Nezvratný osud (2000)

Neviděl jsem ten film, ale jednou jsem seděl na Letný a vychutnával si pohled na letní Prahu. Měl jsem i pivko, slavil jsem zkoušku, už ani nevím z čeho.. Zničeho nic po mě chtěl nějakej kluk zapalovač, sem řek, že nekouřim. Nějak jsme se dali do řeči a on mi děj tohoto filmu celý převyprávěl. Už jsem se s ním nikdy nepotkal.

Hrdinové (2006) (seriál)

Zbožňuji hrdiny se supr schopnostmi a tento seriál je jich plný. Spousta rozehraných příběhů a hrdinů s ne úplně hrdinskými charaktery. Jsem opravdu zvědavý, jak se příběh bude dál vyvíjet. Nyní jsem v polovině první série. Hodnotím * * * * * Některé postavy jsem si opravdu oblíbil, doufám, že to s nimi neskončí špatně.. Zrovna jsem dokoukal 1. sérii a musím říct, že poslední díly už byly o hodně nenápeditější než předcházející.* * * * uvidím, co přinese 2. Po prvních dílech si dávám trochu přestávku, protože se to nějak zadrhává, což se tvůrci snaží řešit ještě větší dávkou násilí. O to mi v tomto seriálu fakt nešlo. * * * Tak ted jsem dokoukal 3. sérii(4, řadu). Kdyby to už radši skončilo. Ale zvyk je zvyk.

Denní hlídka (2006)

Povedený kousek. Opravdu jsem se nasmál. Stylizaci i dialogům i charakterům. Akční scény mě taky bavily. Hudba byla trochu šílená, ruské songy vtipné.. Je to natočené volně na motivy knihy a jelikož série hlídek je mé oblíbené čtivo, byl jsem nadšený. O to více, že příběh odkrývá jinde nerozvedené linie.

Tajnosti (2007)

Výborný český film. Už jsem si začínal myslet, že z naší stáje nic co by se mi tak líbilo neuvidim. Iva Bittová je skvělá a určitě na tom má i velkou zásluhu Alice Nellis, která všechny herce opravdu umí vést.

Miami Vice (2006)

Od Manna jsem zvyklý opravdu na jiný standard. Dlouho mi trvalo, než jsem se zorientoval v postavách. U některých filmů mě toto právě baví, ale zde to nepřineslo nic zajímavého. Je to natočené dobře, ale nezáživně. Samozřejmě až na nějaké scény, které jsou výborné.

Most do země Terabithia (2007)

Hezký filmek. Moc se mi líbily jednotlivé části filmu, ale jako celek úplně nefunguje. Jess a Leslie jsou mi hrozně blízcí, fakt skvělá dvojka. Co vznikne spojením jejich světů je okouzlující a trvalé. Ve filmu je rozehráno mnoho postav i scén a režisér je nedokáže všechny pojmout a svést dohromady, přesto to byl krásný zážitek. Tak jsem rád, že jsem se díval.

Šoa (1985)

dal bych * * * * *, ale neviděl jsem to celé. Opravdu jiný dokument.

Valerie a týden divů (1970)

Upíří hrátky ve Slavonicích. Jednotlivé postavy jsou opravdu osobité. Zaujal mě hlavně příběh babičky a jejího přítele Tchoře. Valerie, půvabná panna uniká svodům duchovních, sourozenců, vilných dívek a upírů...

Konec velké epochy (1965) (TV film)

Opravdu výborně natočená hra. U obrazovky jsem se cítil stejně jako v hledišti divadelního sálu. Naprosto pohlcující atmosféra a mrazivě opravdové rozprávky různých zástupců společnosti nucených společně čelit obrovskému problému. Chtěl jsem se jen mrknout, co dávaj v televizi a tohle mě teda docela dostalo.