X-Men: Dark Phoenix (2019)

Hudba akcia niečo geniálne no bohužiaľ príbeh nič moc a to mi je ľúto keďže je to ukončenie sagy. Mohli si stym príbehom viac pohrať.

John Wick 3 (2019)

Tak máme tu opäť Babu Yagu a bohužiaľ je to už poznať že to stráca na kvalite. Tak strašne moc akcie že príbeh sa dostáva na vedľajšiu koľaj a už sa tu dokonca miestami stáva to že pištoľ ma viac nábojov ako samopal a čakáte kedy už konečne vymení zásobník a stále nič

Avengers: Endgame (2019)

A takto nejak to vyzera ked sa da za 10 rocnym dielom bodka stym ze si uctia vsetky postavy ako sa patri no nadhera.

Mrazivá pomsta (2019)

Absolútne netuším ako tento film ohodnotiť

Alita: Bojový Anděl (2019)

Tak na tento film som sa tešil hneď ako som videl prvý trailer. Hovoril som si že buď to bude mega scifi s parádnou akciou alebo totálny prepadák. No a našťastie to bolo to prvé síce môže niekto tvrdiť že to má celkom obyčajný príbeh ale ta atmosféra sveta, hudba a akcia to skrátka ťahala nad moje očakávania a preto mi ani nevadilo že to malo taký normálny predvídateľný koniec. Dúfam že aj ostatné pokračovania budú buď tak rovnako dobré alebo zvýšia na kvalite príbehu a budú ešte lepšie ako jednotka. Kľudne si môže niekto tvrdiť že na 5 hviezdičiek to nemá no pre mňa osobne to ma keďže minulý rok mal veľké množstvo filmov ktoré totálne sklamali a vôbec som nedufal ze tento rok bude mat taky parádny film hneď na začiatku.

Robin Hood (2018) odpad!

Tak toto bolo aj na mna moc a ak toto bude mat pokracovanie a Kral Artus nie tak ma slahne. Fakt cista katastrofa a ist do kina na to bola najvacsia chyba v tomto roku

Oko bere (2008)

Parádny film no ale iba na jedno pozretie ked uz človek pozná všetky prekvapenia uz to potom nie je ono

Creed II (2018)

Tak hudba atmosféra emócie všetko to malo no bohužiaľ ako dieťa som vyrastal na sage Rockyho a toto mi ho úplne pripomínalo a prišlo mi to ako jeho kópia plus ak som si porovnával niektoré scény čo mi prišli podobné tak u Rockyho u mňa vyvolali lepšie emócie ako tu. Nechcem nikoho odradiť od návštevy kina určite sa oplatí ísť na to do kina ale myslím si že lepší zážitok budú mať ty ľudia čo do teraz nevideli žiadnu časť Rockyho.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nič extra nič výnimočne film pobaví ale bohužiaľ je to skoro to samé ako predchádzajúce časti. Človek pri niektorých scénkach dokáže úplne predpovedať čo bude nasledovať a preto podaktoré scény prichádzajúcu o tu humornú čast.Tato čast sa podobá skôr prvému dielu čo sa tyká charakteru Englisha. Myslím si že je to skôr film na pozretie doma ako isť naňho do kina.