Rakeťák (2022)

Začátek a konec byl skvělý, to, co se dělo uprostřed příběhu nebylo zase až tak špatné, ale bylo to maximálně průměrné. Váhal jsem, jestli mám udělit filmu 3 nebo 4 hvězdy, ale nakonec tedy 4. Viděl v kině - 70%

Kdo zabil Saru? (2021) (seriál)

Začátek byl skvělý, ale poté už mě to přestalo bavit a já tak první díl sotva dokoukal. Není tam nic kvůli čemu bych pokračoval dál./ 40%/

Control Z (2020) (seriál)

Ani jsem nečekal, že mě to tak moc chytne, ale hned od prvního dílu jsem se do toho zažral. První série je o tom, že na střední škole začne řádit hacker a vyzrazuje tajemství všech studentů. Samozřejmě se zde řeší a jsou zde i typické věci , které se dějí na středních školách, šikana, láska... Za mě i velmi povedené finále! 1. Série - 90% Tak druhá série začala naprosto perfektně, ještě překonávala svojí napinavostí a zajímavostí první řadu. Poté už se začnou objevovat lehce slabší díly, ale stále to bylo velmi kvalitní. Docela mě zklamala finální epizoda, nebýt skvělého konce udělil bych dílu průměrné hodnocení. Ale jinak opět super. 2. Série - 85% Třetí série se docela dost podobá té první, opět se na škole objeví hacker, a Sofia tak musí řešit, kdo za tím vším stojí. Trochu mě zklamal slabší první díl. Ale od druhého se to rozjelo. Moc jsem si to užil. Škoda, že není ohlášena 4. Série, ale budu doufat, že bude. Spoiler: trochu mě naštvalo, že neskončila Sofia s Javierem, ale a Raulem a Javier s Natalii. I potom, co jim provedli. 3. Série - 95%

Baymax! (2022) (seriál)

Krásná animace. 70%