Lopez Tonight (2009) (pořad)

George sa nie vzdy vydaril, ale mne bola ta domacka atmosfera velmi sympaticka. diel s kristen Stewart je jednym z mojich najoblubenejsich.

Noční Show Jimmyho Fallona (2009) (pořad)

mam Jimmyho rada. jeho Robert is Bothered mi vhana slzy smiechu do oci. a paci sa mi aky je on fanboy

The Graham Norton Show (2007) (pořad)

kvalita závisí od hostí, ale ten formát, keď všetkých hostí zavolá naraz a dochádza tak aj k interakcii medzi nimi sa mi paci. diely s Ricky Gervaisom, Martinom Freemanom, Kristen Stewart ci Robom Pattinsonom patria k najlepším.

Noční Show Craiga Fergusona (2005) (pořad)

mam Craiga rada. hlavne ked su jeho hostia briti :) rozhovor s Helenou Bonham Carter k Alice je jeden z najlepsich

Temné stíny (2012)

obsadenie skvelé, hudba úžasná, vizuál prekrásny, len príbehu to moc nepobralo. príjemne sa na to pozeralo, ale ak by sa ma niekto spýtal, o čom to bolo, mala by som problém odpovedať. na druhej strane by som si ale prípadný sequel určite nenechala ujsť

Never Mind the Buzzcocks (1996) (pořad)

videla som diely z neskorsich serii, ale ten koncept a ta "britskost" toho celeho je neodolatelna. v neskorsich dieloch mi trochu chybal Simon, ale guest host su super, napriklad Josh Groban a James Blunt boli k popukani. a clovek aspon spozna britskych hercov, spevakov a komikov. a na Noela a Phila nedam dopustit. uroven zavisi aj od hosti, ale vacsinou sa pocas kazdeho dielu zasmejem aspon raz nahlas.

Avengers (2012)

to ale bola jazda. bolo uzasne vidiet starych znamych aj stretnut novych. film ma krasny vizual, hlavne zaverecne bojove sceny su luxusne. celkom zabava bola aj sledovat, ako mali chlapci a dievca problem hrat sa s inymi, osameli vlci, aki vsetci su. bolo to vtipne a casto v neocakavanych momentoch. obvykle zabavu zabezpecoval Tony, ale najlepsi bol asi Hulk. Mark Ruffalo bol dobra volba. bolo zaujimave sledovat formovanie teamu a aj meniace sa vztahy medzi hrdinami. pacil sa mi koniec, ako sa chlapci a dievca rozisli a dobry bol Samuel ako Nick a jeho zaverecna scena s vedenim, od ktoreho si aj tak nenecha do nicoho kecat.

Bitevní loď (2012)

bola som v kine sama. nie že by to s čímkoľvek súviselo, to len tak na okraj. nevedela som si predstaviť, ako hru zakomponujú do deja, ale podarilo sa im to na jednotku. Peter Berg holt umí. film ma veľmi dobré tempo a je vizuálne naozaj pôsobivý. páčilo sa mi, že to nebolo o jedinom, úžasnom záchrancovi sveta, ale že každý prispel svojou troškou do mlyna. postavy boli sympatické a dosť ľahko sa im držali palce. a herecké obsadenie ... Taylor Kitsch má hlas, ktorému sa v akomsi cudzom jazyku hovorí spodné-prádlo-rozpúšťajúci. asi by som v pohode dokázala pozerať film, v ktorom by sediac na stoličke čítal telefónny zoznam. no a Liam Neeson. a ani Rihanna nebola zlá a ešte bol úžasný Orby a Cal Zapato. prekážali mi len dve veci. prvou bolo, ža som si od začiatku filmu priala, aby po víťaznej bitke Hooper hodil na armádu bobek a išiel pestovať tulipány do Holandska alebo niečo podobné. a druhou bolo, že v podstate úplne odignorovali pohnútky mimozemšťanov. prišli naozaj zničiť ľudstvo a ubytovať sa tu: prečo ničili techniku ale ľudí v priamom kontakte nechali tak, kým na nich nezaútočili. čo sa stalo, keď emzák čapol Cala? ale to som už asi moc náročná

2011 MTV Movie Awards (2011) (pořad)

kedykolvek bol na podiu Rob, tak to bola naozaj show. ten zbytok, meh.

2009 MTV Movie Awards (2009) (pořad)

Rob a Kris prijimajuci cenu za Best Kiss je za 5*. ten zbytok ma tak nejak nezaujal