Muž se železnou maskou (1998)

Leo dobrej, pár zajímavejch plot twistů. Historické filmy jako je tenhle mě moc neberou, takže pro mě bylo celkem utrpení to sledovat. 4,5/10.

Hellboy: Královna krve (2019)

Šílený béčko. ty necelý dvě hodiny slouží k tomu aby člověk nepřemýšlel a užíval si film. David Harbur je dobrej, stejně tak i humor, ale to je asi tak všechno. CGI nic moc, ale to se od rozpočtu mohlo očekávat.5/10

Ženy v běhu (2019)

Na poměry dnešních českých komedii, mě to docela překvapilo. Humor je tu dobrý, ale někdy nucený. 7,5/10.

Ad Astra (2019)

Rozhodně to není taková tragedie jak to podle recenzí vypadá. Líbí se mi jak je tu vyobrazen pohled na blízkou budoucnost. Mínus tohoto snímku je fázování. Některé sekvence můžou být dlouhé a nezáživné. 7,5/10.

Irčan (2019)

Práci kterou Martin Scorsese odvedl je vynikající. Herecké výkony De Nira, Pesciho, Pacina a dalších jsou úžasné. některé scény mě až tolik nebavili, ale i tak mi to rychle uteklo. Vidím v tom hodně, Martinovy minulá díla, třeba Mafiány nebo Coppolova Kmotra. 8/10.

John Wick 3 (2019)

Pro mě osobně první polovina byla moc nudná a utahaná, ale jakmile přišla na řadu druhá polovina, to už bylo něco. Finální bitva o Continentál je vážně suprová. 7,5/10.

Vetřelec: Covenant (2017)

OH bože. Normální kopírka prvního Vetřelce v jiném kabátku. Rozdílem jsou modernější prvky a jiné postavy. 4/10.

Joker (2019)

Zatím největší překvapení letošního roku. co Todd Phillips vytvořil za to klobouček dolů. Dalším plusem je to že, teoreticky se může Jokerem stát téměř každý, kdo má psychické problémy. Hildur Guðnadóttir je boží skladatelka, která by se mohla v budoucnu rovnat k dalším velikánům jako: Hans Zimmer nebo John Williams. 10/10.