Na nože (2019)

Dlouho si nepamatuju, že by mě takhle zaujala nějaká detektivka. Netušil jsem, kam se tenhle zamotanec potáhne a ķonečný vysvětlování zápletky trvající snad dvacet minut mě svojí poutavostí a spádem dostalo do kolen úplně. 90%.

František je děvkař (2008)

...a o to jde. Bejt prostě nakonec stastnej . Závidím těm, co to navzdory všem těm překážkám dokážou. Ja to bohužel neumím. 65%.

Okno do dvora (1954)

Tak tohle ve dvoustovce? Pro mě naprostá tuctovka bez sebemenší jiskry a špetky napětí. Hloupoučce naivní a nudný. 40%.

Psycho (1960)

Prvotřídní klasika každým coulem. Výbornou atmosféru a napětí že by se dalo krájet ještě zdůrazňuje černobílost snímku, kterej nedokázalo poznamenat ani těch 60 let. 88%.

Hora mezi námi (2017)

Na survival to byla teda pěkná bída. Táhlo se to jak smrad, kromě pár hezkých záběrů na hory to nemělo nic. Žádná akce a romantická stránka stejně hloupá jako samotný dialogy. Osobně mi tu nesedělo ani obsazení. 40%.

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

Zato tohle byla nuda jak z Brna. První čtyry díly byly pro mě skoro až utrpením a ani na ty další sem nekoukal s kdovíjakým zájmem. Těhle devět nic zavřelo Útěku bránu do mých oblíbených. Pro mě velký zklamání. 40%

Útěk z vězení - Série 4 (2008) (série)

I přes dost malou popularitu týhle řady a prvotní strach z toho co přijde mě čtyrka nejenže nenudila, ale jako celek naopak slušně bavila, takže Vám tu na to dvouhvězdičkový hodnocení zvysoka seru. 80%.

Útěk z vězení - Série 3 (2007) (série)

Tady už ten propad dolů určitě je. Útěky jsou tu až neskutečně jednoduchý, když se nepovede jeden, druhej den se vymyslí novej. I přes tuhle silnou naivnost je to ale pořád poutavý pokoukáníčko. 80%.

Zátah: Vykoupení (2011)

Na tyhle střílečky sem nikdy nebyl. Film má určitě svý silný stránky, jako je vizuální zpracování, bitky sou až na neúnavnost a nerozbitelnost účastníků vcelku reálný, skvělej zvukovej doprovod, ale zkrátka to neni pro mě. Žádnej velkej příběh, žádný emoce a bylo mi úplně u prdele, koho kdy zapíchnou nebo jiným způsobem vyruší. A to včetně hlavních postav. Co si pamatuju, tak takhle apaticky sem za posledních pár let vnimal snad jen Dunkirk. Já prostě potřebuju u filmu aspoň něco málo cítit a tady to bylo emočně vážně na bodu mrazu. Musím to ale vnimat jako žánrovku, takže za všechno to kolem... 70%.

Útěk z vězení - Série 2 (2006) (série)

Čekal sem propad, ale nastal vzestup. Oproti první sérii je tahle napínavější, co se týče lokalit pestřejší, prekvapivější a hlavně mě hodně bavila různorodost samostatných linek uprchlivších vězňů. Celkově zkrátka zajímavější a poutavější. 93%.