Interview (2007)

Příjemné překvapení. Nekonvenční film s přijatelnou stopáží. Steve nezklama, Sienna překvapuje.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

"Tady nejsme v Americe, tady je všechno přímo ze zahrádky..." - a střih do kuchyně francouzské restaurace, v jejimž středu najdete obrovský mrazák. :D Tak tohle je prostě klasika.

Bláznivá dovolená (1983)

Je to zvláštní, možná až divné, ale bavilo mě to jako děcko a (možná právě proto) baví mě to i dnes. Teta Edna je nezapomenutelná XD

Vánoční prázdniny (1989)

Spousta nezapomenutelných scének, které v naší rodině zlidověly. Za všechny jmenuju třeba ukradení stromku až po jeho rozdělání v obýváku. :D

Avatar (2009)

Úžasné, dokonalé, fenomenální! Prostě ZÁŽITEK! A že je to jednoduché? No a co?! Jak bylo několikrát zmíněno, příběh není zrovna ten nejsilnější tahoun celého filmu a je docela předvídatelný, ale to byl víceméně i Titanic a hlavně pak Terminator - i v tomto případě to funguje a je to přehledné. Možná bych vytkla jen nezájem o jiné postavy (Norm, Grace). Je to totiž film o dojmech a pocitech, přičemž oboje je velmi silné. Cameron oživil nejrůznější kreatury a úchvatné fantazijní prostředí, které vás pohltí a neomrzí do poslední minuty filmu. Je to snové a zároveň uvěřitelné. Jestliže Babica, umí z hovna udělat chutnou pomazánku a MacGyver výbušninu, tak Cameron z něj udělá výtečný celovečerák.. Skvělý začátek nové filmové série. | Co se týče 3D verze v kinech, tak takto bych si představovala budoucnost všech filmů: tato technologie jen korunuje celý film a pomáhá se do něj vžít, neodpoutává pozornost a nic si nevynahrazuje. Režisér film kvůli 3Dčku film neznásilňoval.

Mrazík (1964)

Tak tohle mě fakt nikdy nebavilo. Musím však uznat, že dabing je geniální.

Juno (2007)

Velice dobře skloubená komedie s dramatem, která baví i dojímá od začátku do konce. Ellen Page ukázala, že má před sebou velkou hereckou budoucnost už jen díky její schopnosti utáhnout víceméně celý film. Těch 90 minut uteče velmi rychle a vy se budete pousmívat ještě dávno po titulcích. Bavilo mě to a klidně se kouknu zas (jen pozor na český dabing!).

Terminator Salvation (2009)

Efekty výborné, příběh obstojný, akční scény skvělé, herecké obsazení a jejich výkony dechberoucí (gumový Arnie nezklamal :D)... a hlavně jsem se bavila - a kvůli tomu se přece na akčňáky díváme, ne? Extra * za Worthingtona.

Stroj času (2002)

Originál neznám, ale tohle spracování se mi líbilo. Příběh je možná jednodušší, ale provedení je nádherné a koukatelné. Škoda jen, že se opomnělo na nějakou hlubší myšlenku. Ale přeci jen je to sci-fi, ne? A tu se má člověk hlavně bavit.