Wind River (2017)

Mrazivý to bylo možná tak kvůli sněhovému prostředí... Docela jsem se těšil,když jsem četl recenze a kritiku,protože takové filmy mám rád,ale nijak mě to ze židle nezvedlo a celkem nechápu proč tolik chvály...Rozuzlení zápletky docela slabé a nudné,jsou mnohem mnohem lepší filmy podobného charakteru.3* za E.Olsen

Leatherface - zrození (2017)

Brutální to zrovna moc nebylo a dějově totální zhovadilost :-O Herecké výkony hrozné, gore scény žádná sláva a napětí nula. Film z roku 1974 je mnohem lepší než tohle a to už je co říct. Naprosto promarněný potenciál filmu. Nechte Leatherface radši už spát,protože každým takovým filmem padá do propadliště filmových dějin. Škoda.

Thor: Ragnarok (2017)

Určitě zajímavý Thor,ve kterém je kromě spousty postav nacpáno i spousta humoru. Asi bych to taky ohodnotil na nejlepšího Thora,ale je to něco hodně jiného,není to tak vážné a temné jako první díly. Hlášky ve filmu skvělé až na pár výjimek,humoru bych trošku ubral... Barevné je to až až,ale to mě osobně u komiksových filmů vůbec nevadí. Na druhou stranu některé scénky jakoby nedotažené,rychlé střihy a trošku zmatek,neznalec předchozích dílů nebo komiksu všeobecně asi bude dost tápat...jde vidět,že do toho chtěli vážně nacpat strašně moc,ale úplně se nezadařilo. Nějaký chyby a výtky určitě mám,každopádně kdo má rád komiksy tomu se to muselo líbit,stopáž uběhla rychle a nuda se nedostavila a o tom filmy jsou.Kritiků bude hodně,ale Marvel je Marvel,smyšlené filmy ne oskarová dramata,takže se usaďte a bavte se. Za mě 4,5*

Assassin’s Creed (2016)

Hra je jedna z nejlepších co Ubisoft udělal,proto jsem se mooooc těšil na tento film,ale přišlo zklamání. Z tak velkého potenciálu vymačkali sakra málo...

LEGO® Batman film (2017)

Pro znalce komiksových postav skvělé odreagování plné dobrých vtípků,doporučuji. Zatím nejlepší LEGO film

Deadpool (2016)

Až na mdlého padoucha a stupidní český dabing v podání slizkého Boučka nemám snad co vytknout...bavilo! Laťka nastavená sice hodně vysoko,ale skvěle vypadající Cable v podání Joshe Brolina to ve dvojce jistě kopne ještě víš..

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Podle negativních komentářů jsem se trochu bál,že budu zklamán,ale i když to bylo opravdu "jiné" než jednička byl jsem velmi mile potěšen. Drax zabil vtípkama,akce bylo dost a představení dalších hrdinů případného scénáře na třetí díl se mi moc líbilo. Až na pár detailů super zábava a jsem zvědavý jak se režisér popere s uzavřením trilogie,každopádně má skvěle našlápnuto..

Ocelová pěst (2011)

Výbornej film,možná trošku "dětinskej",ale stojí za to. Dobrý námět,skvělý Jackman. Pro mě jeden z nejlepších rodinných filmů pro kluky

Annabelle (2014)

Obrovský potenciál vražedné panenky totálně zazděný... celý film jsem čekal,že se panenka aspoň pohne a ono ho..no :(

V zajetí démonů 2 (2016)

Malinko slabší než jednička,ale stále to má atmosféru. 4 zasloužené