• Krátkometrážní

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Opět jsem chtěl "béčkovou" akčňárnu nabitou potrhlí my kousky humoru,ale místo toho směs čehosi co ani pořádně nepotkalo střižnu natož scénář :( Slabota :(

Pomsta mrtvého muže (2013)

UFff Uff. Nuda a pomalá jízda v čele se zakřiknutým Colinem a velmi nehezky hrající a vypadající Noomi. Nemohu si pomoct,ale pro Noomi nejsou role zranitelné dívčiny ( a už v žádném případě né pohledné) hledající pomstu. Když to vlastně shrnu tak je ten film jen o pomstě, která trvá, trvá a trvá a pak najednou na konci se film promění v "Komando film" kde Colin přežívá zásahy a vykrajue do desítky nepřátel smrtelné otvory.

Jedna mezi oči (2012) odpad!

Jednoznačně největší průser Stalloneho za posledních x let. Bohužel je to odlesk "Béčkového" filmu, který nedosahuje ani spodní hranice typickýckých béček. Jaká to škoda. A ještě k tomu hudba ala Texas Ranger. Dialogy člověk musel úplně pominout a jediný co bylo jakš takš koukatelné byl finalfight.

Chceš pěstí? (2013)

Děj průměrný, zápletka více než nudná a předvídající. Ale pro mě je jasným kladem parádní Mark Strong (tyhle role prostě on umí). Scéna v obýváku s nejen spomalenou babičkou byla parádní. I konečná scéna celkem šla,ale........

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Příliš tupé na to aby tento díl navazoval na parádní čtvrtý díl. Dialogy téměř bez myšlenkovité a nepropracované a chybí i samotný McClanemismus. Tohle je prostě úplně jiný film :( Plno nářezových exektů někdy až moc chaoticky poskládaných. Škoda.....

Domov snů (2010)

POvedená vyvražďovačka, bytuchtivé hlavní představitelky. Prostě ten výhled na moře je opravdu potřeba :)

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013) odpad!

Okamžiky očekávání střídají okamžiky zklamaní. Čekal jsem něco málo ve stylu předcházejích dvou dílů (takže vybíjená tupých puberťáků s motorovkou). Ale bohužel ani to zde nebylo, páč polovina pubošů umřela jinak než Jedovou rukou, což na už tak malý počet smrtí nestačí. A hlavní představitelka v podobě tmavovlasé bílé figurýny fakt nezaujala. A přitom stačilo tak málo.... lepšího Jeda, lepší smrti a bylo by vymalováno.

Mládeži nepřístupno (2013)

Kromě upozornění na nešťastné děti ve strojích totální prasárna, kterou asi normální divák nepobere. :(

Konečná (2013)

Objektivně by to byly za dvě hvězdy, ale za comeback Arnieho a sem tam dobrá scéna je jedna hvězda navíc. Škoda jen, že si neodpustili ty "proarnieovský kecy" ke konci filmu, prapodivný souboj na mostě, který byl "evidentně točen v exteriérech nikoliv před nekvalitně animovaným zeleným plátnem :) A otázka na konec : když už konečně Forest pořádně opět zaperlí v nějakém tom filmu v hlavní roli" ?

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Pěkné odreágování, s vtipnými pasážemi. Jediné co mi kazilo atmosféru akčního filmu, byl neherecký výkon a tupé výrazy hlavní herečky. Jinak Tomáš stále potvrzuje to, že patří mezi top agenty s nulovou šancí.

Časové pásmo bylo změněno