Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 5: Návrat Mandaloriana (2022) (epizoda)

DARKSABER..........looks so fuckin cool a veľmi ladí s naším Mandalorianom, s jeho tmavým beskarom. (:  Ako ho "vytiahol", to bolo blaho. ♥ ........................ Ďalej, PRETLAK PRETLAK charizmy v tomto diele o niečo ďalej...

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Oproti Mandalorianovi je to aspoň o tretinu menej zaujímavé. Už aj to mi vadilo, že je to pribité na jednu lokalitu.

The Mandalorian - Kapitola 16: Záchrana (2020) (epizoda)

Príchod Luka S ma nenadchol, vždy mi liezol na nervy, radšej by som bol keby prišla Asho Katana. ............. A dajako useknutý záver, I didn't like it.

The Mandalorian - Kapitola 13: Jedi (2020) (epizoda)

Ako je tá súťaž o najškaredšieho psa a vždy víťazia také vypĺznuté príšery s dvoma troma "vlasmi", tak tá planéta tu mi ich evokovala... Najškaredšia planéta ever. x'D To len žartujem, má svoje "nindža čaro"... (: Celý diel je nindža inspired... Jedi nindža, so cool, so pretty ♥ :) Pri súboji s hlavnou antihrdinkou vidno pekné nindža topánky, ku koncu nindža držanie meča......... proste nindža fanboy heaven :))

Mandalorian (2019) (seriál)

Chcem mať možnosť mať permanentne helmu na hlave jak Mandalorian (nie že by som bol taký škaredý xD ), ofc bez "problémov" = bez toho aby som vyzeral ako exot, bez očumovania a bez toho aby po pár minútach pripochodovali poliši prípadne drábi z psychiatrie, že čo to tu je za nebezpečné indivíduum !! x'DD ZÁVIDÍM MU ! (: Rúško faking nestačí (:

Rubikon (2022)

Vždy sa tu dobre zabavím pri čítaní reciek na takéto šupačiny, ktoré sem prídem čeknúť že či ich mám pozrieť a..... dve muchy jednou ranou - nepozrem a aj tak sa dobre pobavím. (: