůžku amerických patosů a klišé.