• Krátkometrážní

Ucho (1970)

Vždy chrochtám blahem, když narazím na český film, který je po všech stránkách parádní. Scénář, herci, atmosféra, není co dodat. Jsem strašně rád, že jsem nemusel žít v systému, který tak příšerně degradoval lidskou duši.

27 šatů (2008)

Chemie mezi hlavní dvojicí podle mě příliš nepracuje, mnohem více mě bavily scény se sestrou a šéfem. Těch hluchých míst tam bylo až příliš.

Kalifornie (1993)

Průměrný film s nadprůměrnými herci. Samozřejmě nemohla chybět Juliette Lewis, která měla v první polovině 90. let své nejlepší období.

Takoví normální zabijáci (1994)

Z obyčejného zabijáckého příběhu je velká óda na moderní společnost. A že se to Tarantinovi nelíbilo? Možná to Stone natočil líp, než by to kdy dokázal Quentin.

King Kong (1976)

Technika pokročila, ale Konga mi je líto vždycky tak jako tak.

Ruiny (2008)

U některých scén mi do smíchu nebylo, hezky se budovala atmosféra a krve taky není málo, i když amputace nohou pomocí kamene a zálesáckého nože může napadnout asi jenom amerického studenta medicíny.

Krajina střelců (2003)

Pro mě poctivý western se vším všudy. Není dokonalý, není dokonale natočen a některé scény působí až moc pateticky, ale co, Kostějovi už není 30. Celou dobu mě film bavil a rád se na něj podívam ještě jednou.

Drsný Harry (1971)

Inspektor Callahan, člověk, který si se světem vyrovnává vlastní účty. Eastwood dává své postavě hloubku a tím se Harry stává kultovním.

Rhythm Nation 1814 (1989) (hudební videoklip)

Jacksonovic rodina to má zkrátka v krvi.

Fargo (1996)

Fargo mě u srdce nechytilo tolik jak jsem čekal, ale herecké výkony jsou bez debat. Na druhé zhlédnutí neuvěřitelná zábava a Buscemi je bůh. 8/2021.