Štěstí ve hře (2007)

Hlášky: Sharkey: - "Zvyšoval jsi a nic jsi neměl?" Huck Cheever: - "Někdy nic stačí." & Billie Offer: - "Víš co si myslím? Myslím si, že se každý snaží nebýt sám." & L. C. Cheever: - "Máš to převrácený, mladej. Hraješ karty tak jak bys měl vést svůj život. A svůj život vedeš tak, jak bys měl hrát karty." & Huck Cheever: - "Mám vstupný do turnaje." Billie Offer: - "To si jel tu dálku, aby jsi mi řekl tohle?" Huck Cheever: - "Jsi jediná, komu jsem to chtěl říct."

Hráči (1998)

Hlášky: Mike McDermott: - "Poslouchejte, věc se má takhle. Když během půl hodiny nerozeznáš u stolu blba, pak jsi blb ty." & Mike McDermott: - "No-Limit Texas Hold'Em je Cadillac mezi pokry." & Mike McDermott: - "V Přiznání velkých pokrových hráčů, Jack King řekl: 'Někteří hráči si vzpomenou, jak vyhráli velký balík, což je divnější jak to vypadá, ale každý hráč si s nepopsatelnou přesností pamatuje podivuhodně smolnou část jejich kariéry.' Sedí to na mě. Protože jak jdu tam, stěží si vzpomenu jak jsem vyhrával, ale nemůžu přestat myslet na to, jak jsem o vše přišel." & Mike McDermott: - "Proč si myslíš, že každý rok se u finálového stolu Světové série sejde pět stejných chlapů? Jsou to snad nejšťastnější týpci ve Vegas?" & Worm: - "Jo, vidíš? Co sem mu kdy udělal?" Mike McDermott: - "Přeřízl jeho mámu." & Mike McDermott: - "Nemůžeš ztratit to, co nedáš do středu." (pauza) "Ale taky nemůžeš vyhrát." & Mike McDermott: - "Dobře, srovnám tě, nebo si zítra ráno nebudu vážit sám sebe." Teddy KGB: - "Respekt je všechno, co ti ráno zbude." & Mike McDermott: - "První cena na Světové sérii v pokru je milion babek. Ponesou moje jméno? Nevím. Ale jdu to zjistit."

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Hlášky: Radek Převrátil: - "Na lyžích jsem stál naposledy před třiceti kily." & Viky Cabadaj: - "Tohle je vážně konec Cabadaje v Čechách."

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Hlášky: Harry Potter: - "Dudley, zase jsi zmlátil toho prcka?" Dudley Dursley: - "Vždyť si o to koledoval." Harry Potter: - "Pět na jednoho. To je odvaha." Dudley Dursley: - "Od tebe to sedí. Každou noc fňukáš ze spaní. Já se aspoň nebojím vlastního polštáře." & Artur Weasley: - "Vlaky. A v podzemí. Vynalézaví mudlové!" & Hermiona Grangerová: - "Je to vzrušující porušovat pravidla, že jo?" Ron Weasley: - "Kdo jsi a co jsi udělala s Hermionou Grangerovou?" & Dolores Umbridgeová: - "Řeknu to ještě jednou a naposledy. Nařizuji vám, abyste mi řekl, kde jste byl." Rubeus Hagrid: - "Už jsem to říkal. Na takové zdravotní dovolené." Dolores Umbridgeová: - "Zdravotní?" Rubeus Hagrid: - "Jo, za trochou čerstvého vzduchu." Dolores Umbridgeová: - "Jistě. Když děláte šafáře, tak se na vzduch moc nedostanete. Na vašem místě bych si moc nezvykala, že jsem tu. Dokonce bych ani nevybalovala." & Dolores Umbridgeová: - "Sledovala jsem je týdny a vidíte? Brumbálova armáda! Důkaz, že jsem měla od samého začátku pravdu, Corneliusi! Všechno to vaše falešné strašení Vy-víte-kým nás neoklamalo. Věděli jsme, k čemu vaše lži slouží. Byl to pokus zmocnit se vlády nad ministerstvem." Albus Brumbál: - "Přirozeně."

Disaster Movie (2008)

Hláška: Will: - "Všichni jsou na Facebooku."

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Hláška: James 'Jimmy' Trivette: - "Tě ještě tak bolí hlava Waltere?" Cordell 'Cord' Walter: - "Trochu." James 'Jimmy' Trivette: - "Včéra jsme to přetáhli s tím chlastem." Cordell 'Cord' Walter: - "Mi ani nemluv, já jsem se ještě nepodíval do peněženky." James 'Jimmy' Trivette: - "Ááá, tys hrál vlastně automaty." Cordell 'Cord' Walter: - "Jojo." James 'Jimmy' Trivette: - "Já tě stejně nechápu kámo jak to můžeš furt hrát. Stejně potom přijdeš za mnou a půjčíš si vole." Cordell 'Cord' Walter: - "Hej kurva já jsem ti snad říkal, že ti ty prachy vrátim ne do piče." James 'Jimmy' Trivette: - "No a ten litr co sis půjčil před týdnem? Kurva já nejsem banka pičo." Cordell 'Cord' Walter: - "Joo."

Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

Hláška: Vladimír Železný: - "Pěkné sobotní poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte. Vítám vás u X. výdání tohoto pořadu." & Vladimír Železný: - "... v každém případě vyřiďtě Zazovi, že ho i nadále milujeme a posíláme mu 14 pusinek. Marie Smildová za celý pracovní ženský kolektiv Srbsko." & Vladimír Železný: - "... tak už se narodila. Je to krásná zdravá holčička, měří 45 cm a váží 3,5 kg. Přesto, že Zazu zbožňujeme, dali jsme na vaši radu a dali jsme ji jiné jméno. Je po vás a s vaším dovolením Vlaďka. Děkujeme a držte se. S pozdravem Jiřina Kudrnová, Srbsko."

Suprhrdina (2008)

Hlášky: Rick Riker: - "Sakra, teď už se nikdy nedozvím tajemství, jak se stát superhrdinou." paní Xavierová: - "Chceš znát to tajemství? Pojď blíž." (Vrazí Rickovi facku.) "Udělej si kostým, vole! Jsou rok od roku blbější." & Lou Landers: - "Co když zabiju dvacet osm lidí najednou? Dalo by mi to měsíc života?" doktor Strom: - "Kdyby byl únor, tak ano. Ale pouze pokud by vaše buňky byly schopné absorbovat tolik energie najednou, což nedokážou. Obávám se, že každý den musíte zabíjet, abyste mohl žít." Lou Landers: - "Stále otrokem času. Musí existovat nějaké řešení." doktor Strom: - "Neexistuje. Ledaže..." (Začne psát na klávesnici.) "Ledaže byste měl Cerelium. Potom byste mohl vytvořit tak silné zařízení, které by vysálo životní sílu z tisíce lidí a zvýšilo vaší buněčnou kapacitu." Lou Landers: - "Strome, vy jste génius." doktor Strom: - "Wikipedie, ale to není důležité." & Rick Riker: - "Máte škrábanec na krku." Lou Landers: - "Ano, našel jsem si na internetové seznamce holku. A ty máš na svém krku modřiny." Rick Riker: - "Já potkal na seznamce kluka." & Lou Landers: - "Promiň, Lanci, ale budeme muset jít." Lance Landers: - "Proč?" Lou Landers: - "Nadělal jsem si do gatí." Lance Landers: - "Budu řídit." & Rick Riker: - "Nebreč." Jill Johnsonová: - "Nebrečím. Pálí mě oči." & strýček Albert: - "Podívej se na ty slova, co tví předci vyryli do toho prstenu. Čest, odvaha, obětování, povinnost, závazek, statečnost, spravedlnost, soudržnost, bratrství, sebedůvěra, nízké ceny, cenově dostupné bydlení, volné gatě, levné porno z internetu. Zbytek je latinsky."

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Hlášky: Harold Lee: - "Proč ze všeho kolem tebe musí vzniknout megahádka?" Kumar Patel: - "Protože tohle je Amerika a dokud mám svobodu řeči, nikdo mě neumlčí." & Velkej Bob: - "Jste kluci připravení na váš buřtový sandwich?" Harold Lee: - "Ne." Velkej Bob: - "Tak rychle začněte mít hlad, protože já tu pro vás mám nachystanej pěknej kus." & Vůdce KKK: - "Co to do negra bylo?" & (Neil Patrick Harris řídí auto a u toho pojídá houbičky.) Harold Lee: - "Soustřeď se na cestu. Měls už hromadu houbiček, příteli." Neil Patrick Harris: - "Už ve 14 jsem dokázal operovat slepé střevo. Myslím, že dokážu zvládnout pár houbiček." Kumar Patel: - "Nebylo to jen v televizním seriálu?" & Kumar Patel: - "Vy sám hulíte a jiný za to posíláte do vězení?" George W. Bush: - "Jasně." Kumar Patel: - "To je docela pokrytecký." George W. Bush: - "Na něco se tě zeptám, Kumare. Honíš rád péra?" Kumar Patel: - "Ne, pane." George W. Bush: - "Necháváš si rád pohonit?" Kumar Patel: - "To jo." George W. Bush: - "Takže seš taky zasranej pokrytec. Takže kurva zavři hubu a zahul moji trávu." & Harold Lee: - "Abych byl upřímnej... Po tom všem čím jsme si prošli, nevím jestli jsme schopný věřit naší vládě." George W. Bush: - "Věřit vládě? Ani ve vládě si nevěří. Nemusíte věřit svojí vládě, abyste byli dobří američané. Musíte věřit jen ve svou zem." & Kumar Patel: - "Dámy a Roldy, co říkáte na to se pořádně zhulit, když jsme v tom Amsterdamu?" Vanesse: - "Jo!" Harold Lee: - "Jdeme?" Maria: - "Zní to prima." Kumar Patel a Harold Lee: - "Razíme!"

Rallye smrti (2008)

Hlášky: mechanik: - "Jensen Gordon Ames. Ve dvaadvaceti letech se přestěhoval do Států. Pojmenován po autě Jensen Iterceptor. Třikrát místní šampion na ploché dráze." Jensen Ames: - "Udělal sis domácí úkol? (sám pro sebe) Oni vědí prostě všechno." & Hennesseyová: - "Tento vězeň spáchal vraždy, znásilnění a všechny možné násilnosti. Trestní systém Spojených států sem posílá ty nejhorší z nejhorších. Ale muž, kterého jste vyprovokoval... No... Řekněme jen, že doba, kterou zde budete trávit, bude možná mnohem kratší, než si myslíte." Jensen Ames: - "Chápu, tradice. Zastrašení nováčka. Taky bude něco o prdelích?" & Grimm: - "Já jsem zasranej rozparovač! Mě nezabiješ. Můžeš mě zavřít. Můžeš mě střelit, ale prostě mě nezabiješ!" (Rozjede ho auto Machine Gun Joea.) Machine Gun Joe: - "Až se vrátíme, tak to umej z mýho okna."