• Krátkometrážní

G. I. Joe (2009)

První film, kdy parodie předběhla parodované. Team America hadr.

Seance (2009) (studentský film)

Nejsem fanoušek hororů. Takových, kterých bych jmenoval, že mě dostávají je málo. A Seance mezi to málo nepatří. Nudná postava Kláry Jandové, nulová invence ve scenáristických vodách a opravdu levně vypadající obraz (já vím, já vím, já vím, ale nejde to nezmínit a nejde říct, že to nejde). Zaujetí kritiků jde teda asi jako obvykle mimo mne. Nebo jde opravdu mimo mne hororový žánr.

Minority Report (2002)

Stevene! Takhle zbytečně překombinovanej závěr...to teda neděkuju. Přitom některé věci jsou úžasné, vidiny budoucnosti žhavé a sžíravé a Kaminskiho kamera taková jakou ji máš rád. Od režiséra E.T. :) // Hm, proč si nemůžu vzpomenout, že jsem z toho byl kdysi nadšený? Ze 4 starz na 2 hvězdy a velké peklo za naivnost/hloupost plotu. Dobrá sekvence hlavně okolo středu s operací nových očí a následné šťáry, zbytek....mhmmhmmh

Poslední pevnost (2001)

Shawshank bez evropského uvažování. Pravé americké vězeňské drama s příchutí military a neoholeným Redfordovým hrudníkem. A taky dost předvídatelná nuda.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Těžko, těžko hodnotit. Líbila se mi Wenova, Ratnerova,Attalova první (ale už jsem tenhle nápad viděl někde jinde alternovaný a lépe) a Hughesova. Absolutně mě nedostala ta se Shiou, obě Natálky, Akinova...vlastně zbytek. // Některé věci se mění.

Skins (2007) (seriál)

Budu opisovat komentář jiného uživatele: Nevýdané a neslýchané. Nebo možná ještě takhle: No toto? No proto! Nebo možná ještě jinak: Skins jsou živé, vtipné, v rámci žánru originální, se skvělými postavami, s evropským feelingem, s britským počasím a nejúžasnější seriálovou ženskou postavou... Občas trošku skřípou (herectví Sida) občas trošku nedohrávají (některé drobnosti), ale jsou upřímní, zábavní a jiní. Je pravda,že všechny zámořské seriály vypadají vedle Skins opravdu nemotorně a hloupě. // dva týdny poté a skins pořád v hlavě...fuck it, Fat Segal a Sidney s Cassie :), jdeme na pět hvězdiček a možné jedna z nejpůsobivějších filmových cest ever!

Memento (2000)

Memento. What if i close my eyes...

Černej Dynamit (2009)

Na znuděné dopoledne to jde a některé negří macho manýry opravdu vládnou, ale je rozdíl mezi dvacetiminutovkou a celovečerákem.

Sherlock Holmes (2009)

Velké zklamání. Pro příště bych scénář ještě trošku víc nafutroval, protože ten na mě moc nefungoval. Velmi málo "wow" prvků bylo sraženo na zem kopicí klišé a "pirátiZkaribiku-like" zábavou/chemií. Sherlock Holmes trochu připomíná moderní kriminálky alá Mentalista nebo možná trošku Dr.House. Videoklipové flashbacky a dovysvětlovačky prostě přestanou bavit. Hodně slabé tři s ohledem na to, že začátek byl zábavný a atmosféra Londýna spolu se zajímavou hudbou se povedla.// Napodruhé mi to sedlo mnohem víc. Veškerý hype je pryč a zůstává slušná oddechovka s příliš mysteriozní částí uprostřed.