Vesmír mezi námi (2017)

Docela příjemný počin, ve kterém je třeba dost šílená scéna s letadlem, ale když se to vezme, tak to je vlastně nic, když už se tu vlastně lítá až na Mars. :D Jinak tomu stejně něco chybělo, díky čemuž by tohle vyčnívalo z řady, ale to jsem tu bohužel nezaznamenal. Ubíhalo to rychle a i přes vysokou stopáž ten děj ubíhal strašně rychle a klidně bych bral ještě nějaké klidové úseky. :P

O myších a lidech (1992)

Můžu se pochlubit, že jsem četl i knížku a ta se mi líbila. Když jsem viděl poprvé tento film, tak bylo jasné, že má fantazie od zdejšího pojetí bude krapet jiná, ale přesto i filmové zpracování se dost povedlo a vystihuje hlavní pasáže z knížky. Krásný a smutný zároveň.

Vražedné horko (2009)

Špatně natočený a sestříhaný film, který mi chvílema střihy připomínal příšerný Slipstream s Hopkinsem, který nakonec dopadl o něco lépe. Nelíbil se mi výběr postav. Nechybí ani ukázka poprsí, které mě rozčiluje v každém filmu. Chování postav je opět velmi špatné, ale přeci jen člověka aspoň trochu zajímá, jak to dopadne a kdo za tím stojí.

Trosečník (2000)

Ještě to na čtyři hvězdy dalo. Přeci jen i takto dlouhý film docela příjemně utíká, i když počáteční scény i ty po návratu jsou poněkud zbytečné. Chuck měl docela štěstí, že mu moře vyplavilo zrovna takové balíčky, ve kterých byly jen potřebné věci k přežití, tím myslím i Wilsona. :D

Něco na té Mary je (1998)

Pár ukrutně vtipných scének vystřídalo bohužel průměrný děj romanťáku, který má sice trochu zapeklitý příběh, ale jinak moc nevyčnívá od ostatních filmů a bohužel jsem už nějaké viděl, které mají podobný děj.

Kniha lásky (2016)

Příběh o dvou lidech, kteří najdou něco společného. Trochu zavádějící název, který s obsahem nemá moc společného. Jako drama takové mírně nadprůměrné. Najde se tu pár vtipných scének a hudba je příjemný doprovod k tomuto chystanému dobrodružství přes oceán.

Abulele (2015)

Izraelci se předvedli a představili nám slušný příběh s příšerkou Abulele, s dobrými efekty i příběhem, který mi stylově připomínal podobné americké snímky. Poznávání je roztomilé a jak už to tak bývá se tu objeví někdo, kdo chce tyto příšery zprovodit ze světa, takže dobrodružství za záchranou příšerky, která umí být neviditelná může začít. :-)

Bajky naruby: Želva a zajíc (2008)

Děravý příběh, s né příliš zdařilou grafikou na to, z jakého roku to je. Příběhově to je takové zvláštní. Jen nese staré známé poselství, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Šílení kanibalové (2016)

Spoiler! Nevyužitý potenciál, který to mělo už vlastně pohřbí během několika minut. Je to dost zvláštní a chování Arlen je na palici. Může být ráda, že uteče od kanibalů, pak jednoho od nich zabije a vzápětí se s jedním spřáhne. Jediné co mě docela zaujalo je hudba, která se dost odlišuje od jiných filmů a moc se mi líbilo to pojízdné rádio. :D

Ghoulies (1985)

Nevim no, Ghoulíci tu vlastně nehrají tu podstatnou roli. Jsou poskoci svého "vládce", který jako co? Chce umět čarovat? Vládnout světu? Bylo to prostě takový divný, i chování postav bylo dost matoucí. No jo, Gremlini to nejsou ani náhodou a vtipné to také není.