Likan7

Likan7

Jan Haselbach

okres Mělník

• 1.2.2018  08:54

Je neuvěřitelný, že i po páté sérii mě HIMYM neskutečně baví. Neexistuje vyloženě nudný nebo špatný díl. Barney je v nejlepší formě ever a i když postavy a herci pomalu stárnou, seriál má stále zařazený pátý rychlostní stupeň a baví mě přímo královsky. Jedeme dál!

• 1.2.2018  06:37

Pro mnoho lidí je čtyřka útlumem seriálu a jeho skoro až pohřbení. Jenže já jsem asi viděl něco jiného. Od začátku do konce jsem se královsky bavil. Barney se rozjel jako utržený ze řetězu a drží celou sérii velmi vysoko nad průměrem. Pro někoho zklamání, pro mě možná zatím to nejlepší. A jsem za to moc rád.

• 1.2.2018  06:32
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

Vážná témata současné společnosti, které jsou o úroveň horší než předešlé Soukromé pasti. Na dně skleničky je sice skvělý díl, jeho bratříčkové jsou ale často až podprůměrní. Rozhodně se ale v českých hájích a lesích jedná o nadprůměrný seriál, ke kterému se určitě rád vrátím.

• 1.2.2018  06:29

Docela přesný díl, který odhaluje jak snadné je v dnešní době cokoliv. Žijeme na internetu, mě je 30, já jsem v pohodě, ale nevím jak by tohle zvládala moje třeba dvanáctiletá dcera. A následky mohou zajít až do těch největších extrémů, jako tady. Jako vždy skvělý Vetchý, jen mi trochu neseděla ta sexy hackerka, ale dejme tomu. Na závěr tohoto seriálu povedené drama se šťastným koncem, který, právě protože to je poslední díl, nemusel skončit tak šťastně.

• 1.2.2018  06:28

Někde na půl cesty ke skvělému dramatu. Ke konci mi tu bohužel chybělo víc šťávy, nějaká "šokující" událost, která by to celé podtrhla. Takhle mi celá Moje pravda vyšumí a zůstane mi jen vzpomínka na krásnou Hanu Vagnerovou.

• 1.2.2018  06:27

Nevinné lži jdou do finále a kvalita stoupá vzhůru. Na dně skleničky je toho krásným příkladem, ponurá, pod kůži zalézající hudba, hutná atmosféra a nepřítel ze všech nejtěžší. Stanislav Majer mi tu předvedl jak dobrým hercem dokáže být, když je dobře veden. A jako bonus? Když už jsem čekal očekávaný konec, přišla poslední pěti minutovka, další odhalení a poslední záběr, který Vám do krku narve knedlík sakra hluboko. Skvělý.

• 1.2.2018  06:27

Plíživé, drastické, psycho. Těmihle slovy by se dal tento díl dobře popsat. Skvělá Barbora Kodetová mi tu předvedla své herecké umění v plné parádě a převážně díky ní je tento díl opravdu silný. Ukazuje nám, kam až může člověk dojít, když je na dně psychicky a částečně i fyzicky. Krmíme se všelijakými léky, a v krajním případě to může dojít přesně do tohoto stádia. Silné, těžké a naštěstí pro tentokrát s pozitivním koncem.

• 1.2.2018  06:26

Pro sparťany a slávisty asi pecka, jenže spousta z nás je s fotbalem trochu dál než jen u "tyvoe já tam vyběhnu a zbiju ho!". Hádkovi toho troubu celkem beru, ale Taclíkovi to trvdý jádro nežeru ani ve snu. Příběhově jde o lehkou komedii, která nemá ale pořádný drajv nebo cokoliv, co by ve 3/4 proměnilo tuhle prostinkou blbůstku v něco fajnovýho. Ale Jana Pidrmanová je hot až na půdu, o tom žádná.

• 1.2.2018  06:25

Průměrná rádoby drama podívaná s velmi slabým příběhem, který Vás nedojme, nepotěší a ve finále nevyvolá žádný emoce.

• 7.1.2018  20:09

To zdejší hodnocení je sranda? Kategorii o nejnáviděnější film roku u mě dost možná už začátkem ledna vyhraje právě Hvězdný prach. Dvouhodinová nuda, šeď, prostě pohádka pro děti se solidním castingem. Jen je škoda, že tyhle herci neměli možnost hrát. Fail aneb. potvrzení, že pohádky budu vždycky nejspíš nenávidět.

• 7.1.2018  20:05
    Neznámý (2011)

Celou dobu jsem čekal nějaký klišoidní rozuzlení, ale uznávám, že tohle je celkem originální a líbilo se mi to. Jinak se jedná o v ničem zajímavou žánrovku, na které jste od Neesona zvyklý. Krátký, občas úderný, je nutný ale vypnout mozek a prostě koukat, pak Vás to bude bavit.

• 7.1.2018  14:24

Závěr mě fakt dostal. Tohle nedokázali svýho času ani Přátelé.

• 5.1.2018  17:25

Hodně mi seděl Jan Plouchar, který naštěstí celý díl utáhl svou nenuceností. Příběhově jde ale o slabší díl, který má k tomu otevřený konec, a to mi prostě nesedlo. Zrovna u Čistý práce bych chtěl doslovný závěr a otevřený konec bych si dokázal představit třeba ve Hvězdičce.

• 5.1.2018  17:01

I když byly porodní bolesti dost komplikovaný a útrapný, od epizody Z masa a kostí to šlo rapidně nahoru, až jsem druhou polovinu slupnul jako malinu. Doufám, že to tak půjde dál a rozvine se mytologie, která na konci byla hodně zajímavá.

• 5.1.2018  08:30

Nedokážu říct přesně co, ale něco mi na tomhle dílu nesedí. Příběh mi přijde jednoduše plochý a nebýt jednotlivých zajímavých scén, šel bych ještě níž. Jako celek to ale působí unaveně, nikoliv komorně, jak by si režisérka představovala.

• 4.1.2018  19:08

Po letech mam z Chůvy k pohledání poněkud smíšené pocity. Nostalgie funguje, ale většina vtipů mě prostě nebaví. Snad to je jen jedna sérka a dostaví se TO, co si pamatuju, že jsem miloval.

• 4.1.2018  12:40

Při titulcích jsem si hned vzpomněl na brilantní Hon od Vinterberga. Česká televizní obdoba není špatná. Spíš filmařsky mě ale donutila se zamyslet nad tím, jak snadno a rychle dokážeme člověku zničit život. Na konci jsem čekal trochu důslednější závěr, ale dobrý, fakt dobrý.

• 4.1.2018  07:08
    Bright (2017)

Nikdy bych nevěřil, že uvidím film sprsknutý z Mizerů a Pánu prstenů. A už vůbec bych nevěřil, že mě bude vlastně celkem bavit. První půlka, kde nás Smith poveze v policejním autě po tomhle wtf světě je prostě skvělá. Kdyby jsme 2 hodiny jen jezdili po městě a pánové mi ukazovali jak jejich svět funguje a říkali o jeho historii, neměl bych s tím problém. Troufám si tvrdit, že takhle pojatý fantasy tu ještě nebylo. Jak jsem čekal, v posledních 40 minutách to dost ztrácí feeling a Ayer se snaží o nějakou tu osudovost, což je sice zbytečná škoda, ale po skončení Bright jsem byl stejně docela spokojenej a klidně bych si to dal jako seriál o deseti řadách.

• 3.1.2018  20:26

Až na wtf Britney Spears je tohle téměř dokonalá série, které prospěla přenádherná Stella. Třetí řada se kvalitou může srovnávat s nejlepšími sezonami Přátel.

• 3.1.2018  13:42

Suchánek ve vážný roli fakt ne. Vlastně spíš Suchánka v jakýkoliv filmový roli fakt ne. Je jen směšný a neumí vůbec nic. Na druhou stranu Tereza Voříšková byla fajn. Celkově to je ale zatím nejhorší díl Nevinných lží. Ani jednou se mi nestalo, že by mě zajímal další vývoj. Je to hloupý, nelogický a absurdní.

• 3.1.2018  10:52

Happy end mi přišel jak z jiný galaxie, ale nemůžu říct, že mi to nevykouzlilo na konci úsměv na tváři a ty vážné scény naopak knedlík v krku, protože to této pasti se můžeme dostat všichni. I když který trouba bude vydělávat 190 tisíc a alespoň třetinu platu neušetří. Jinak ale skvělý Langmajer a kouzelná Hřebíčková.

• 2.1.2018  21:31

I slepý musí vidět, že Dean Devlin tu měl blbůstku, ze který mohlo být skvělý katastrofický béčko. Bohužel to šlo po 15 minut totálně do kytek a divák jen čeká až Devlin utne divný politický drama a nechá svý trikaře, který svým hodně omezeným budgetem nechají zničit nějaký náhodný světový velkoměsto. Jednou to je Rio, podruhý Tokio, pak tuším Orlando, a Vám to je úplně fuk, protože sice vídíte výbuchy, tornáda a obrovský přílivový vlny, jenže jsou natočený a narenderovaný tak hnusně, že Vás to přestane po chvíli bavit. A o tom, že v celým filmu jsou tuším 3 krátký takový scény a většinou se řeší rodinný vztahy, vláda nad USA a romantika (při "tu ženskou si vem" a "to je můj snoubenec" mi bylo fakt už trochu trapně, to nemam rád). A kdyby jste si náhodou říkali, že za to stojí alespoň boží Butler a jeho tělo, tak ten tatík se Butlerovi z Třístovky podobá jako já Arnoldovi. Je znuděný, oteklý a směšný. Co se tý znuděnosti, tak ánové Harris a Garcia jsou na tom úplně stejně.

• 2.1.2018  14:04

Je to 13. komnata Ester Janečkové nebo jejího otce?

• 2.1.2018  12:26

Překvapuje mě, že někdo tam mladý (a v roce 2013 obzvlášť) jako Kotek dokázal ukočírovat dejme tomu film a natočil ho s takovou chutí, pohodu a sympatií. Dvojice Vilhelmová - Dyk jsou skvělý a bavilo mě je sledovat, je vidět, že jsou partneři nejen ve filmu. Lehký, letní, pohodový. Proč ne?

• 2.1.2018  09:44

V několika věcech podobné jako Něžný vetřelec ze Soukromých pastí. Příběhově se jedná ale o tak prázdnou a nudnou záležitost, že mě to po 40 minutách totálně přestalo bavit a jen jsem to přetrpěl do konce, od kterého jsem čekal alespoň trochu něco, co by mě vytrhlo z letargie, bohužel nic.

• 1.1.2018  22:52
    Iron Man (2007)

Je vidět, že tímhle Jay Oliva začal, protože to nemá ani zdaleka takový spád a akci, jako jeho další filmy, později pro DC. Animace je kostrbatá a nezajímavá, akce zoufalá a příběh taková divná směska.

• 1.1.2018  22:05
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Nikdy jsem neviděl napínavější seriál, v jakým Útěk odstartoval. První série byla brilantní, druhá výborná. Bohužel byl ale znát kvalitativní propad a čtvrtá série, hlavně její druhá polovina, je to nejhorší, co bych mohl Útěku z vězení přát. Naštěstí se Dominic Purcell a Wentworth Miller kousli a dokázali si vyhádat (krátkou a málorozpočtovou) pětku, která vrátila tento seriál na výsluní, kam patří. Ty kvalitativní výkyvy jsou obrovská škoda, protože kdyby scénáristé měli připraveno víc než jen jednu a půl série, nemuseli by vařit z vody a na konci oživovat mrtvé jak na běžícím pásu. Pokud ale Útěk něčím bodoval, tak skvělým castingem. Purcell je nudný trouba, ale Miller si tu střihl svou životní roli, kterou nikdy nepřeroste, a je to asi i tak správně. Stejně nadšený jsem byl z pohodovýho Nolascy a ďábelsky úchylnýho Roberta Kneppera. Velmi mě potěšil i můj oblíbenec William Fichtner, škoda, že se nevrátil v pětce. Útěk z vězení měl potenciál být skvostem, o kterém bychom mohli polemizovat jako o jednom z nejepších seriálů vůbec a i když byla pětka výborná, nechal bych už Linka a Michaelem v klidu.

• 1.1.2018  13:28

Dvouminutové rande je jedna z nejlepších dosavadních scén seriálu.

• 1.1.2018  13:26

Nudné, prázdné znásilnění nestárnoucí klasiky. Po 45 minutách jsem vzdal svoji snahu o nalezení nějakého uceleného příběhu. I když se tím vyznačuje kniha (jedná se dá se říct o epizodní vzpomínky), filmu to neskutečně ubližuje. Vetchý mi tu neseděl, Voříšková mi tu neseděla, Grec je jen roztomilej a rozhodně nedosahuje kvalit herců z Obecné školy a scénář je ze všeho nejhorší. Jan Svěrák opravdu není dobrý scénárista a tam, kde u předchůzce bodoval starší Zdeněk, Jan ztrácí na plné čáře.

• 1.1.2018  13:20

Jedná se o pouhopouhý slepenec posledních 2 dílů čtvrté řady, které jsou jen neskutečně blbou nastavovanou kaší.