• Krátkometrážní

Tarzan v nebezpečí (1951) odpad!

Tohle už s Tarzanem nemá nic společného. Lex Barker by možná nebyl špatný, kdyby tu byl alespoň zlomek toho dobrodružství prvních dílů. S Johnnym se sice nemůže rovnat, ale v čem tyhle nové díly pokulhávají, je všechno ostatní. Najednou je tu šíleně moc nezajímavých postav, příběh je příšerný a Tarzan je "jeden z mnoha".

Lovci duchů - Série 7 (2011) (série)

Už mě to fakt neba. Neříkám, že jsou Lovci duchů špatný, ale přijde mi, že jsem všechno už minimálně jednou viděl. Seriál se chytil do vlastní smyčky a stále dokola se recykluje.

Tarzan and the Slave Girl (1950) odpad!

Totální odpad. Tarzan se dostal na dosavadní dno. Nebaví mě Barker, nebaví mě nová Jane, příběh tu snad ani není a Cheeta je nejnudnější z celé série.

Tarzan's Magic Fountain (1949)

Nesedí mi to. Příběh je spíš na krátký díl seriálu, ale tady je rozvleklý na 70 minut nudy. Lex Barker mi taky moc nesedí a Jane je tragická od změny představitelky. Tarzan jde do kytek.

Tarzan and the Mermaids (1948) odpad!

Tohle už vyloženě nešlo. Weissmüllerovo loučení se svou životní rolí je, s prominutím, strašná béčková srajda, už totálně bez příběhu a Tarzanem někde v pozadí. Jedině snad závěrečné skoky do vody byly na té hodiny nějaké trochu "zajímavé". Jinak je to jako loučení velké špatné....smutné...Díky Johnny za první díly, už navždy budeš Tarzan :)

Lucifer - Zatracené nebeské karaoke (2021) (epizoda)

Tentokrát se Netflixu neprobádané území vyplatilo. Díl má drajv, je konečně vtipný a dává vzpomenout na nejlepší formu. Jen potvrzení, že když je seriál komediální, je nejlepší. Netflix to zatím bral moc vážně.

Pozor, vizita! (1981)

Skvělý Rudolf Hrušínský ve filmu "o ničem". A vlastně je škoda, že se takové filmy už netočí. Kachyňa měl neobyčejný talent, ale právě kvůli tomu skoro až hlemýždímu tempu a téměř bez děje, mě to po hodině začalo ukrutně nudit až do konce.

Tarzan and the Huntress (1947) odpad!

Už pouze nudná hodinová záležitost snažící se parazitovat na kdysi dobrých filmech plných dobrodružství. Poslední díly mi přijde, že to už ani Weissmullera nebaví a chce to mít za sebou. Od nějakého 3. dílu jdou příběhy s Tarzanem rapidně dolů a tohle není výjimkou.

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Příběhově asi ne tak důležitý a zajímavý epilog, ale pro fanoušky seriálu nadšení z návratu do milovaného seriálu. Je tu spousta pomrknutí, cameí a všech věcí, které mi vyloudili úsměv na tváři, a to mám seriál za sebou teprve pár hodin. Být to pár let, tak je to nejspíš orgasmus. Jesse se dočkal pěkného zakončení a při závěrečné scéně si nedokážu představit diváka, který by se neusmíval a nepřál mu to. Skvělý Aaron Paul ve své životní roli.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Přítelkyně to po prvních 2 dílech vzdala...nedivil jsem se jí. První sérií jsem se prokousával a vyloženě mě nebavila. Co se stalo potom, sám nechápu. Od dvojky to začal být totální scénáristický i herecký koncert. Všemu samozřejmě kraluje životní role Bryana Cranstona i Aarona Paula, kteří ovládali celý seriál. Jediná kaňka, dalo by se říct, jsou nezajímavé vedlejší příběhové linky manželky a její sestry, které mě vyloženě rozčilovali a seriál jen rozmělňovali. Naštěstí to netrvalo celý seriál a já si zase mohl užívat tu perníkovou jízdu, jakou mi Vince Gilligan připravil. Na Breaking Bad je krásně vidět jak to bylo od začátku vymyšlené až do konce. Žádné připisování, vymýšlení dalších a dalších zápletek. Příběh je tu vlastně stále velmi jednoduchý, ale parádně funkční. A i díky tomu je pátá série, a speciálně poslední díly, totálním nářezem, na který jen tak nezapomenu. Waltere, Jesse, díky! Tohle byla pořádní jízda!