• Pohádka

Perníkový dědek (1983) (TV film)

Ti dva manžílci mě bavili celou dobu. :D Hlavně jak konzumovali ty šindele. :D Jinak jsem byla ohromena prostředím Josefa Lady. :-)

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Docela jsem se bála že to bude film od kterého uteču, neboť brácha s mamkou říkali že mne tento film rozhodně nedoporučují. Ale opak je pravdou. Petr Kostka svou dvojroli zahrál výborně. :-)

Šéfe, vrať se! (1984) (TV film)

Skvělý film. Musela jsem se smát hláškám po celou dobu. Hlavně úžasní herci. Petr Nárožný nezklamal ani na venkově. :D A Vladimír Hrubý tam byl tak hezký. :-)

Nejšílenější sexuální úchylky (2010) (seriál) odpad!

Nechápu jak tohle můžou dát do televize. Skuteční lidé a sdílejí před celým národem takové svoje činy, které by měly být udržovány v tajnosti. Viděla jsem jenom jeden díl a měla jsem dost. Ale jestli se z toho nakonec dostali všichni, tak to je pak jediná positivní věc.

Andílek na nervy (2015)

Příliš předpovídavé. Ostatně jako vždycky když v jakémkoli filmu hraje mladý kluk a mladá holka. Oni se prostě musí zadat nebo by se asi svět zbořil. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se rozmazlená dívka v pravděpodobném období adolescence na dědině polepšila.

„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)

U tohoto filmu jsem si myslela že se roztrhnu smíchy. :D Hlavně jak Ladislav Pešek nebyl vidět a Miloš Kopecký si jen tak mluvil sám ze sebou. :D

Klíč (1962) (TV film)

Konec dobrý všechno dobré. :D Toš ale je to pohádka. :-) Nejlepší byla ta jejich dceruška. Z celého obývacího pokoje udělala kůlničku na dříví a jejich spadlý svatební obraz, tak pečlivě pověsila na zeď. :D

Potíže s kulturou (1962)

Tak to byl mazec. Pobavilo mě že celý týden tam měli jenom guláš. A ta nepříjemná obsluha, to bylo něco neskutečného. Já bych se z této jídelny zbláznila stejně jako Vladimír Dvořák. Jsem ráda že jsem to nezažila a tento film byl zřejmě natočen, abychom si my jako mladá generace, naučili vážit všech jídelen které navštěvujeme. Tam už si totiž můžeme vybrat ze dvou jídel. Bohužel, v současnosti je zřejmě móda být veganem nebo vegetariánem a proto si ničeho ohledně jídla nevážíme.

Zkažená úča (2011) odpad!

Hrůza. Ta nespravedlnost a to hovado v hlavní roli, které nakonec skončí jako nevině je příšerná. Bylo mi líto té druhé učitelky, která měla mozek na správném místě. :-(

Reorganizace (1967) (TV film)

Ta pštrosí polévka mě dostala. :D A Hrubému jela nepřetržitě pusa celých jedenáct minut bez jediného nádechu. A jak si to užíval.... To mě taky fascinovalo. :-)