Hvězdný prach (2007)

Řekl bych, moc hezkej film pro děti. Do teď se u něj někdy zasměju.

Terminator Salvation (2009)

Chudák ten Yelchin... No k filmu: Při sledování, jsem se pořád ztrácel, a nevěděl jsem, kterej z těch chlápků je kterej... Jinak Moc hezký nápad, a moc hezká dějová linka. A moc hezká Bryce Dallas Howard!

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Taky dost slušný! Moc hezká tam byla ta Claire Danes. Ale asi by se mi to víc líbilo, kdybych to viděl když jsem byl mladší. To bych z toho podle mě, úplně šílel!

Hannibal (2001)

Možná už malinko slabší... Ale pořád super! Já miluju ty jeho způsoby zabíjení! A víte co? Je to zatím asi jediný film, co se mi líbil od Ridleyho Scotta.

Avatar (2009)

Já to viděl už dost dávno... Někdy musím zopakovat. Pochytil jsem z toho tak ty dvě hvězdy...

Zvláštní dny (1995)

Už jsem dlouho neviděl takhle skvělej film! Budu si to muset zase brzy zopakovat. Jak už jsem psal zřejmě u více filmů, tak fakt nesnáším Juliette Lewis. Je na ní fakt nepříjemný pohled, a o to víc, když je tam svlečená. Úplně ten film kazí. Bez ní, by to byl skoro nejlepší film co znám. Ale Angela Bassett je super, Ralph Fiennes je skvělý, Tom Sizemore a Vincent D'Onofrio jsou moji oblíbenci, a Michael Wincott byl jako vždy úžasně odpornej :D

Sedm (1995)

Úžasný film Naprosto ho miluju! David Fincher... Těžko říct co si o něm myslím... Ale některý jeho filmy miluju. Ale například Vetřelec 3, nebo Hra, byli naprosto strašnž! I když Brada Pitta moc nemusím, tak tady byl docela dobrý.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Nejsem si jistý, jestli náhodou tady ještě nepřekonali sami sebe. Naprosto dokonalá ukázka druhého dílu. Stejní herci, stejné charaktery, pár nových postav, jiná zápletka. Jsem spokojený na 100%!

Časové pásmo bylo změněno