Terminátor: Temný osud (2019)

Akcí slušně nabitý film. Luna a M.Davis solidně drsní, nový druh terminátora bavil a staří známí udělali radost. To, že by lidské postavy hned umřely při první bouračce nebo střetu s Rev-9 asi nemá smysl polemizovat. Já osobně bych se smířil s prvními díly, protože tohle hází zase twist jiným směrem a trošku je dehonestuje. Na druhou stranu akce je od začátku do konce a je to daleko zábavnější než několik předchozích filmů o Terminátorech. 75%

Anna (2019)

Besson po stopadesátý. Začátek super, bavilo mě to. V půlce mě to přestávalo bavit a konec mě spíš už štval a nudil. Někdy dobrá akce, někdy úplně bez mozku. Možná až spousta skákání časem. Koukatelný to určitě je, vyloženě špatný film to nebyl,ale počáteční nadšení z nějakého důvodu pomalu zmizelo a pouštět znova si to nejspíš už nebudu. Ani kvůli S. Luss

Le Mans '66 (2019)

Skvělý příběh, super herecké výkony Balea, krásná auta, silný konec. Všechny filmy jsem letos neviděl,ale tohle je můj favorit na Oscara

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Fanservis to joo. Popkornovka v kině super,ale příběh co by dával smysl už je dávno v předaleké galaxii. Měli nechat udělat celou trilogii Džejdžeje a možná by to dopadlo lépe kdo ví. Nejlepší zůstává klasika od Lucase, ale tady Disney opět solidně zarobí jen kvůli značce,takže je vlastně jedno jak to dopadlo. Naštěstí to nebylo tak bolestivé (v dobrém) jako zakončení Avengerů. Tady jsem spíš rád,že už je konec. Od poslední trilogie jsem moc nečekal, žádná tragédie se nekonala, takže jsem rád jako fanoušek za celkem solidní zábavu. Na druhou stranu žádná kultovní akce se pro mě nekonala,škoda

Zaklínač (2019) (seriál)

Výborné momenty střídají divné až stupidní momenty. Krásné scenérie střídají levná monstra na které jsem se těšil asi nejvíc a kromě té první scény,která trvala pár vteřin stály pěkně za hov... Pro maloznalce (ale aspoň trochu) jsem se orientoval někdy velmi těžko. Flashbacky, lítání mezi časem a zeměmi,které člověk ani neví, kde jsou.. spousta postav a jmen,prostě jeden velkej guláš. Některé díly mi přišli úplně zbytečné a některým bych klidně přidal stopáž. Přesto mě zaklínač zaujal a doufám,že ve druhé sérii přibude monster a Gerald rozjede i svoje schopnosti. Plus dávám ze sex, násilí a Cavilla = 60%

The Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

První série super. Favreau opět potvrdil,že něco umí a i když tu polívku kolem původních filmů nemusím tak tohle je koukatelné. Klidně bych snesl víc..

Tři veteráni (1983)

Top klasika se super herci, skvělým vyhláškovaným humorem nám tak blízkým a hudbou pana Uhlíře,není co dodat. Plájboj, Plájboy Eda

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Jsem spokojen. Humor,akci i dobré nápady jsem dostal tak jako v jedničce a bavil jsem se. Žádný inteligentní velkofilm to není to je jasné, ale solidní pokračování určitě ano. Woody jako vždy bravurní herec, Jesse taky nezklamal. Bohužel Stone moc nezazářila a Breslin (co si budeme povídat) herecká katastrofa plus matka příroda na ní nebyla moc vlídná. Jako malá holka byla sympatičtější. To byla asi jediná věc,která mi vadila a táhla film kvalitou dolů jinak super jednohubka. Murray výbornej :)

6 underground: Tajné operace (2019)

Bay nepřestal točit Transformers,minimálně ve své hlavě ne.. Spousta akčních sekvencí a nápadů super,ale příběh samotný a hlavně nesympatické postavy film tahají ke dnu. Jednohubka dobrá,ale čekal jsem víc

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Jako amatérský film top komedie, a jako jakákoliv jiná komedie taky top. Tenhle humor nesedne každému to je jasný,ale já se po dlouhé době řezal od začátku až do konce a hlavně jsem v tom viděl spoustu podobných situací ze života :D Samozřejmě to musí člověk brát s rezervou. Na druhou stranu daleko lepší podobné blbůstky než komedie nacpaná celebritama u které se člověk většinou nudí k smrti.

Časové pásmo bylo změněno