• Krátkometrážní

Gomora (2008)

Realistické až dokumentární, asi právě emoce a ztotožnění s některou dějovou linkou mi chybělo. Pokud bych se měl rozhodnout, Suburra bude jasná volba, Gomorru si již opakovat nemusím.

Sexy bestie (2000)

Snímek se zvláštní atmosférou, i přes svou stopáž však víceméně otravný s místy nesnesitelným střihem.

Hello Mary Lou: Prom Night II (1987)

Pro mne zatím žádný posun k lepšímu v rámci série, finální proměna Vicky v Mary Lou je však zábavná a hlášku See you later, alligator jsem si oblíbil.

Café X (2008) (pořad) odpad!

Hodnotím moderátora.

Hidden (2015)

Příjemně smutný snímek, na který však divák lehce zapomene.

Ďábel v těle (2012)

Celou dobu se nezbavíte dojmu z levné produkce, ale paradoxně opak je pravdou a dočkáte se mnoha nepříjemných a skvěle natočených scén.

Ouija (2014)

Snímek z dílny Universalu samozřejmě nemá slabá místa v technickém provedení a efektech, příběh je však velmi slabý a připomíná epizodu seriálu z prostředí středoškoláků. Náklady však byly relativně malé oproti výdělku, takže budeme zvědaví na pokračování.

Annabelle (2014)

Opět jednou nechápu zdejší hodnocení - Annabelle je výborný představitel žánru s několika hodně silnými scénami, které hůře rozdýchává i hororový fanoušek. Pro mě lepší než Conjuring. Sympatičtí herci, výborná dobová atmosféra, děsivé scény. O jednu hvězdu snímek přichází v druhé polovině, kdy se více tlačí na pilu, ale první polovina je jasný plný počet.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Silný příběh ztracené duše, který je tak hollywoodsky pozitivní a dobrodružný, že bych ho dětem vysílal povinně.

Pryč od pece (2013)

Nenápadný film, o to silnější. Tíživá prázdnota, depresivní špína a pekelný Harrelson. Galerie těch nejlepších v rolích nejposlednějších nicek. Produkce bratří Scottů a DiCapria, hudební rámec Pearl Jam. Pesimistický skvost.