Dračí doupě (2000)

Jediné plus, je závěrečná bitka s draky. Jinak je to spíš marná snaha o fantasy film.

Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

Netřeba moc dodávat, Rammstein umí bavit, hraje skvěle a jejich koncerty ať už jenom na DVD jsou neskutečnou podívanou! Zkrátka umí udělat výbronou show!

Kočkopes (1998) (seriál)

Ptákovina jako zvon, ale dalo se na to koukat.

Digimon (1999) (seriál) odpad!

Alternativa Pokémů, ten samej japonskej sajrajt!

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Japonská mánie, která zasáhlá každé malé dítě - i mě. Stovky potvůrek, který vylítají z pokébalu, rakeťáci, pika chu, Ash z Oblázkové města. Tyhle pojmy už asi nikdy nezapomenu. No každopádně to byla hrozná krávovina!

Kokosy na sněhu (1993)

Kokosy na sněhu jsou láskou mého dětství a někteří lidi mi to možná nevěří, ale jamajskej bomb zvítězí! Kdykoliv se podívám znovu a rád už jen díky skvělé pohodové atmosféře, která prostě musí rozehřát i zatrpklé divákovo srdce. I Can See Clearly Now - http://www.youtube.com/watch?v=gIqLsGT2wbQ&feature=related

Vlak plný peněz (1995)

Nenáročné, zábavné a tuctové. Snipes hraje toho lepšího a Harrelson moulu, kterýmu štěstí nepřeje dohromady jsou bratři a oba jsou jako černá a bíle a to doslova a do písmene.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tak tohle je hodně kontroverzní snímek založenej na drogovém opojení Deppa a Del Tora. Chce to odvahu si tenhle náročnej snímek pustit. Bavilo mě to tak půl hodiny. Bylo to spíš ujetý a zcestný, nebo možná aspoň já si nelibuju ve filmu, kterej je z větší části celou dobu v tranzu.

Kokain (2001)

Deppova vyjetá role, která není tak šílená jako v Strach a hnus v L.A. naopak mu role předního dealera koksu sekne.