• Krátkometrážní

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Objektivně horší než první díl, Sandbergovým celovečerním snímkům jsem zatím nepřišel na chuť. Cirkusový závěr ala Wan zbytečný.

Dunkerk (2017)

Velmi osobitě natočené, mnoho scén je ale zároveň paradoxně nudných a časová smyčka ala Počátek zde nijak nefunguje. Žádný prostor pro Murphyho s Hardym. Kdyby pod filmem nebyla jména Nolan a Zimmer, má zde snímek hodnocení 55 %.

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Tři hvězdy za výkony hlavních protagonistů, protože příběh, efekty a atmosféra jsou podprůměrné. Zbytečná série.

Lidice (2011)

Zpracování je spíše průměrné, ale poselství českému národu a připomenutí hrůz předků je dostatečně silné. Roden výborný.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

Oblíbená série již nenalezne sílu vyrovnat se s prvním dílem remaku. Účast Sarah Butler byla trefou do černého, pár gore momentů potěší, ale celkově to příliš pohromadě nedrží.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Murphy v roli, kterou mu na počátku trochu nevěříte, ale s přibývajícím časem vás jeho osudy pohltí.

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Rodinná firma Shelbyovců se s nikým nemaže. Murphy i přes jemný vzhled dokázal zahrát drsňáka přesvědčivě, další série budou mít určitě úspěch.

T2 Trainspotting (2017)

Nostalgické setkání, které nebudu mít zapotřebí opakovat. Dějová linka plyne velmi na sílu a s lehkostí a kultem prvního dílu nemá vedle postav samotných nic společného.

Taboo (2017) (seriál)

Osm epizod uteklo jako voda a doufám, že se brzy do špinavého Londýna vrátíme.

John Wick 2 (2017)

Pro mě slabší než první díl i přes intenzivnější tempo, na monotónní head-shoty si však velmi rychle zvyknete a snímek vedle odkazů na postavy z prvního dílu dále nic nenabízí. Cinemax Bratislava 2/2017.