cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

• 3.3.2019  17:24
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Tento seriál jsem poprvé zaznamenal na ČT2 v roce 2013 a nevěnoval jsem mu žádnou pozornost. nijak mě nezajímal. O pár let později jsem nevěděl co mám sledovat za seriál. A tak... jsem začal s House Of Cards. Přesvědčilo mě vysoká hodnocení na csfd ke zhlédnutí. První až druhá serie byla úplně boží. Třetí až čtvrtá byla slabší ale stejně mě bavila. Páta už mě moc neoslovila. A šestá.. Ta je nejhorší. Jak si můžou dovolit odebrat hlavního hrdinu kvůli kterému má seriál to kouzlo! A ten konec. Prý vyvrcholení seriálu! Houby! Vůbec mě to neuspokojilo! ( Taková vsuvka. Kavin Spacey natočil na youtube video ( Let Me Be Frank se jmenuje) , kde se vyjadřuje k House Of Cards jako Frank Underwood a fanoušci píší do komentářů, že je to lepší než celá šestá série. Btw to video má cca tři minuty.) Celkový seriál bych hodnotil tak: 7/10. Ale doporučil bych ho zhlédnout. Bude navždy v mém srdci. Ale bohužel nemá zatím místo v mých oblíbených seriálech.

• 2.3.2019  20:16
    MOST! (TV seriál) (2019)

Nemám slov. Myslel jsem že to bude nějaká další česká trapárna. Nebyla. Tento seriál mě připadal takový ,, přírodně" komediální.Ani nevím co mám dál psát.. Prostě je to nejlepší seriál posledních pěti let ..Fakt bomba. VŽDYCKY MOST! Dávám 9/10!!

• 16.2.2019  21:15
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Jak začít.. Tento seriál mi doporučil jeden můj kamarád (Ten je takový... no... jak je to slovo.. puberta:-) ) . Moc jsem od toho nečekal. Název ,,Sex Education" mluví za vše. Myslel jsem, že bude další trapný americký seriál, který se bude tvářit, že je vtipný. Po první epizodě to tak opravdu vypadalo. Nevěděl jsem co si o tom seriálu myslet. O pár dílů později se z toho vyklubal zajímavý seriál, který rozhodně stojí za zhlédnutí. Ještě, že jsem poslechl svého kamaráda a pustil si tento seriál. Dávám 8,7/10!!

• 31.1.2019  21:23
    Čertí brko (2018)

Trapná pohádka s pěknou stylizací a s třemi ,, wtf'' momenty. A mimochodem koho zajímají čerti v roce 2019? Dávám 3/10!!!

• 29.1.2019  19:38
    Vdovy (2018)

Takovej divnej film, který si hraje na víc než je. Bohužel. Mohlo to dopadnou mnohem lépe Dávám 3,5/10

• 28.1.2019  21:14

UŽ MĚ TO ŠTVE! Pořád dokola a dokola! Nudná akce, která mě už nechává chladným.Minule to bylo i zábavné.. ALE TEĎ NE! Kdyby nebylo těch dvou plottwistů tak... Bych dal ODPAD! Strašně mě to zklamalo. Prej nejlepší Mission Impossible říkali.. Prd. Omlouvám se ale tohle..... Dávám 4/10!

• 26.1.2019  21:44

Určitě nejlepší film roku 2018! Smál jsem sie od začátku až do konce! Totální bomba. Tento film doporučuji všem sakra zhlédnout! Dávám 10,5/10!! Fakt dobrej komediální film!!

• 25.1.2019  20:35

Než jsem zhlédl film myslel jsem, že to bude další americká sra*ka. Nebyla. Dokonce jsem málem při konci brečel. Zkrátka pěkný film s nádhernou titulní skladbou! Dávám 8,5/10

• 19.1.2019  21:20
    Venom (2018)

Poslední dobu mě filmy od Marvelu nebaví. Ale tohle bylo něco jiného! Celý film jsem se nenudil! Ani jednou jsem nepokládal ruku na čelo! Zkrátka mě to sakra bavilo! Ach ta akce! Pro mě rozhodně nejlepší Marvel film za posledních pět let! Dávám 8/10!!!

• 13.1.2019  17:55

Před nedávnem jsem četl knižní předlohu a nemohl jsem se dočkat až to porovnám s filmem a.. No. Jak začít.. Celý film mi připadal uspěchaný ( A to jsem viděl dokonce speciální edici, který trvá víc jak 3 hodiny.) Asi tři postavy i nějaké události z knihy ve filmu zcela chybí . Nejsou tam ani naznačené, což mě hodně naštvalo. Např: Temný hvozd. V knize byl ale ve filmu o něm nepadla možná ani zmínka. Radši přečtu knížku než tenhle splácaný film ale nevadí mi ho znovu vidět. Doufám, že Dvě věže budou lepší a budou se lépe držet knižní předlohy:-) Dávám 6/10!

• 5.1.2019  18:51

Před dvěma měsíci jsem měl chuť přečíst celého Pána prstenů. Hned jsem popadl první díl v mé knihovničce. Během přestávek ve čtení jsem se koukal na první a druhý díl hobita abych si připomněl příběh Bilbo Pytlíka. Každý den jsem přečetl asi třicet stran. Po dvaceti dnech se to začalo horšit. Četl jsem denně čím dál méně stránek . Nejdřív se to snížilo na dvacet, pak na patnáct až jsem už nečetl vůbec. Zapomněl jsem číst! Moji hlavu ovládlo něco jiného. Wiedzmin 3 Dziki Gon tedy česky Zaklínač 3 Divoký hon. Tato videohra mě vzala a nepustila. Pár dní jsem nemyslel na nic jiného( Trochu to přeháním abych dodal dramatičnost příběhu XD) Jenže jsem silný chlap! Nenechám si líbit aby byl nějaký vědmák v mé hlavě! Začal jsem bojovat. Po nelítostném boji jsem vyhrál a už jsem mohl dočíst Společenstvo prstenu a vrhnout se na Dvě věže i dokoukat třetí díl Hobita, který byl pro mě asi nejlepší z Hobitů. Proto si také ode mě zasloužil takto dlouhý komentář. Bavil jsem se. Nemám co vytknout! Kecám, mám co vytknout ale nevím co! To je jedno! Není to jedno.... Kašlu na to! Nechce se mi přemýšlet! Prostě dávám Třetímu Hobitovi 8/10!

• 8.12.2018  20:35
    John Wick (2014)

..BUM! BUM! PIF PAF! PRÁSK! "Ozvala se pistole Johna Wicka, která poslala již hodně lidí na věčnost. I mladého rusáka, který zabil psa a ukradl auto jednomu z nejdrsnějších zabijáku vůbec, kterýmu při zabíjení hraje příjemnej soundtrack. Dávám 12/10 ( FeelsGoodMan Clap)

• 22.11.2018  20:18

Hodně dobrý film. Skvělé filmové efekty jako z hollywoodských snímků a dech-beroucí scénář. Výborná kamera a kostýmy. Tohle musíte vidět. Rozpočet byl cca jen 200 dolarů (Možná jen na kameru XD) ale to není poznat(smajlík)! Skvělá práce vy uganští čokoládoví méďové:-) Dávám 8/10 !

• 3.11.2018  23:50

Bylo nebylo v jednom malém domě v Londýně. V něm žila jedna přistěhovalecká rodina ze Zanzibaru. Jeden jejich mladší člen měl o cca tři zuby navíc, které mu umožňovaly mít talent na zpěv. Mladý Fredy (btw tak se jmenoval) chodil za ,, kamarádkama" do baru poslouchat pravou ROCK´N´ROLLovou hudbu. Zpěvák té skupiny, která bavila mládež v tom baru, kde svůj čas trávil Fredy odešel hned po vystoupení do jiné skupiny. Fredy byl této události přítomen a ukázal zbývajícím členům skupiny svůj talent. A už to jelo Natáčel hudbu s kapelou Queen, pak BŮM BÁC A DOSTAL AIDS A KONEC!!!!!!!. So... Film mě nehorázně bavil. Dokonce jsem uronil slzu při konci filmu,což se mi hodně dlouho nestalo. Naposledy možná u Titanicu, když mi bylo asi 6 let. Rami Malek Fredyho ztvárnil naprosto výborně. -Poklonu skládám i jiným zúčastněným . Režisérovi, kameramanovi a podobně. Tohle určitě bude mít pár Oscarů za tento rok na svém kontě. O tom vůbec nepochybuji. Jestli se mýlím a páni z Lon Angeles se na tento film vykašlou tak je s radostí pošlu do h*jzlu a do prd*le! Protože tohle velmi kvalitní film. Dávám 8,5/10!

• 24.9.2018  19:57
    Maniak (TV seriál) (2018)

Procházel jsem stránku na níž sleduji seriály a tam najednou vidím okénko se seriálem ,, Maniac". Zaujala mě svoji krásou Emma Stone, tak jsem si řekl: ,, Proč ten seriál nezkusit. Byl docela ,,fresh". Jeden den starý. Po cca 12 sekundách jsem se do tohoto seriálu pustil. Začátek byl takový roztahaný. Poté se to trochu zlepšilo. Začínal jsem se neskutečně bavit. Dále se to začalo opakovat. Tempo zpomalilo a nastalo dobré zakončení. Tento seriál bych si klidně ještě jednou pustil. Docela mě celou svou stopáž bavil (FeelsGoodMan). Tak... 7/10 (Hudba: 7/? Střich s ch a né h: 8/10 Make-up: 8/10 vfrzwref: 2/10 chdvgwejh: 4/10 (vhdhgdhdbhchcq......)

• 20.8.2018  18:32

/-CENZUROVANÁ VERZE KOMENTÁŘE PRO ČSFD.CZ-/Před navštívením biografu jsem si říkal: ,, To bude *píp* ty *píp*!" Jenže to nebyla *píp*. Bylo to *píp* vážný. To jsem *píp* nečekal. Ale stejně mě to *píp* neštvalo. bylo to *píp* *píp*. Doufám , že jsem *píp* řekl vše co jsem měl na srdci. Děkuji. Moje Hodnocení: 7/ 10. ( Boty režiséra : 9/10 kostýmy: 8/10 Líčení: 7/10 Vtipy: 3/10 Účes kameramana: 10/11 Sprostá slova: 8/10 Nevím co ještě: 5/10)

• 9.8.2018  21:15
    Vůně ženy (1992)

Naprosto jsem uchvácen. Tohle byl film! Vůbec jsem se nenudil. Příběh mi přišel originální ( Ehm..Blek Pantér by se měl co učit :D) . Pan Al Pacino i jiní herci odvedli výbornou práci. Samozřejmě i ostatní ,,neviditelní" lidé ve filmu to nepokazili :-). Tenhle snímek jsem určitě neviděl v mém životě naposledy(Možná..). Dávám: 8,7/10! FeelsAmazingMan

• 8.8.2018  22:47

,,Pustil jsem, zkusil jsem, dokoukal jsem. Začal jsem přemýšleti zda jsem to musel vykonati.Nejspíše musel. Nehněval bych se kdyby vševědoucí bůh mě od této chvíle ochraňoval od všeho zlého jako je toto. Prosím!"- cesky_hrac, po dokoukání Avengers: Infinity War.

• 3.8.2018  21:57
    Bastardi 2 (2011)

Musím říci, že tohle bylo lepší. Dalo se na to v pohodě koukat i docela jsem se bavil. Ale vadilo mi tam spoustu věcí. Moc dlouhé záběry kamery. Myslím si že kameraman Ondřej Konvička(Tedy ehm.. Milan Hodek) si řekl: ,, Tak proč bychom tu kameru hodit do auta a udělat až 11 sekundový záběr?! To zní dobře.! Jen se klepej ty kamero! Ještě ještě. Tak ukážeme tu pořádnou akci! Sice se divák bude těžko zorientovávat ale to nás nezajímá!" A ještě... Celý film mi připadal laciný. Myslím si, že kdybych vzal své kamarády a nějaké jiné osoby tak zvládnu natočit své ,,Bastardy" na svůj aligátor. Chrrrrrr! FeelsWeirdMan. Dávám 4/10! Post scriptum: Ehm. Já vím, že jsem psal že si raději nepustím žádný další díl. Jenže o prázdninách je taková nuda (LHÁŘI! Když se nudíš tak něco dělej 4head!)

• 31.7.2018  20:34
    Bastardi (2010)

Dneska jsem si řek´, že si pustím nějaký ten šťavnatý filmeček. Snímek Bastardi mě zaujal díky poměrně vysokému hodnocení na csfd a očekával jsem, že mě film bude stejně bavit jako většinu lidí. . A stalo se. Dělalo se mi špatně z toho jak byl film dobrý. Herci se na výbornou zhostili svých rolí. Scénář byl rozsáhlý a vůbec tam nikdo nikoho nechtěl kouřit. Prostě bomba. Tenhle film mě tak bavil, že si radši nepustím další díl (Smajlík). Dávám krásných 0/10.

• 25.7.2018  20:34
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Začnu takovým klišé. Před shlédnutí seriálu jsem myslel, že to bude zase další česká kravina u které si budu chytat za hlavu a říkat: ,, Co? To jako nemyslí vážně?!". No, abych pravdu řekl, byla to opravdu pořádná kravina, která mě bavila. Tohle by bylo pro úvod. Takže, teď převyprávím celý příběh(Mohli byste si to přečíst v části OBSAH ale když chcete jinou ,,lepší" verzi..) : Je jeden típek, který má sakra rád hodně hip- hop. Jednou si takhle jde do školy a tam na zahradě vykope čistě náhodou trpaslíka, který plní přání. On si přeje být černej ne jako bota ale jako čokoláda. Takže se z něho najednou stane ne*r.. No, to slovo na N v seriálu zazní snad padesátkrát. Ale já jsem korektní člověk, tak bych ho nenazýval slovem na N ale oslovoval bych ho slovy ,, čokoládový méďa". Lepší ne? Takže ten čokoládový méďa se nějak dostane domů rmfoirfmiorpenf rfoipůqf.. Kašlu na to! Nechce se mi to psát. Čím víc stárnu tak jsem línější a línější (FeelsBadMan) . Prostě se mi seriál líbil . Byl tam čokoládový méďa. Dávám 7/10 a nazdar! Počkat on tam ale nebyl asiat....

• 15.7.2018  23:05
    8. míle (2002)

V poslední době jsem si Eminema docela oblíbil. Poslechl jsem si všechny alba...Před pár měsíci jsem viděl poprvé 8. Míli ale to jsem měl na Eminema zcela odlišný pohled. Dokonce jsem opovrhoval moji oblíbenou skladbou Lose Youself. Filmu jsem udělil tehdy 6,5/10 dnes uděluji 8,9/10!!

• 8.7.2018  20:22
    Letec (2004)

Řeknu to na rovinu. Mě se tento komentář psát nechce protože bych chtěl jen tak bez povšimnutí přejít to mé sakra malé hodnocení filmu mého oblíbeného režiséra Martínka Skorsíziho. Jenže to nejde. Tady si to docela (jak to říci slušně..) pokazil. Vím, že on nemůže za celý film. Kostýmy, výpravu on neudělal. Ale stejně. Prvních 20 až 30 minut docela šlo. Tak na pět roztomilých hvězdiček. Poté tam přišla nějaká ,,bláznivá ženská" a hodnocení zmenšila na trochu zděšené čtyři hvězdičky. Pak se nic zvláštní nedělo. Premiéra filmu....A pak zkoušel mladý letec letět s letadlem moc rychle. Chtěl udělat rekord. A já jsem v duchu povídal: ,, O co , že se něco pokazí." Pokazilo. A tahle akce se udála ještě jednou se stejným ÚPLNĚ PŘEDVÍDATELNÝM KONCEM. Hodnocení kleslo na tři rozzlobené hvězdy. A pak to začalo... Do konce to bylo NUDNÝ. Pouštěl jsem si k filmu hudbu abych u toho alespoň vydržel. Ale stejně tomu dám alespoň osamocenou jednu hvězdičku. Za snahu:-).1/10!

• 5.7.2018  20:48
    Max Manus (2008)

UPOZORNĚNÍ: --Tento příběh je smyšlený a jakákoliv podobnost se skutečnými lidmi či událostmi je čistě náhodná.-- ,, To´s trochu přehnal, ty debile!" Křičí na mě jeden ,,inteligent" jménem (jak by se mohl jmenovat? Třeba...) Janošík. ,, Co..mám právo na svůj názor, ne?!" Hned jsem se začal bránit. ,, Jo, to máš. Ale to nemění nic na tím, že jsi dal tomuhle filmu opdad! Je to přece podle skutečným událostí, ne?! Když tomu dáš opdad to znamená, že říkáš: ,Mě se nelíbilo, co Max Manus dělal.´Ty... jsi na temné straně síly. Vypadni ty neo- " Už jsem to nevydržel a jednu jsem mu vrazil. Začala mu téct krev z horního i dolního rtu a vypadali mu všechny zuby (Nevím jestli je to možné. Myslím, že trochu sience-fiction neuškodí.) A hned jsem omluvil své jednání: ,, Neznamená že dám filmu o bojovnicích proti náckům opdad, že jsem to slovo na N( Nemyslím hanlivý název pro černocha. Kdybych myslel tak bych dostal BAN..viz. twitch ) Film se mi nelíbil! Chtělo to více akčních scén. Nudil jsem se. Nenašel jsem v tomto snímku zalíbení. Tak a je to. Příště se rozmyslil co říkáš!" A ukončil jsem zvýšením hlasem rozhovor a šel jsem domů a napsal recenzi a dal filmu: 0/10.

• 3.7.2018  22:08
    Ben X (2007)

....Příběh vypráví o autistovi, kterému je šestnáct let. Teda osmnáct. Ne sedmnáct. Prostě koho to zajímá. Byl to týnejdžr a měl problémy z hlavou. Žil ve vlastním světě. Neuměl umluvit. Později se mu nějak huba rozjede. Tedy ústa, abych byl spisovný a použil pěkná česká slovíčka ale stejně tam to slovo ,,huba" nechám. Já jsem ale rebel! Při tom ten autísta hraje hru... něco jako ,,Vórld of Vorkraft" docela hodně. O pár vlasů napadaných do čela později mu dělali ve škole nějací školní homo habilis (člověk zručný) naschvály. Stáhnou mu kalhoty ale i přesto náš auťák jim nic ,,neudělá". Pak chce spáchat sebevraždu. A BLA BLA.. Příběh přece nikoho nezajímá, ne? Asi jo. Ale přece tady nebudu vypisovat celý příběh(Ach, jaké klišé v mých komentářích..) Napíši sem své pocity při čumění( tedy já mám dnes slovník.Předtím ,,huba" a teď. Že se nestydím!) : ,, Ehm. Jo bylo docela dob..špatný. Ehm.Ten konec. Myslíte vývojáři filmu -Ben X" že jsem nějaký Pepík ze zapadákova a skočím na to. Na ten Konec. Ha Ha. Neskočím." A proto hodnocení... 0/10( víc, že to asi nechápete z mé recenze ale to je jedno. - usmívající se smajlík)-- A jestli z recenze vyznělo, že odsuzuji autisty. Tak to není pravda. Já je přímo nesnáším! Jsou..... Ha! Ha! Po pravdě jsem KOREKTNÍ UŽIVATEL ČESKO-SLOVENSKÉ FILMOVÉ DATABÁZE.

• 30.6.2018  19:38
    Deadpool 2 (2018)

První díl Deadpoola moje dětské já pobavilo. Byli tam vulgarity a to se vyplatí!Ale druhý díl. Nevím jestli jsem vyrostl anebo jsem trochu zvážněl. Některé vtipy( narážky) byli na ,,HA HA( Ne normální smích ale sarkastický) " ale některé ,,vtipy" byli na: ,,....No. Co.. jako? To mělo být vtipný..Aha..." Prostě mi Deadpool 2 přišel někdy trapný. Jinak ten film ušel. Zkráceně řečeno tak...6/10.

• 25.6.2018  19:49

Jde nějaká ženská(Táňa Pauhofová) a telefonuje se svou šílenou kamarádkou(Klára Issová) . Pak do ní vrazí zaklínač Geralt z Rivie (Michal Zembrowski).Asi vzal nějakou zakázku na utopence a spěchal.. Reakce té ženské byla takováto: ,, Nemůžete říct alespoň Bú!" Popošla ta ženská o pár kroků dál a ,,nechtíc" spadla do silnice. Nebýt statečného Řezníka z Blavikenu byla by přejetá autem. Chvilku se na sebe podívají a rozejdou se. A blá blá.... KONEC! No, není to konec (ale 2 minuty filmu). Nechci to tady zbytečně celý příběh převyprávět mým zvláštním způsobem. Jen řeknu jestli se mi film líbil. (Ne. Nelíbil) Co mi na něm vadilo. ( Vadilo mi, že zaklínač plně nevyužíval svá znamení. např: Axie- Proč SAKRA to nepoužil na tu ženkou!) Jestli bych ten film doporučil. (Ne. Nedoporučil). Jak jsem se u filmu cítil. (Špatně. Nemohl jsem věřit vlastním uším, očím...) Jaké bych dal hodnocení( Už by stačili závorky, nemyslíte? A proč tuhle otázku píšu do závorky? Já nevím!) Hodnocení: 0/10.....Hele, nebudu tak přísný. Hodnocení: 2/10

• 4.6.2018  19:48
    Linkin Park - Iridescent (hudební videoklip) (2011)

Strašně chytlavá skladba. Dávám 9/10.

• 2.6.2018  20:33

Prosím ne! Tenhle film je tak zbytečný, hnusný.... No, radši začnu od začátku... Nastal večer a já si s radostí pouštím film "Redi Plejr Van". Čekám, že mě film okouzlí.. Po prvních 20 minutách si říkám: ,, To se mi asi nebude líbit..." A měl jsem pravdu. Posledních 110 minut jsem chodil po svém pokoji a prosil boha: ,, Prosím bože! Ať už to skončí! Přece já čistá lidská duše jsem nic zlého neučinil. Prosím vyslyš mé přání..." Jenže se bůh neozýval. Začal jsem mít strach. ,,Co když budu muset tento film ještě 108 minut sledovat?" Snažil jsem mít čistou hlavu. Pokusil jsem si zážitek z filmu zpříjemnit hudbou. Páni Pol Mekkártny a Džon Citron teda Lennon mě zachránili. Já falešně zpíval s nimi zpíval skladby: Dont Let mí Daun, Hej Džud... Ach.. SAKRA! DOŠLA BATERKA V RÁDIU! Byl jsem znechucen. Bůh mě neposlouchal a mí kamarádi z The Beatles mě opustili. Kašlu na ně! Najdu si něco jiného! A podívejme! Závěrečné titulky filmu! Konečně. Já to ve zdraví přežil!...... Filmu dávám krásných 0/10!

• 20.5.2018  18:48

Tento dokument ukazuje atmosféru, která byla ve studiu Warhorse před vydáním jedné zabugované hry :D (Jenom sranda.. ) Jinak dobrý snímeček, který vám doporučuji zhlédnout. Tedy jestli se chcete dozvědět jaké je to když odbije devátá hodina ranní a vy nervozně čekáte na recenze... Čekáte všechno možné i nemožné.. A najednou se objeví první recenze, druhá, třetí.. Většina recenzentů vytýká hře velké množství bugů.... Dávám: 7,5/10!