Mělas to vědět (2020) (seriál)

Slušná žánrovka, u které musí člověk trochu přimhouřit oko, že zrovna v USA by tento případ byl tak sledovaný, ale jinak to je chytře napsané, slušně zahrané a výborně zrealizované.

Babylon (2022)

Douglasovi a Filovi z toho praskne hlava. Ten film ma jedinou chybu, zacne na 11/10, pak spadne na 10/10 a dojede na 9ku. Tim padem ma clovek pocit ze tomu spadl remen, ale vubec. Pittova Labuti pisen k tomu. Vic az si to promyslim

Přicházejí v noci (2017)

Pri asi 5. snu, uz jsem se z tohoto filmu skoro odhlasil, ale pak prislo pomerne pusobive finale, takze se to na ty tri jeste vyskrablo.

Na nože: Glass Onion (2022)

Trošku falešnější hra, zejména s divákem, než minule, ale nemůžu zahodit fakt, že jsem se u toho bavil víc, než u čehokoli jineho z áčkové produkce za posledních pár měsíců.

Život po Jangovi (2021)

Viděl jsem tam uvnitř zajímavý film, nicméně se tvůrcům ho nepovedlo dostatečně vyladit.

Menu (2022)

I Prema Forejt vi, ze kazdy spravny menu musi obsahovat cheese. Nejvetsi drama bylo, kdyz SPOILER zapomnel na okurku!

Men (2022)

Garlande, už to nehul, víš co to udělalo s Richardem Kelly, ne?

Víly z Inisherinu (2022)

Metaphor - The movie a prvni film, kde me Barry Keoghan nestval.

Angličanka (2022) (seriál)

Who the fuck is Hugo Blick a jak, je možné, že člověk se jménem jak z 90kovýho porna a téměř nulovým kreditem dokázal napsat a natočit takový skvost? K těm zázrakům přidejte životní roli Chaske Spencera, jehož největším úspěchem v kariéře do té doby bylo nabrat svalstvo pro Twilight, a životní roli Rafe Spalla, jehož ksicht každý zná, ale teprve od teď si bude pamatovat i jméno. Blick si doslova hraje s diváckým očekáváním v rámci žánru a umě servíruje mix prvků typických pro různá období westernového žánru a předkládá ji v totálně depresivním provedení s jemným vkročením do až hororových vod. Kamera, hudba... vše TOP. Jo a Emily... krásně rozkročena mezi křehkou lady a babou co vám s potěšením ustřelí koule. P.S. Jestli v tom někdo vidí červenou knihovnu, nechť si dá seřídit ciferník.