Temný rytíř povstal (2012)

veľmi sa mi páčilo, ako to ukončili. Alfredovi sa splnilo jeho prianie a ešte aj Robina sa im tam podarilo vmontovať. a komisár Gordon je BAMF. Michelle bola viac sexi, ale páčilo sa mi, čo s Catwoman urobili. silná, ale ľudská. Bane bol veľmi zaujímavá postava a Mirandu som prekukla asi v polovici filmu, ale nebola som si istá do konca. skvelá hudba, úžasná akcia.

Bez kalhot (2012)

nemuselo to mať príbeh a aj tak by to bola skvelá jazda. ale Mikeova a Adamova story sa mi páčila. nie tak, ako tanečné čísla. ale ako celok ten film funguje v podstate na jedničku. na nič moc sa nehrá, je to zábava a potom to chvíľu nie je zábava a potom si všetci v podstate nájdu to svoje miesto, kde sa cítia dobre. Channing Tatum je neuveriteľný. vždy, keď si myslím, že ma už neprekvapí, tak vidím ďalší film a len sa čudujem. chlapec je silne nedocenený.

Amazing Spider-Man (2012)

ja tomu filmu nemám čo vytknúť. príbeh bol konzistentný a predstavil Petera vo všetkých fázach jeho premeny. Andrew Garfield bol naozaj skvelá voľba. verila som mu bolesť zo straty rodičov aj strýka, radosť nad objavom jeho schopností, páčilo sa mi jeho zapálenie pre vedu, aj jeho humor. Emma Stone bola tiež skvelá a bolo skvelé, že Gwen nebola len dievčaťom v nesnázích, že chcela a vedela pomôcť. Rhys Ifans bol skvelý a Sally Filed ako teta Mary bola veľmi dobrá voľba. ani na moment som sa pri tom filme nenudila a sequel si určite nenechám ujsť

Vlčí mládě (2011) (seriál)

nalákali ma na Dereka a Stilesa, ktorí sú ešte lepši, ako mi sľubovali. a okrem toho je to zábavne a návykové a pekné a triky sú tak milo lacné a hudba je skvelo vybraná a miestami je to prijemne netypické (lakros) a herci sú úžasní. zatiaľ som videla 6 dielov a je to jazda. na konci každého dielu sa naozaj teším na ďalší. prvá séria bola užasná, a druha je ešte lepšia. tak trochu sa tých posledných 2 dielov bojím. najviac sa ale obávam, co budem robiť, kým začne tretia séria. ETA: Po tretej sérii som to zabalila, lebo to s nimi išlo dole kopcom rýchlejšie ako jamajským bobistom.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

každého príbehu tam bolo akurát toľko, aby sa neprejedol. nenudilo to, fakt som sa zabavila a dokonca som na konci ani nebola znechutená tou hrou na city. nebol tam jediný herec, čo by mi prekážal, ale najlepšia bola jednoznačne Janice. kto tú vymyslel, by si zaslúžil metál

Jump street 21 (2012)

bola to jazda. niektoré scény boli trochu nad môj prah citlivosti, ale Channing a Jonah majú skvelú chémiu a celé to ich priateľstvo aj nie priateľstvo aj ten ich zmätok a nové úlohy som im verila. mala som pri pozeraní pocit, že si to všetci strašne užili. a tie cameá z originálu boli svetové. aj to, ako si ten film robil sám zo seba srandu, ale pritom bral veci vážne. zabavila som sa. a na sequel by som išla. títo dvaja na vysokej? to nemôže dopadnúť inak ako katastrofálne zábavne. oh, a Dave Franco? me likey :)

Sněhurka a lovec (2012)

mám to medzi štyrmi a piatimi hviezdičkami, ale keďže vo filme nebolo nič, čo by mi naozaj vadilo, idem zatiaľ na vyššie hodnotenie. v prvom rade musím pochváliť casting a herecké výkony. SW, Kráľovná, Huntsmen, William aj trpaslíci boli skvelí. každý z nich nám ukázal aspoň kúsok svojej motivácie a hlavne v prípade Ravenny to bolo osviežením. Chris mal jednoznačne najlepší nástup na plátno, aj keď Sam sa tiež nenechal zahanbiť. Kristen bola skvelá. SW nemala mov dialógov, bolo to skôr o tom, kto bola. aj keď jej bojová reč bola jednou z dvoch vecí, ktoré ma trochu vytrhli z deja. druhou bola nejasnosť romantických vzťahov. trochu som sa toho bála, keď castli Chrisa ako Huntsmana, ale na druhej strane, ak im odklepnú trilógiu, pripravili si celkom pekne pôdu pre vzťahové opletačky - neznášam ľúbostné trojuholníky, a ak neodklepnú, divák si môže vybrať podľa vlastných preferencií, či je SW na brunetov, alebo blondínov. čo vo filme nezlyhalo ani na moment bola výprava, efekty a hudba. kostýmy a kulisy boli naozaj dychberúce a svet, ktorý Rupert so svojim teamom vytvorili bol rovnako krásny ako smutný. zvlášť by som chcela vyzdvihnúť Sanctuary, to sa im naozaj podarilo. Mala som celkom veľké očakávania, ktoré sa z väčšej časti naplnili. a som pripravená na ďalší diel, ak sú oni

Lov lososů v Jemenu (2011)

tento film plynul pokojne, ako rieka bez väčších zádrhov či zrýchlenia tempa. páčilo sa mi, že film sa na nič nehral a aj keď ma tých pár rozhovorov na tému viery trochu vytrhlo z toho príjemného prúdu, vadilo to len trošičku. veľmi dobré boli výkony 4 hlavných predstaviteľov, hlavne Ewan a Kristen boli vo forme. film bol veľmi vydarený aj po vizuálnej stránke. milá záležitosť, ktorú nepotrebujem vidieť znovu, ale neľutujem čas strávený s ňou

Muži v černém 3 (2012)

Tommy Lee Jones skvelý ako vždy, aj keď sa vo filme objavil len na pár minút. ale Josh Brolin ako mladý agent K naozaj pôsobil ako jeho mladšia verzia, takže klobúk dole. stálo to viac menej na Willovi a on nesklamal. príbehovo to bolo trochu kostrbaté, hlavne záverečné tlačenie na slzné kanáliky, ale herci to uhrali a keďže som sa väčšinu času zabávala, tak im to odpustím. je to skôr film z kategórie, pozrieť a zabudnúť, ale kým ho pozeráte je to poriadna zábava.