Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Akože nechápem co Marvel nacvicuje ale po Endgame ak pôjdu týmto smerom ďalej čo sa týka ich filmov tak to vidím že už sa na ďalšie Marvelovky nebudem tešiť. Lebo nám zatiaľ nepriniesli nič zaujímavé v doterajších snímkach a to sa chvastali aký budete tento Strange iný a veľkolepý a dostali sme nič veľkolepé jedine tak vybláznenie sa v efektoch a nič zaujímavé čo by človeka mohlo ohúriť.

Uncharted (2022)

Tak to som už dlho nezažil takú nudu dokonca som to musel dopozerať na dvakrát nakoľko som pritom zaspal

Spider-Man: Bez domova (2021)

Pozor možno SPOILER Tak neviem čo je také úžasné na tejto verzii Spidermana že je všade tak ospevovana. Bohužiaľ pre mňa je príbeh úplne nezaujímavý snáď okrem multivesmiru. Dostali sme krásne nostalgické spomienky na starších Spidermanov to som si náramne uzil ale to je asi tak všetko. Nechcem tvrdiť že No way home je katastrofa alebo sračka ale čakal som že tu bude príbeh v niečom prelomový okrem toho že tu bude multiverzum a dostali sme nakoniec príbeh a udalosti ktoré sme už mohli niekoľkokrát vidieť v predchádzajúcich príbehoch čiže zas to isté dokola len s tým rozdielom že tu máme troch spidermanov naraz a že sa im podarí všetkých zaporakov zachrániť.

Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Akože nic iné si to ani nezasluzi ak niekoho oslovil trailer a povedal si pri ňom že to bude super film tak takého človeka vôbec nepochopím. Tak ako vyzerá byt neuveriteľný trailer tak je to od začiatku filmu až po jeho koniec jedna chujina prekonáva tu ďalšiu nehovoriac o snahe vtipných hlasiek ktoré sú až trápne nuž tato sága už nemá čo ponúknuť aby človeka buď zaujala alebo oslovila. Podotýkam že na film som išiel hlavne kvôli tomu že či to bude fakt až taká somarina ako to podľa traileru vyzeralo a veru bola to taká katastrofa ako nám trailer predpovedal

Vyšinutý (2020)

Logické konanie postav v tomto filme na bode mrazu. Efekty v niektorých prípadoch až z nich oči bolia aké boli smiešne a na dnešnú dobu otrasne. Podľa traileru to vyzeralo na celkom slušný film no v konečnom dôsledku sme dostali niečo čo malo dobrý námet ale prevedenie otrasne takže viac ako 1 hviezdu si to určite nezaslúži

Ad Astra (2019)

Toto fakt nemyslite vážne že 69% a za čo? Brad Pitt to zahral nádherne efekty boli super ale inač to stalo úplne že za nič a nie 69%. Toto bolo 123min. že WHY a keby mi mohol mozog vyliezť z hlavy tak by vyšiel a odkráčal domov a telo by nechal v kinosále nech to dopozerá a trpí.

Anna (2019)

Na tento film som sa celkom tešil po pozreti prvej upútavky. Akcia bola celkom slušná aj keď jej moc nebolo dokonca aj zábavná v niektorých okamžikoch. Nebolo to vôbec zle lenže v poslednej dobe si potrpím na to aby film mal aj zaujímavý alebo niečím výnimočný príbeh a tu sa to bohužiaľ nekonalo nakoľko sme už takýto príbeh mohli vidieť a preto dávam iba 3 hviezdy.

Hellboy: Královna krve (2019) odpad!

Sám som neveril že som to dopozeral. Tak ako je nesympatický Hellboy tak je aj film. Nehovoriac otom že humor je tu suchý že ani púšť nie je taká suchá. Nuda tu nadobudla nového rozmeru.

Ukradni, co můžeš! (2001)

Za jazdu s tankom jedna hviezda ináč neviem ako hodnotiť tento film

Psí poslání 2 (2019)

Nakoľko som očakával niečo iné ohľadom príbehu tak musím dať jednu hviezdu dole. Ale jednoznačne je to vydarené pokračovanie a komu sa páčila jednotka tak ten sa poteší aj z dvojky aj keď je o niečo slabšia podľa mňa