Ali G Indahouse - Film (2002)

Hlášky: David Carlton: - "Řekni mi, Ali, jsi zaměstnán?" Ali G: - "Bohužel jsem nedávno začal pobírat podporu." David Carlton: - "Ano? A kdypak to bylo?" Ali G: - "Přesně osm let a tři měsíce." David Carlton: - "Pobíráš i invalidní důchod, jsi nějak..." Ali G: - "Ano, vlastně jsem ochrnul. Trpím dýdžejovskou chorobou a ještě teď nemůžu pořádně hejbat mixovacím prstem. Ovšem tam dole všechno pracuje naprosto spolehlivě." & David Carlton: - "Swane? Můžete mi říct, proč tomu napůl nahému, k plotu připoutanému muži honí starý a slepý pracovník úklidové čety péro?" & Ali G: - "Chceme lepší zemi? Jednoduché! Dvě slova - Realita nade vše." Cabinet M.P.: - "To jsou tři slova." Ali G: - "Seš snad idiot? "Nade" přece není pořádný slovo." & Ali G: - "Promiňte, že jdu pozdě. V televizi dávali pořad o opicích."

Nenávist (2004)

Hláška: úvodní text: - "Když někdo umírá v strašné zlosti, zrodí se KLETBA. Kletba zůstává připoutaná k místu SMRTI. Ti, kteří na ni narazí, pohltí ZUŘIVOST."

P.S. Miluji Tě (2007)

Hlášky: Holly Kennedy: - "Je třeba to naplánovat, ne všechno se vyřeší samo, Gerry. Proč musím vždycky já být ta jediná zodpovědná? Proč nemůžu být hezký irský zpěváček?" Gerry Kennedy: - "Protože když zpíváš, tak psi začnou štěkat." & Denise Hennessey: - "Jsi svobodný?" muž: - "Ano." Denise Hennessey: - "Jsi gay?" muž: - "Ano." (Denise odchází pryč.) Denise Hennessey: (O chvíli později.) - "Jsi svobodný?" Ted: - "Ano." Denise Hennessey: - "Jsi gay?" Ted: - "Ne." Denise Hennessey: - "Máš zaměstnání?" Ted: - "Ne." (Denise jde pryč.) & Daniel Connelly: - "Co vlastně ženy chtějí?" Holly Kennedy: (šeptem) - "Nemáme ponětí co chceme." Daniel Connelly: - "Já to věděl!"

Mrazík (1964)

Hlášky: macecha: - "Copak tu děláš moje milá?" Nastěnka: - "Pletu. Sama jste mi to poručila." macecha: - "Plést jsem ti poručila, ale ťukat o sebe jehlicemi jsem ti neporučila!" & matka: - "Synáčku!" Ivan: - "No co ještě?" matka: - "Buď opatrný." Ivan: - "Dobrá." matka: - "A nezapomeň na mě." Ivan: - "Dobrá." matka: - "Vždycky pomáhej slabším." Ivan: - "Dobrá." matka: - "A starším ustupuj!" Ivan: - "Dobrá." & dědeček Hříbeček: - "Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem." & baba Jaga: - "Ha... Ivan." & Mrazík: - "Je ti teplo děvče?" Marfuša: - "Zbláznil ses? Ruce i nohy mi mrznou!"

Johnny English (2003)

Hlášky: Johnny: - "Zažil jsem výsadek v poušti Kalahari, Boughe. U sebe jsem měl jen kartáček na zuby a balíček citrónového šumáku." & Johnny: - "Boughe! Změna flámu." Bough: - "Cože?" Johnny: - "Já..." Bough: - "Obávám se, že nerozumím." & Lorna: - "Sir Johnny English." Johnny: - "Její Veličenstvo projevilo vděčnost." Lorna: - "Taky chci být vděčná."

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Hlášky: prof. Hrbolek: - "Marečku, podejte mi pero!" & prof. Hrbolek: - "Nepotěšil jste mne, ale ani já vás nepotěším." & Eva Týfová: - "Vy nekouříte?" Plha: - "Ne... Já když kouřím, tak zvracím." & prof. Hrbolek: - "Hliník je stále nepřítomen." Mužík: - "Hliník se vodstěhoval do Humpolce!" prof. Hrbolek: - "Mě to ale nezajímá, kde je. To ať tak si vyřídí s kolegou třídním. Já mu píšu "nepřítomen"." & Viktor Hujer: - "To jsem si dovolil. Jsem si dovolil. Na ukázku. Ze své zahrádky, pár švestiček. Jestli se neurazíte." & (První den ve večerní škole, kdy se potkají dva bývalí spolužáci, kteří spolu chodili i na střední školu.) pan Tuček: - "Šlajs!" pan Šlajs: - "Tuček! Já se ho snad nezbavím." & profesor Janda: - "A vy ste odkud?" pan Plha st.: - "Z Kojčic u Pelhřimova." profesor Janda: - "A na koho se dete zeptat?" pan Plha st.: - "Na syna. Plha." profesor Janda: - "Aha, tak to je dvojka." pan Plha st.: - "Dvojka." paní Plhová: - "Dvojka. Tak Dem." pan Plha st.: - "S pánem bohem." paní Plhová: - "S pánem bohem." & Plha: - "Kroupo, puč mi kružítko." Kroupa st.: - "Vidíš, že ho potřebuju. Tumáš, vobtáhni si pětikorunu." & Týfová: - "Takový vlahý večer. To by stálo skoro za procházku..." Kroupa st.: - "No jo, to běžte, já pudu domů, votevřu si vokno a pivo!" & Plha: - "Hrdobec, to jsem ještě nikdy neslyšel." prof. Hrbolek: - "Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho!" & profesorka: - "Když nevíte, tak to máte říct a ne tady stát a mlčet jako dudek. Jak se jmenujete?" Dudek: - "Dudek."

Postřižiny (1980)

Hlášky: Pepin: - "A která pak vy ste asi osoba? Nejste švagrová?" & Pepin: - "Nudíte se? Kupte si medvídka mývala!" & Pepin: - "Ten Francin je nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó."

Láska přes internet (1998)

Hlášky: George Pappas: - "No, podle mě je internet jen další způsob odmítnutí od ženy." & Schuyler Fox: - "Tvůj otec se bude ženit." Joe Fox: - "Vážně?" Nelson Fox: - "Jo." Joe Fox: - "Gratuluju!" Nelson Fox: - "Děkuju." Joe Fox: - "Proč?" Nelson Fox: - "Kdo ví?" Joe Fox: - "Z lásky?" Nelson Fox: - "Možná." & Joe Fox: - "Myslím, že o mně nevíš spoustu věcí." Kathleen Kellyová: - "Stačí mi že vím, že máš místo mozku pokladnu a místo srdce kalkulačku."

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Hlášky: čertík: - "Já tě majznu přes klapajznu, to se budeš divit!" & čertík: - "Jé, jahody." vodník: - "Bude tě bolet břicho." čertík: - "Tak ať." vodník: - "Jako včera. Nablinkal mi do rybníka." čertík: - "Ne ne." vodník: - "Jo jo." čertík: - "Ne!" & čertík: - "Vodičku ne, vodičku ne." vodník: - "Vodičku jo." & knížepán: - "Kdo jsi, zjeve?" & knížepán: - "Jean, mně uletěly vlasy..."