Staříci (2019)

Skvělý i když smutný film s ještě skvělejším Schmitzerem a Mrkvičkou. Klobouk dolů

Drahokam (2019)

Ukecaný film, kde řve jeden přes druhého a do toho pěkně hnusnej rušivej soundtrack. Po všech těch komentářích o životní roli Sandlera a energií nadupaným thrilleru jsem se těšil co bude a zklamání. Jediný co se mi líbilo byl konec. Koukat na chlápka co dluží peníze a přitom má celej obchod zlata stříbra diamantů wtf? Mimoto neznám jedinýho (zadluženýho) obchodníka, který by někomu půjčil opál za X tisíc dolarů jen tak z ruky do ruky wtf? Pofiderní vymahači peněz bez problému v obchodě prošpikovaným kamerama odprásknou lidi a nic se neděje wtf? Nevím no, mám dost smíšený pocity. Jediný co jsem si z toho filmu opravdu odnesl (kromě bolehlavu) je to, že Sandler se už netvářil jako žid v komedii, ale jako žid s nalepenýma zubama v dramatu (krimi ani thriller ani náhodou!!!). Navíc jsem z toho ani necítil žádný emoce, jen se tam všichni chovají jako úplní čuráci. Prostě film o nesympatickém kreténovi, který se zadlužuje víc a víc a každou další nelogickou stupiditou se to snaží zlepšit, a kde vám do všech dialogů hraje otřesně otravná hlasitá hudba a všichni se ještě překřikují navzájem. Jak tohle dopadne musel čekat i lidoop po lobotomii už po prvních minutách filmu, ale zdejší TOP uživatelé si můžou sedřít péra z té "energie" a vyblitýho soundtracku (příště strčit sluchátka hoši do uší a ne do prdele...) :D Hvězda za možnost vidět Sandlera v dramatu po delší době a hvězda za konec, kdy jsem za celý film cítil fakt radost z toho, že konečně přišel ten očekávaný dopad ze všech situací a že tahle uřvaná splácanina konečně končí. Celkově mi celá zvuková stopa je trhala uši nic víc.

Charlieho andílci (2019)

Totální sračka :D Film, který nejenže dehonestoval původní filmy, ale ukázal jaká je Girl power trapná pííííčovina. Hvězda za fajn lokace ve filmu, ale to už člověk viděl tolikrát, že ani to zrovna nepotěší. Naprosto zbytečný film plný nelogičností, hloupého scénáře a extra nesympatické Stewardky.

Ježek Sonic (2020)

Za mě daleko zábavnější než Detektiv Pikachu. Vtipy hlavně pro dospělé, Carrey jako záporák bavil a Sonic kupodivu celkem v pohodě. Čekal jsem větší průser, ale rád si zajdu na pokračování... Samozřejmě lámat si hlavu s logikou nebo příběhem u těchto filmů nemá smysl. 70%

Jumanji: Další level (2019)

Celkem povedené pokračování, které jednoznačně táhne DeVito a Rock. Párkrát jsem se zasmál, ale vesměs je to to samé jako jednička akorát větší ovšem ten wow efekt jako u jedničky se nekonal. Akorát to slibování,že už se do hry víckrát nevrátí a pak natočí další dva díly mi přijde jako blbost. Každopádně jsem se bavil. 70%

1917 (2019)

Když si odmyslím tu stupidní scénku ala zachraňme nácka a jak to asi dopadlo po stopadesáté... tak dobře vypadající válečný film. Nejsem si jistý, ale asi se mi to líbilo víc než Dunkerk, který sice představuje přímo historickou událost se silnějším příběhem a emocemi, ale autentičnost prostředí v 1917 mě vystřelila z kalhot. Příběh je bohužel slabší na rozdíl od Dunkerku, ale prostě se na to krásně kouká, výborná kamera.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Epičtější a barevnější než jednička. Herci myslím si sympatičtí akorát ten zpatlanej příběh... Na druhou stranu je to rodinný film a ne film pro náročného diváka. Určitě bavilo víc než Dumbo a Aladin a i když Jolie moc nemusím tak tahle role k ní naprosto sedí. 70%

Vzduchoplavci (2019)

Téma super, vizuálně pěkné jen nechápu tu ženskou linku,která se vlastně nestala. Upravování historie kvůli líbivosti a plným kasám v kinech mi sice radost nedělá,bohužel s tím nic nenadělám ovšem vyměnit jednoho z hlavních postav příběhu za ženu a dát jí neexistující (strašně dojemnej fňuk fňuk) příběh,který docela dost nabourává skutečný příběh to mi hlava moc nebere. Ale tak hlavně,že silná a emancipovaná žena zachránila celou výpravu, díky Amazone, i slza ukápla. Redmayne dobrej, Jones moc nemusím,takže celou její "půlku" filmu,která mě akorát iritovala bych klidně zahodil. Velká škoda,mohlo to být daleko lepší..

Přes prsty (2019)

Občas dobrý vtip nebo hláška,ale toť vše. Příběh a celková atmosféra volejbalu totální hovadina. "Holky" bez trenéra nebo jakéhokoliv servisu, které nakonec akorát obě podrbe správce hřiště (aby je dal dohromady) a nakonec jim oznámil,že jejich největší sokyně jsou jeho dcery...? Dyk a Prachař úplně zbyteční,škoda. "Nejlepší" Langmajer,ale i tak to bylo hodně málo. V televizi možná,ale v kině bych to zakázal,protože tyhle stupidní filmy si na sebe bez problému díky lidem bez vkusu vydělají a pak přijde další a další a další hloupý film. Dobrých českých filmů bohužel ubývá o komediích nemluvě.

Časové pásmo bylo změněno