Trauma (2017)

Mne to jednoducho nesadlo, začiatok bol ešte ako tak znesiteľný, ale ako to pokračovalo tak to pôsobilo stále horšie. Herecké výkony boli hrozné a hlavný záporak alebo ako ho nazvať sa zdal byť nesmrteľný, no jedine gore stalo zato.

IO (2019)

Netflixu to s tými sci-fi veľmi nevychádza, čo je škoda. V podstate ide o nudné nič nehovoriace sci.fi, v ktorom sú dialógy nezáživné, neprináša to nič nové a na konci človek ani nevie čo tým chcel autor povedať.

Grinch (2018)

Tak tento Grinch ma osobne dosť sklamal, ak ho mám porovnať s Grinchom z roku 2000 z Jimom tak sa naňho nechytá. Tuna mi prišiel Grich od začiatku málo zlý a veľmi sa neprejavil ako zloduch. Bolo to nudné a nebolo to ani veľmi zábavné a žiaľ chýbalo mi tam aj trocha viac emócii, celkovo to na mňa nezapôsobilo.

Ant-Man a Wasp (2018)

Myslel som, že druhý Ant-Man prekoná prvú časť, ale skôr by som to dal na jednu úroveň. Čakal som od toho asi príliš veľa, aj keď ma to vyslovene nesklamalo, bolo tam viac akcie a humor na úrovni jednotky čo bolo fajn. Čo ma sklamalo viac bola slabšia záporačka Ghost, ktorá bola nebola tak prepracovaná a bola len takou bokovkou, ktorá znepríjemňovala záchranu matky Wasp. Zaradil by som to medzi tie slabšie Marvelovky, ale vyslovene to nesklamalo.

Zahaleni stínem (2016)

Škoda, že to malo veľmi pomalý rozbeh vyzeralo to celkom sľubne. Chcelo to viac rozvinúť a viac pracovať na napätí, bolo tam aj paru dobrých scén, ale proste tomu niečo chýbalo, takže také slabé 3*.

Nicota (2016)

Pustil som si to bez toho aby som vôbec tušil o čom v tomto filme ide a to viac som čakal čo sa z toho vykľuje. Začiatok super, postupné budovanie napätia žiaľ vyvrcholilo trochu divne zvláštnym monštrom a divným pre mňa nepochopeným koncom. Ak by sa to nehralo na nejaké sci-fi a ostalo to trochu pri zemi bolo by to oveľa lepšie.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Skvelá dráma a hlavne výkon Jacka Nicholsona, aj keď je to kriminálnik po čase mu proste človek začne fandiť. Ale osobne ma to až tak nedostalo aby som dal tomu plný počet a neuchvátilo ma to natoľko, aby som si to ešte niekedy pustil, ale človek nikdy nevie.

Equalizer 2 (2018)

Už od začiatku to bolo veľmi nezáživné a veľmi pomaly sa to rozbiehalo, čakal som niečo podobné ako prvú časť ale toto sa tomu ani len nepriblížilo. Na to, že to malo byť pre hlavného hrdinu viac osobnejšie, tak som čakal trochu viac akcie a viac nasraného Denzla. Často bol príbeh predvídateľný a asi preto ma to dosť často nudilo a oproti jednotke dosť sklamalo.

Aquaman (2018)

Tak tento film určite nakopne DC k lepšej budúcnosti a budu sa toho aj naďalej držať. Vizuálna stránka bola perfektná, určite z DC filmov na najlepšej úrovni a kamera v bojových scénach taktiež. Momoa sa herecky na svoje pomery prekonal a pôsobil naozaj sympaticky, zatiaľ čo Amber to až tak dobre nešlo. Wan si to skvelo postrážil a zachránil celé DC a verím, že to nebol jeho posledný film pod DC.

První člověk (2018)

Veľmi dobre spracovaný život Neila Armstronga, ktorý veľmi dobre vykresľuje jeho emócie v tých najťažších chvíľach jeho života. Tejto úlohy sa perfektne zhostil Ryan Gosling o ktorého schopnostiach som nemal pochybnosti. Chýbalo možno trochu viac detailov o samotnom pristáti na Mesiaci, ale inak som bol spokojný.