Černé ovce (2006)

Hlášky: Henry: - "Co to je?" Experience: - "Juramine. To je takové léčivé aroma, které mě vždycky uklidní." Henry: - "Vy ženské fakt potřebujete pocit klidu?" Experience: - "Když vezmu v potaz to, že na mě zaútočily geneticky zmutované zrůdy, naskočila jsem do nějakého vehiklu, protože mě pronásledovali, přilákali mě do místnosti, kde byly mučeny zvířata, drželi mě v nádrži s rybím odpadem... Jo, do prdele, potřebuju rovnováhu." & Experience: - "Co je to za zvuk?" Henry: - "Někdo stříhá." & Experience: - "Jsi strom." Henry: - "Nejsem strom. Jsem pojebaná ovce."

XXXorcist, The (2006)

Hláška: Otec Merkin: - "Budu muset udělat... sexmítání! Budu se muset podívat dovnitř, co je v tobě."

Temný rytíř povstal (2012)

Hlášky: Bruce Wayne: - "Máte velmi odvážné oblečení na maškarní ples." Selina Kyle: - "Opravdu? A za koho jste tu vy?" Bruce Wayne: - "Bruce Wayne, výstřední miliardář." & Batman: - "Žádné zbraně, žádné zabíjení!" Catwoman: - "A kde je v tom zábava?" & Bane: - "Bojuješ jako mladý muž - nic tě nedrží zpět. Zajímavé pravidlo, ale špatné." & Bane: (na Batmana) - "Stíny tě zrazují, protože patří mně!" & Bane: (na Batmana) - "Přemýšlel jsem, co se zlomí první - tvůj duch nebo tvoje tělo?" & John Blake: - "Udělala jste pár závažných chyb, slečno Kyle." Selina Kyle: - "I holka musí jíst." John Blake: - "Máte dost neobvyklou chuť k jídlu." & Bruce Wayne: - "Proč jsi mě prostě nezabil?" Bane: - "Nemáš strach ze smrti, vítáš ji. Tvůj trest musí být mnohem tvrdší." & Bane: - "Občané města Gotham, převezměte kontrolu. Převezměte kontrolu nad svým městem. Toto... Toto je nástroj k vašemu vysvobození." (Baneovi lidi přinesou jadernou bombu a jaderného fyzika, který ji dokáže deaktivovat.) Bane: (na jaderného fyzika) - "Představte se světu." Leonid Pavel: - "Doktor Leonid Pavel, jaderný fyzik." Bane: (Ukáže na bombu.) - "A co je tohle za věc?" Leonid Pavel: - "Je to neutronová bomba. Dosah výbuchu je deset kilometrů." Bane: - "A kdo ji může zneškodnit?" Leonid Pavel: - "Jen já." Bane: - "Jen vy... Děkuji vám, doktore." (Bane doktorovi zlomí vaz.) & Jim Gordon: - "Žádný právník? Žádní svědci? Co je tohle za proces?" Dr. Jonathan Crane: - "Vaše vina již byla prokázána. Zde jen vyneseme rozsudek. Co to bude? Smrt nebo vyhnanství?" Jim Gordon: - "Jestli si myslíte, že na ten led půjdeme dobrovolně, pak jste na omylu." Dr. Jonathan Crane: - "Takže smrt?" Jim Gordon: - "Vypadá to tak." Dr. Jonathan Crane: - "Velmi dobře. Smrt... vyhnanstvím." & Batman: (na Banea) - "Řekni mi, kde je ten detonátor, pak ti dám svolení umřít."

Nakupuj, dokud nepadneš (2009) (TV film)

Hlášky: Cecile Andrews: - "Změnili taktiku, dříve platilo: když si to koupíš budeš in, dnes platí: koupíš si to a budeš šťastný." & Duane Elgin: - "Průměrný člověk zhlédne okolo 25 000 televizních reklam ročně, ale nejde jen o nabízené výrobky, je to propagace žebříčku hodnot a životních postojů."

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Hlášky: Chris Bell: - "V kultuře, kde druhé místo znamená být první mezi poraženými, jsou skuteční hrdinové ti, kteří vyhrávají za každou cenu." & Chris Bell: - "Tohle je Amerika. Jsme nejlepší země na světě. Můžete nám říkat národ na steroidech. Ale co ty dlouhodobé vedlejší účinky? Pro mě a mé bratry nejsou steroidy problém. Jsou jenom dalším vedlejším účinkem toho, že jsme Američané."

REC (2007)

Hláška: Ángela: - "Musíme točit všechno, Pablo. Kurvadrát."

Smrtící droga (2006) (TV film)

Hláška: Dr. Stephen Wagner: - "Vyschlá ústa, přísun sacharidů, nedostatečná ústní hygiena, k tomu se přidává skřípání zuby, které droga způsobuje. To všechno má za výsledek tzv. metamfetaminová ústa."

Nasytíme celý svět (2005)

Hláška: vypravěč: - "Plocha deštného pralesa vykácená v Brazílii od roku 1975 je stejně velká, jako území Francie a Portugalska dohromady. 1 m2 džungle lze koupit za 1 cent."