• Krátkometrážní

Joker (2019)

Před týdnem jsem se s kamarádem domluvil, že půjdeme spolu do kina. A v pátek jsme tak učinili. Šli jsme zhlédnout snímek Džoukr🤡. Pohodlně jsem se usadil. Lajknul pár fotek na Instáči a začaly trailery. Po deseti minutách začal konečně film. Od prvních vteřin do poslední sekundy mě film vtáhl do sebe. Po konci jsem seděl potichu v kině a nemohl jsem uvěřit co jsem viděl. Čekal jsem dobrý film, ale zas takhle špičkový ne. Fenomenální výkon Johákíma Fínikse, vynikající hudba( které se pořád nemůžu nabažit i po několikerém poslechu na spotifáj) skvělé zachycení atmosféry 70. let. A ta kamera! Och! Každičký jeden záběr bych se nestyděl dát na plochu počítače nebo zarámovat jako obraz na zeď. Dávám s čistým srdcem plný počet bodů🎆. Na tomhle filmu bych hledal chybu jen těžko.😎

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

😃Úvod😃: Včera v pozdní večer jsem vyrazil s rodinou do multikina na film mého oblíbeného režiséra Quentina Tarantina. Očekával jsem od snímku velmi mnoho. Ukázal jsem pánovi v červeno-černé na mobilu v PDFku zobrazené čtyři lístky. Zkontroloval je. Byli v pořádku. Oddychl jsem si. Posadil jsem se na sedadlo a začal jsem pomaličku vkládat do úst slaný popcorn , největší, který v kině měli. Začal jsem sledovat. Film ubíhal rychle. 😉Stať😉: Brad s Leonardem fungují jako parťáci skvěle. Též skvělé je vyobrazení Hollywoodu v období šedesátých let. Tomu dopomohl perfektní soundtrack, kostýmy a podobně. Film je komedie. Což mohu potvrdit. Zasmál jsem se společně s mnoha účastníky promítaní při některých brutálních scénách i pohodových. Takže žádné trapné části se ve filmu nenacházeli. Dialogy fungují na výbornou. Kamera byla v některých chvílích ,, zvláštní". V dobrém slova smyslu samozřejmě. Celkově jsem měl skvělý pocit z devátého filmu Q. Tarantina, jen ten závěr. Koukal jsem, spíše čuměl co se děje, když jsem viděl začínat titulky. 😎Závěr😎: Film je skvělý, když pominu konec, který utnutý. Chtělo by to prodlouženou verzi minimálně o hodinu či dvě. Pak bych možná byl na sto procent spokojen. Jenže ten konec mě velmi naštval. Ale hodnocení bude přesto velmi vysoké. Nelituji peněz, utracených za lístky na film Once Upon Time In Hollywoodu. ✔HODNOCENÍ: 8.5/10✔-👍Film doporučují ke zhlédnutí👍

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

❌1 Série❌: Moc mě nepotěšila😥.Ze začátku celkem zábava ale ke konci bolest to dokoukat. Scéna, kdy slečna H. spáchá sebevraždu je podle mě strašně natočená. Necítil jsem napětí. Jen z mých úst šla slova: ,, Tak se už zabij konečně😫" Žádnou postavu jsem si neoblíbil. Hodně událostí či činů ve filmy měli řekněme nelogické řešení. Hodnocení nebude vysoké. 3/10😐. ✔2. Série✔: Po první sérii jsem neočekával, že se pustím do druhé série. Čekal jsem to stejné. Nakonec jsem se odhodlal. Udělal jsem se dobře. Spoustu postav jsem si oblíbil. Některých mi bylo líto jak dopadly. Dokonce jsem uronil slzu. Nepřeháním! Opravdu. Druhá série byla opravdu hodně dobrá a nemůžu se dočkat na třetí! 8,5/10👍😉!🍇 3. Série🍇: Zatím nejlepší série ze všech. 8,9/10 🙂😄🤔😎

Stranger Things (2016) (seriál)

1. Série= Nic moc výjimečného. Hodnocení: 5/10🤨 2. Série= O malinko lepší ale stále jsem z ní nebyl nijak hodně nadšený. Pár silných momentů se našlo. Hodnocení: 6/10🙂 3. Série= Užil jsem si ji celou. Nečekal jsem po dvou sériích, že mě třetí, tak moc potěší. Stalo se. ani v nejmenším nelituji času, který jsem do ní investoval. Rozhodně nejlepší série. Rozhodně třetí série stojí za zhlédnutí. Málem se i dokonce rozbrečel. Hodnocení: 8.5/10☺ Cekově série není špatný. Spoustu lidem se strašně líbí. Já jim to neberu. Za mě nadprůměr. CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6,5/10👍

Hra o trůny (2011) (seriál)

Docela dobrej seriál 🙂

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Skoro všude kam se na internetu podívám lidé říkají, že 8. série nebyla kvalitní a zábavná. Já říkám pravý opak. Žádnou sérii v seriálu GoT jsem si takhle moc neužil. Dávám s čistým štítem 10/10!!

John Wick 3 (2019)

Na tento film jsem se neskutečně těšil😀... A dostal jsem na 100% to co jsem očekával.😊 Výborný soundtrack, akci, kameru, střih. Vůbec jsem se nenudil. Ani jednu setinku. Děkuji za skvělý filmový zážitek 😎

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Další díl mě z osmé série nezklamal. Nenechal vydechnout. Další špičkový díl. Kašlu na všichni co brečí, že GoT není to co bývalo a že je sračka. Ať mi políbí řitní otvor. Tak a řekl jsem to. Zatím osmá série je podle mě jedna z ne.. možná nejlepší série celého seriálu. Nejprve začne v klidu a pak to pořádně začne.. Zbytek si nechám pro komentář pod celý seriál až dokoukám i závěrečný díl. Nikoho určitě nepřekvapí, že tomuto dílu uděluji hodnocení 11/10!!

God of War: Raising Kratos (2019)

Výborný dokument, který provází diváka celým vývojem jedné z nejlepších videoher současnosti. Co více říct, než že dávám 10/10!!! Tohle jsem si vážně užil!!

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tohle bylo něco! Bál jsem se že bitva dlouhá skoro 70 minut bude příliš nudná. Nebyla. nenudil jsem se ani chviličku. Při celé bitvě se mi zatajoval dech! Parádní díl jeden z nejlepších v seriálu. Dávám upřímných 100%!