Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Ty dvě hvězdičky za vztah pilota a stroje. To mě bavilo a taky skvělá rychlost. Jinak ale ubohé motivy opěvující nepřekonatelnost USA a zhoubnost zemí podporujících terorismus a Rusů, jejichž jediným cílem je zabít co nejvíc Američanů. Přesto film obsahuje zajímavou myšlenku, kterou ovšem divák musí vydolovat z balastu akčních zbytečností, pseudomorálních rozepří a dovolené letců v Thajsku.

Světáci (1969)

Opravdu výborná česká komedie. Hlavně lehké ženy byly neuvěřiteně vtipné. Marie Kurrí :)

Čelisti (1975)

od té doby se bojím žraloků i v rybníku.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Je to asi dobrý film. Někteří lidé z něj musí být nadšení a někteří mírně znudění z opakování podobných obrazů. Přišlo mi to celé jen o hezkých ženách a kráse jejich těla, příjemně se koukalo ale jak už jsem psal, lehce nudilo. Předlohu jsme nečetl, ale nějak podobně si atmosféru té knihy představuji...

Klan létajících dýk (2004)

Film obsahuje působivé bojové sekvence a nudné milostné scény. Zatímco se příběh vyvíjel, kolísaly mé sympatie k jednotlivým hrdinům, to mě bavilo. Pohádkový příběh je zakončený nečekaným závěrem, který na mě i přes jistou kýčovitost zapůsobil. Nemohu si odpustit poznámku o výpravě. Podzimní buko-jedlový les plynule přecházející ve šťavnatě zelený bambusový háj svou nereálností poškozuje kontinuitu filmu a neumožní člověku vžít se do něj.

Válka světů (2005)

Ó Bóže, to nemůže myslet vážně... Veškeré mé dvě hvězdy patří D. Fanning, která byla opravdu přesvědčivá a tajemně mysteriózní. Já nevím, kdyby tam nebyla ona, bylo by to nekoukatelný.

Galapágy (2006) (seriál)

Hezky natočený dokument. Krásné detailní záběry na neuvěřitelné variace života na těchto izolovaných ostrovech. Tvůrci poutavě vysvětlují provázanost života mezi dokonale adaptovanými obyvateli tohoto jiného světa.

Cesta do fantazie (2001)

Moc hezká pohádka. Nepřijde mi to jako Miyazakiho vrcholné dílo, ale je to samozřejmě krásné. Můj dojem malinko asi pokazil český dabing, ale nedokázal jsem to pustit bez toho.. Na-druhou-stranu se na to můžou koukat české děti a to je supr.

Svůdné zombie (2008)

bezva zombíci. souboj dvou sexy zombiích stripterek je skvělej. a komando speciální jednotky hodně úderné :) prostě zombie