Max Payne (2008)

Velké zklamání a hodně nevyčerpaný potenciál,škoda :(

Avengers: Infinity War (2018)

WOOOW, pecka největšího kalibru. Jednoznačně nejlepší Marvelovka (logicky). Od začátku do konce akční jízda plná humoru a výborných efektů. Konec výbornej a člověk neví co bude dál...ovšem internet je plný spoilerů,ukázek z natáčení a fotek,takže i úplné jelito musí vidět jakým směrem se to bude ubírat. Nehledě na to,že máme komiksovou předlohu,ale i tak jsem plnej očekávání jak bude vypadat A4. Za celou dobu jsem se nestačil nudit, což se např. u Spidermana Homecoming říct nedalo. Dostat do filmů tak obrovské množství postav, kde každá dostane prostor a celé to dává SMYSL je fakt kumšt!!! Smekám bratři Russoové. Thanos dobře udělaný, určitě nejlepší záporák v Marvelu u kterého jeho pohnutky dávají hlubší význam a není to jen nějaké tupé vemeno někde z vesmíru, které prostě chce něco zničit.... Hejterům typu Psychor, jakožto zdejší hororový dement bych okamžitě za podhodnocování filmu dal BAN. To stejné ostatní tupci,kteří tady plivají negativa jak na běžícím páse a přitom na to šli do kina,prostě oslové :D :D :D Teď velkej SPOILER pro tyhle hlupáky!!! Četli jste někdy komiks? Tam jde vždy o to že hrdina brání něco/někoho proti padouchovi a buď umře padouch nebo hrdina a většinou se vrátí a pořád dokola a dokola a dokola...Nevím co čekáte,komorní oskarové drama??? Proberte se,tohle je KOMIKS!!! Vymyšlený příběh s pořád stejným cílem a dějem,ale vy princezny musíte mít něco víc,protože se to pořád opakuje dokola fňuk fňuk a pak dáte Králíčkovi Petrovi 4 hvězdy a tady hejtujete :D :D :D Samozřejmě se všude najdou věci, které by šly udělat lépe to je jasné, ale když jsem viděl narvané kino, jiskry v očích a slyšel lidi, kteří šli na film po několikáté je to prostě pecka film. Mě jako fanouška Marvelu to totálně ohromilo a už se těším jako malé dítě na A4, která film dokreslí k dokonalosti. Když film "srovnám" s Ligou spravedlnosti (a to mám postavy DC rád) tak tento film nesahá ani za nehet A3. Jednoznačně je tohle epické vyvrcholení a jsem moc rád, že jsem to zažil. Uvidíme jak nám naservírují A4, protože těch postav Marvelu a linek jde udělat hromada, ale nechci spoilerovat. Sice to podle stanovení premiér nevypadá, ale já osobně bych byl moc rád, kdyby se v A4 ukázal Adam Warlock, a dal Thanosovi po piči :D Určitě mohu film doporučit, fanoušci budou jásat! Tak neseďte doma,vykašlete se na tady ty hejtery a běžte si to užít do kina!!! 95%

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Pro mě výborný seriál,který vždy pobavil. Al Bunda je top :D

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovní seriál plný britského humoru. Pan Filuta top

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Tohle může sledovat jen tupé cosi... Jestli je něco televizní dno tak tohle se zavrtá ještě hlouběji. Nechápu kdo toto může brát jakkoliv pozitivně. Z účinkujících je mi na blití, režisérka mařka,producenta mařka k tomu není co dodat.Režisér a producent by buď spáchal sebevraždu nebo účinkující umlátil kamerou (i s kameramanem). Nejen,že protagonisté jsou nezdravě hloupí,ale ještě neuvěřitelně hnusní (myslím fyzicky) a ani jako bezdomovec bych si o tu blonďatou píííču neopřel ani kolo :D :D :D Prima klesá a klesá a to jsem čekal,že nic horšího jako Výměna manželek už být nemůže. Beru zpět,tahle blonďatá prasnice vlastně měla ještě pořad Tchýně,který je na stejné (pod)úrovni. Je mi docela líto,že nám takovej ODPAD servírují. Jde vidět jak je naše společnost omezená a pokud jsem tady něčemu dal nálepku odpad tak se hluboce omlouvám :D Nejsmutnější je fakt,že se tyhle bytosti považují za celebrity :D Přitom v jejich případě by byla vražda vysvobození pro celý svět :D :D :D Byl bych rád,kdyby lidé,kteří ze srandy nebo zrovna v deliriu tomuto pořadu dali nějakou hvězdu ji vzali zpět,protože 3% je urážka všech céčkových filmů...

Nedotknutelní (2011)

Ze začátku jsem byl skeptický,protože moc tyhle filmy brnkající na city nemusím. Navíc francouzské komedie mají svůj specifický styl,který mi někdy sedl jak prdel na hrnec a někdy vůbec, ale s rostoucím hodnocením rostla i moje chuť film vidět. Není to přímo komedie a to se mi líbí,že humor není nikam tlačený a když přijde tak pobaví a musím se přiznat,že mě to dojalo a doteď se na něj rád podívám znovu.

Sedm (1995)

Jeden z TOP3 thrillerů a to Pitta jako herce moc nemusím. Škoda,že takových kousků není více.

Muž z Acapulca (1973)

Pro mě nejlepší a nejoblíbenější film s výborným Belmondem!

Prezident Blaník (2018)

Blaníka znám,ale nesleduji,takže jsem byl zvědav co z toho vyleze. Začátek mě hodně bavil,pak přišlo dlouhé nic a konec to opět napravil. Najde se zde pár dobrých vtipů, nápad a politická satira určitě zaujme, ale podruhé si to už asi nepustím. 1 hvězda za vtip, 2 za závěrečné poselství, 3 za Blaníkův styl a půl hvězdy za využití politiků, herců a zpěváků. 65%

Bajkeři (2017)

Stojí to těm "hercům" za to? Kolik za tohle berou peněz??? Myslel jsem,že Rafťáci a Snowboarďáci jsou hloupé komedie,ale tohle se je snažilo celé vykrást, nebylo to vůbec vtipné, herecké výkony katastrofa, soundtrack nuda a ty zoufalé příběhy postav a následná cucačka na konci to je prostě to co nechcete vidět. Pustil jsem si to jen kvůli Mišíkovi,který stejně neoslovil. Jedna hvězda za pointu kolo vs. mobil a přírodu jinak naprosto zbytečný film

Časové pásmo bylo změněno