Riverdale - Kapitola 113: Biblické hrůzy (2022) (epizoda) odpad!

PS: Vůbec nevím, jak mám tento díl ohodnotit, první půl hodina naprosto příšerná... Poslední minuty epizody byly super, i když docela zbytečné, když je v příštím díle vzkřísí.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Zábavný seriál se vtipným Rownem Atkinsnem. Ke konci vám přijde, že je to úplně zbytečně natahované a stačilo by i 6 dílů. Ale bavilo mě to. 65%

Riverdale (2017) (seriál)

První série byla asi nejlepší, co se týče zápletky, ale pro mě asi nebyla nejzábavnější. Velmi kvalitně natočeno a finále bylo dost povedené. 1. Série - 80%. I druhá série byla velmi kvalitně natočeno. Ovšem už se nám tam objevily i slabší díly. Finále druhé série ovšem bylo perfektní. 2. Série - 75% Třetí série už byla výrazně slabší, scénář byl hloupý, některé postavy se chovali i docela hloupě. Sérii rozhodně neprospělo 22 dílů, myslím, že kdyby bylo méně dílů bylo by to lepší a nemuselo to být tak natahováne. 3. Série - 65% Čtvrtá série byla mnohem lepší než ta třetí a pro mě byla dokonce i nejzábavnějšíl. Jediným zklamáním byl muzikálový díl, který byl zatím z těch třech muzikálových dílů suverénně nejhorší. Do hodnocení čtvrté série přidávám i první tři epizody z páté série, které patří do čtvrté série, ovšem kvůli covidu byly zařazeny do páté série. 4. Série - 85% Tak pátá série byla rozhodně nejslabší, nevím jestli došlo po parádní 4. Řadě k výměně štábu nebo tvůrcům totálně hráblo? Myslím si, ze seriálu moc neprospělo posunout děj o 7 let později. Posledních 20 sekund však tuto sérii možná zachránilo. 5. Série - 50% Rivervale byl speciál šesté řady, který já ale k šesté řadě počítat nebudu, i kvůli tomu, že se jedná o něco úplně jiného. Pro mě to celé byla pouze zbytečnost, která posílá úroveň seriálu níž a níž. Jediné, co stálo za to byla poslední scéna v posledním díle Rivervale. Možná to změnilo konec páté řady. Jinak u některých dílů naprostý problém to vůbec dokoukat, většina proklikaná a já jsem, jak už jsem zmiňoval velmi zklamaný. Rivervale - 30%  Scenáristická zoufalost. Šestá řada nezačala úplně špatně, sice to nebylo úplně tak moc kvalitní, jak jsem doufal, ale alespoň průměr. Další díly už přinesly zhoršení. Absolutně nechápu to, proč tvůrce napadlo s normálních lidí začít dělat superhrdiny... Prostě celkově se tam dějí absolutně nelogické věci a navíc větina dílů je hrozně nudná. Je smutné, že když se první 4 série řadily k tomu nejlepšímu, co Netflix mohl nabídnout, tak tato 6. série nedosahuje žádné kvality. Je to prostě nudná, nesmyslná slátanina. Doufám, že se přes cestování času dostaneme před výbuch a žádné superschopnosti už zde nebudou. První osm dílů 6. série - 15% Kvalita šesté série se ke konci začala zlepšovat. 19. a 20. byly velmi kvalitní epizody. 21. Díl už byl trochu slabší, díl byl sice docela zábavný, ale už tam bylo prostě hrozně moc nesmyslů. No a finální díl? Ten byl opět velmi nesmyslný, ale alespoň trochu bavili, ovšem poslední 4 minuty byly strašné a vůbec se mi nelíbí to, v jaké době se sedmá série bude odehrávat. 6. Série - 30%

Proč? 13x proto - Série 1 (2017) (série)

Pěkně natočeno, nápad je dobrý, bohužel v prvních třech dílech hlavně převládala nuda. Doufám, že se to rozjede. První tři díly - 60%

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Zajímavá hororová antologie, se skvělou animací. Sonnie's edge - 7/10, Three Robots - 5/10, The witness - 9/10, Suits - 10/10, Sucker of souls - 7/10, When the yogurt took over - 9/10, Beyond the aquila rift - 9/10 Good hunting - 8/10 The dump - 6/10