Babica vs. Sapík (2015) (pořad) odpad!

tááák dneska si připravíme jednoho dobře vykrmeného Sapíka.

Kočky na stromech (2015) (pořad)

Ano Amerika je země neozemených možností, výsledkem toho je tento pořad. Horší než reklama hm to mi sedí, Superstar nebo jiné blinty to sice není, ale něják postrádám smysl tohoto pořadu. Kdy natočí někdo něco o popelářích jako reality show?

Český lev 2015 (2016) (pořad)

Lucie, Lucie, Lucie! Kdyby tys raději trávila noci u pyje! Jak jsem si na začátku říkal, že by se mohlo jednat o důstojné předávání, tak se to ihned změnilo v trapnou frašku kdy Výborná výborně vstupovala do projevů vítězů. Mein taktik zkusit šůšn! Nevtipný 140 minut dlouhý pořad, kde zcela nepochopitelně ceny předávájí lidé ze strany vědců, kteří třeba samy ocenění nemají a možná by si ho více zasloužili než někteří filmový tvůrci. Neviděl jsem všechny nominované české filmy, i tak jsem rád, že zvítězily Kobry a užovky. Tak něják jsem měl pocit, že by to měly vyhrát a přál jsem jim to, už jen díky mimořádným hereckým výkonům bratrů Hádků. A ocenění pro dokument Opři žebřík o nebe mě také potěšilo, zvlášť projev režisérky, kterou jsem měl možnost vidět v Karlových Varech. Vlastně to je důvod proč se mě ta show alespoň trochu líbila.

Turbo Kid (2015)

Přes všechny skvělé nápady jako svět šíleného Maxe na bicyklech, osmdesátkovou vizáž či retro soundtrack je to film, který mě nebavil. To i ta Vraždící pneumatika byla zábavnější. Také mě do toho příliš nesedí brutalita byť v odlehčené podobě.

Láska na kari (2014)

A já čekal gastroporno! Místo toho vesměs žvanění o tom jestli hindi nebo frantíci umí líp vařit. V druhé půlce filmu se z toho stává ještě větší kýč, takže je pak člověk jen o to víc otrávenej, že to tak naivně skončilo.

The Gamechangers (2015) (TV film)

Pustit se do natáčení filmu o vývojářích počítačových her chce hodně odvahy. Už jenom kvůli tomu, že kultovní série Grand Theft Auto je na trhu skoro 20 let a má za sebou obrovskou komunitu. O to víc, si takový film nemůže dovolovat chyby. Inu režisér na to šel chytře a zkratkovitě nás vhodil do doby, kdy vzniklo Vice City. To je ostatně i díl, které jsem spolu s prvním dílem hry věnoval nejvíce času. Nostalgie ve filmu zde působí i po letech dobře a Vice City můžu atmosférou zařadit k těm nejlepším, takže mě tento odkaz mile potěšil. Co mě asi nejvíce vadilo bylo to, že film působí polovičatě. Rychlý průlet událostí kolem vývoje San Andreas a pak už jen soudy soudy soudy. Je to sice zajímavé že Hot Coffee modifikace byla na originálním DVD a že se přeli s právníkama, ale na tom stavět film o Rockstar Games? Já nevím, spíš to mohlo být víc o lidech, co zapříčinilo vývoj her, kde se inspirovali atd. To by pro mě osobně bylo daleko více poutavější. Takhle to byl film na který se dalo koukat a Radcliffe kupodivu zvládl roli dobře.

Love (2015)

V podstatě se mě líbilo, že příběh lásky je zde interpretován jako až drogově temně. Nicméně se scénky jakoby opakovaly a byly až příliš dlouhé. Koneckonců délka 130 minut je v tomto případě jako jeden nekonečný příběh. Po stránce děje je to tak na půl hodiny, zbytek tvoří erotomanské fantazie režiséra.

Hra s nevěrou (2005)

Film neustálých zvratů, někdy více někdy méně uvěřitelných. Každopádně by se našly jisté ne zcela logické situace nad kterými zůstaval rozum stát. Jennifer Aniston se do role příliš nehodila mě přišlo, Klájv a Vincenc byl docela v pohodě. Dá se na to podívat, ale není to film který bych doporučil.