To nic, drahá (2022)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Byla to taková stylovka jako Harry? Ok, to je trochu kryndž. Po dlouhé době, jsem byl v kině na něčem, co jsem i chtěl vidět, protože, to co vpouští do kin poslední roky není nic jiného než sračka, nebo naopak je to tak na hovno období, že to prostě nestihnu. No, přesunem se konečně k snímku. Natočený pěkně, Florenc se fakt hodí do těhle "dark" filmů, je to ekšly i podobnej chaos jako Slunovrat, nebo prostě taková ta zvláštnost či co. Ale pojďme si to konečně shrnout. Film má pomalejší tempo, seznamujeme se s obyvateli projektu "Viktory", kde se prostě lidé mají tak supr čupr, že je, obzvláště manželky, vůbec nesere, že jejich capci každej den zmiznou, a pak při návratu jen dostanou večeři v podobě lízačky, jak je to krásně prezentováno. Avšak pozor, přijde na scénu černoška, černej Petr celyho filmu, teda co.. která jim tu pohodu zkazí a náš Puk si toho všimne, začne ji to vrtat až tak moc hlavou, že vleze kam nemá a už se veze jako tramvaj (i neveze). Baj d wej přechody mezi projektem a realitou byly dobře vymyšlený i to provedení not bed. No a tu se dostáváme k tomu menšímu háčků, Oliva sice ukazuje, že režírovat umí, ale to vysvětlování bylo celkem pejn, ještě když vidíš stylovýho, pardon, toho ajťáka nebo co to vlastně měl ten Harry bejt, jednoduše si tu "pohodu" vyměnili v realitě - teď von seděl doma u PíSí a nedočkavě čekal až mu někdo vleze na klín, avšak nedostal ani píči, chápeš ne. A to je celej film pánové, chudák nadržený Herďa byl tak lounly, že se prostě přihlásil do projektu, kde uvěznil i svou nebohou manželku. Jojo, ten konec je trochu wird, nebo já ho tak moc nežeru. Však i ta část ve filmu je borink. Ale jako celek, když na chvíli nevidím ty vysvětlovací skills, tak se na to dá mrknout. :)

Vetřelec (1979)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Je tohle ouvrrated šít? Co se lidem na tom filmu tak strašně moc líbí pls? Fakt nechápu. Já žil v domnění, že na chybě je škola, jelikož jsem to viděl poprvé a dodneška naposled právě tam, no a ve škole je všechno jedna velká nuda a hnusnej vopruz, takže mý myšlení vypadalo nějak takto: Zcela jistě až si to pustím doma, bude to dobrej film! Ale škola za to nejspíše nemůže, jelikož to byla zkurvená nuda znova a už jsem zcela znechucenen nadobro. Tyhle vesmírný filmy fakt nejsou pro mě, já u nich vždycky spím, když už tyhle sci-fi, tak zásadně z naší planety, protože tady to černý prázdno - vesmír mě absolutně nerajcuje. Nebo aspoň na lodi je to strašně nudný sledovat, nebo už mám pachuť na starý vesmírný filmy, protože tam je víc příkladů nudy. Líbilo se mi aspoň ztvárnění břišního kámoše, o čemž to celý divadlo nejspíš je, ale to bylo asi tak všechno, ty napínavý části, kdy hrajou Pekmena nebo se snažej zlikvidovat kámoše byly okolébavka. A to, že na konec ještě zvítězí ta baba, to je už moc nápadný dnešním hitům, které tak moc "milujeme" . Shrnutí filmu: nuda, kámoš v břiše, nuda. :)

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Žena nebo dítě? Musím uznat, že král má koule a je zatraceně bejsed, to se mi líbí. Měl jsem dlouho dobu dilema ohledně mého hodnocení u předchůdce na Trůně, avšak se zdá, že tento Dračí následce Trůnu bude na podobný úrovni, víceméně je to psaný stejným prasetem, tudíž se již svého vyššího hodnocení tolik nebojím, což bylo možná i zapříčiněno znásilněním poslední sérky, a věřím, že tento seriál je po chuťové stránce velice lahodný pro mé očka. Jediný, co mě zatím sere je ten kast, někomu se možná líbí, ale mi přijde pěkně wírd, prostě si budu muset na ty ksichty zvyknout. Jinak chválím za kreativní kremaci. :)

Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Thor a Thor? Super, takže už dvojnásobná síla krindž kladiva je na světě. Řeknu vám, že to pro mě bylo víc snesitelný, jak Strendž, ale furt žádná, ale žádná sláva. Tenhle film mi přijde dost podobný včerejšku, hromada sraček po kopě, akorát narozdil od dneška to včera fungovalo a přišlo mi to zajímavý, dobrý a zábavný. Navíc ještě k tomu začínají srát všude ty děti, který fakt nejsou dobrý herci. Tady jde o záchranu děti, ve Strendžovi má zase Wanda něco s tím svým. A to nemluvím o těch vztazích, nějaká wannabi romantika nebo nevím, co to serou. Nechce se mi ani věřit, že mě Marvel, kdy bavil, tak bych to nenazval, holt koukl na to bez listování. Ať je to podle předlohy nebo ne, já komiksy nečtu a asi k tomu mám jasnej důvod. Ten, kdo tohle tvoří jede na pěkným sajrajtu a měl by přestat. Ale přijde mi, že kdysi to bylo lepší. Džast máj opinyjn. :)

Všechno, všude, najednou (2022)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Chaos? Rozhodně! A jakej! Kurevskej! Hrozná chujovina, které mě dostala do stavu odpadu a dojebala hlavu až tak, že je to skoro fakin fajv starz. Ovšem musím konstatovat nějaké ty chybičky, tudíž hodím ty čtyři, ale dost solidní. Ale mě tyhle divný věci baví.. přes všechny ty parkovy ruce až po kameny, který byly fakt ftipný. Alias i ticho vás může rozesmát. Jedním slovem je to přepřepřepřepřepřepře.... ale gut. :)

U Zlaté rukavice (2019)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Znáte takovej ten pocit, když se na něco těšíte? Do prdele, děláte si prdel? To snad ne! Trajler vypadal skvělé, typek jako pořádnej killer a přijde taková nuda, jediný, co to oživuje mé ospalé oči jsou ty prasarničky, které jsem taky ocenil. Typek prostě jen leze do hospody, kde bere děvky, který pak nakonec ani nezabije, nerozřeže a nehodí do křáků, jak to nastínil začátek, buď mu zůstanou na cestě bo jsou na sračky a nebo utečou popřípadě toho kokota do konce zmlati! Jsem znechucen tím, jak se to může posrat, sice je to rýl story, ale jestli je tak pojebaná skutečnost, tak to nemá cenu točit. A ta story z uklizečkou byla jen ztráta času, tam se doslova nic nestalo, možná nějaké "přesvědčení" diváka, že by se Feďa mohl změnit? To teda ne. Konec nám přinesl nálepku celého filmu, jeden velkej požár, kterej se bohužel tady neuhasil, ale moje mrtvola se stejně našla. Džek mač betr. :)

Vřískot (2022)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Pokračovačka? Tak tohohle pokračování, jsem se fakt bál.. po letech, bez Wese, už není moc, co nabídnout.. Ale tahle série mě neustále překvapuje, furt to má, co do sebe. Sice ngl je to určitě jeden ze slabších dílů, ale je dost obstojný. Nebejt těch týnejdžrů, kteří jsou fakt krindž, tak by to bylo lepší, ale v dnešní době se není čemu divit. Holt tahle série mě baví a zůstane mi asi i trochu v srdíčku, rád bych řekl, že snad to nikdy neskončí, ale všechno musí jednou skončit a radši ať to skončí takhle než někde v prdeli. Už teď vidím, že je ohlášenej šestej díl.. každopádně tenhle mordatón, jak to kriplovský pojmenovali v dabingu, je za mnou. Jen tak mimo, proč je v každém díle Steb pojmenovanej jako Ostří, jen v tom díle s mordatónem to pojebal? PS: Kupuju si masku, radši nezvedejte telefon. :)

Poslední tango v Paříži (1972)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Kdo vlastně jsi? Wou, tenhle film je hustej! Vůbec bych to nečekal od romanťárny, ale bavilo mě to. Má to snad všechno, od vášně až po vraždu. Největší bonus je scénář, protože mi přišel fakt ftipnej, ty hlášky jsou popíči a je to celkem i dost potřeba, protože je to přece jen klasický pomalý drama, takže to chce nějakej šmrnc, abych u toho nezaspal. Jedním slovem překvápko, jsem rád, že jsem to tenhle skvost našel a mám zase o jeden dobrej film na víc. Můžu jen a jen doporučit! PS: Myslím, že jsem se do Žán taky zamiloval snad mě teď neodstřelí. :)

15 minut (2001)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Blázinci za kamerou? Hodně mě to překvapilo, obzvláště to, že De Nirka vážně sejmuli, což moc nebývá u amický filmařiny. Emyl to měl pěkně naplánovaný, bohužel rusák musel být svině jako vždy a pojebal to. Holt, film sice natočil, ale to je tak vše. Akce! Hrozně jsem si zamiloval smích Rodena, do role takovýho psychouše se určitě hodí. Nebejt ho tak je to fakt trapnej film, zbytek dělal jen křoví, zatímco on si to skvělé užíval a málem mu to i vyšlo.  :)

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ O čem to bylo? Fakt nevím, začínáme u opic a jako ta opice se cítím na konci filmu. Mamka u toho dokonce dvakrát usla. Když se dostanene do vesmíru, tak snad 2 hoďky tam, jak jsem zjistil Kubrick vzdýchá, pardon dýchá. Záběry na oční bulvu s "průjezdem" barev mě zaujaly. Ale taky jen na chvíli. Nakonec jsme se objevili v nějakém pokoji, kde nějaký děda večeři. S tím, že je ve vesmíru nějaký novorozenec. Fakt se nezlobte, já tohle nechápu. Jeden závěr, který mám je, že jsme si měli vyzkoušet být na palubě, všude "ticho" jak v hrobě a pomaloučku projíždíš ten vesmír, že ti doopravdy přijde, že už letíš několik let i když je to teprve 10 minut. Teď mě napadlo, že je to spíš cesta do hrobu, taková dlouhá, nekončící. Jediný, co se mi líbilo byla hudba, ta je uklidňující, ale s takovým pozadím je to spíše ukolébavka. Přesto, že to je jeden z nejoblíbenějších filmů tady, já bych si to už znova nepustil. Jediné, co mi z toho filmu utkvělo v hlavě je valčík. Úplně mi to tam tancuje. :)