Jackass Forever (2022)

Pontiosaurus a zhasnutá místnost byly top. Zbytek jen průměrný jackass. 3ka byla o level jinde.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Teleport je zpet! Promarnena sance udelat pulminutovou montaz jak Otto pluje k cili a pak jedna veta zminkou (klidne hlaska) ze Rhaenyra tam doletela za par hodin. Tim by se i adresovala teleportace v GoT.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Mno... Po tech ohlasech prichazi lehke schlazeni. Nicmene potencial tam je a sach je rozehran docela jasne, coz je vlastne velka pochvala pro prvni dil cehokoli.

Černý telefon (2021)

Téměř už vyčpělý recept na mix 80tek, Kinga a urban legend o černé dodávce (chcete-li sanitce). Jediné co mě na filmu šokovalo byla prezentace školy jako místa, kde je násilí na denním pořádku a je dokonce nutné pro přežití.

Pig (2021)

Film ktery stoji za vas cas i kdyz pak mozna budou mit nekteri pocit, ze jim ho Cage v homeless modu ukrad.

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

...bud si radej pustte Paddingtona 2, nebo si dejte LSD a smele do toho. Skoda potencialu, ale dopadlo to tak  jak sem se po shlednuti traileru bal. No, bal je silne slovo, nezajimalo me to pak, ale ohlasy me navnadily.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Dal jsem 90 minut, z cehoz poslednich 30 jsem premyslel, zda to vypnu.

Sissi, mladá císařovna (1956)

Jako fakt? Dialogy jak z Turecke telenovely. Konflikty drzici max dve sceny a nulovy pribeh. Jedtli tohle je Rakouska klasika, tak to uz je jasne, proc zadny Rakousky film neznam.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Nechapu to rozhodnuti rozdelit 90 film na 9 na silu strinutych epizod, ale budiz. Co je kamenem urazu je ale predvidatelnost a vycpelost nametu cca za pulkou stopaze.