První člověk (2018)

Boze nechápem tých 141 min. Rozhodne to mohlo byt kratšie alebo keď už to bolo tak dlhé tak tam mohlo byt aj niečo z jeho detstva že čo vlastne Neila viedlo týmto smerom aby bol astronaut. A nie aby sa cely film iba zaoberal misiou a o hlavnom hrdinovi skoro nič podstatne nevypovedal. Jedna hviezda a to za scény s jeho dcérou ktoré ako jedine vo mne vyvolali nejaké emócie keďže ostatné scény vo mne nič nevyvolali a film na mňa pôsobil až nudne.

Venom (2018)

Tak pre mňa osobne fakt paradicka film na to ako je to všade kritizované a dokonca mi ani neprekážalo že to nebolo nakoniec s R ratingom. Ale bohužiaľ musím dať iba 3 hviezdy a to z dvoch dôvodov prvý zaporak fakt že nič moc a druhý celkom chaby príbeh ale čo sa týka akcie hlasok a Hardyho tak fakt že pecka

Zrodila se hvězda (2018)

Prva polovica bola neskutočne genialna no bohužiaľ potom to začalo upadat a preto dam iba 3 čo ma neskutočne mrzí lebo do tej polky to bolo fakt mega

Taxi 5 (2018) odpad!

Taxi bol vzdy magorina ale magorina na ktorej sa clovek dobre zabavil no bohuzial toto bola cista katastrofa a jedine co za nieco stalo boli sceny zo starych casti. Strata casu toto pozerat a lutujem ludi co boli ochotny na to ist do kina.

Equalizer 2 (2018)

Tak pokračovanie nesklamalo paradna akcia ale musel som dať 4/5. A to z toho dôvodu že si človek ľahko uvedomí kto je ten hlavný zaporak vo veľmi krátkom čase.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Rozhodne to bolo dobre pokračovanie ale určite nie na 5/5 . Podľa môjho názoru si myslím že MI by už nemalo mať ďalšie pokračovanie lebo to už človeka nemá čím osloviť keďže je to v podstate stále jedno a to isté. Veľmi ma sklamalo v tejto časti že tu nebola scéna kde agent Hunt preniká niekam kam je to nemožné ale s jeho geniálnym plánom tam dokáže preniknúť. Bojové scény boli parádne ale v podstate neboli ničim výnimočné keďže ich môže človek nájsť už v každom akčnom filme. Takže 3/5 viac nemôžem dať

Temné síly (2018)

Tak zaujímavý námet to vyzeral byť podľa traileru no nakoniec to bola hrozná nuda

Sicario 2: Soldado (2018)

No sklamanie to nebolo ale bohužiaľ oproti jednotke mi ten príbeh prišiel taký nemastny neslany. Hudba, atmosfera všetko tam zas bolo ale to spracovanie a prevedenie príbehu oproti jednotke nejak upadlo chcel som dať 4 hviezdy ale nemôžem keďže prvá časť bola fakt super a dať tejto iba o jednu menej by bola najskôr urážka jednotky.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Tak dlhé a zdĺhavé až to bolo nudné. Nič nové to neprinieslo len to dostalo lepší vzhľad. Bohuzial pre mňa to tým pádom bolo absolútne nezazivne a dosť často som sa pristihol ako sa v kine nudím.

Máš ji! (2018)

Nebolo to zle ale zas ani nič prelomové a v niektorých momentoch až moc tlačili na pílu aby to bolo zaujímavé. Myslím si že do kina sa na to oplatí ísť.