Zabijáci Wu - Opilý meloun (2019) (epizoda)

Celý děj je směšný. 1000 mnichů, wtf?! A hlavně, jak k tomu přišel hlavní hrdina, no prostě směšný. Celý díl se strašně vleče, je to nuda, ale akční stránka celkem dobrá, ale žádná pecka. Závěrečná třetina to trochu spravila, celá ta závěrečná akční scéna byla dobře sestříhaná, a taky měla dobrou hudbu. Ale ten žánr fantasy k tomu nesedí, radši bych uvítal klasický akčňák, s prvky krimi thriller, ale tohle fakt ne. No, třeba to bude lepší. Jo, a efekty, jsou špatný. :(

Horizont události (1997)

Proč se kurva nedochovala verze o 40 minut delší, včetně s brutal snénama? To mě mrzí. Tenhle film by si to zasloužil 100%. I tak je to masakr. Atmosféra filmu působivá, a celá zápletka nemá chybu. První polovina filmu je super. Jenže pak přišla na řadu ta druhá, která je zbytečně urychlená, a někdy tak trochu nelogická, ale za to vám nasadí brouka do hlavy, a vy můžete o všem tom šílenství přemýšlet. Herci hrají dobře přesvědčivě, ale ten vtipný černoch tam být nemusel. Vizuálně je film na vysoké úrovni, maskéři odvedli výbornou práci. Konec je trochu slabší, a je škoda, že to nemá trochu otevřenější konec, i když je pravda že by se i z tohohle dalo udělat pokračování. Rozhodně jde o snímek, kterému se povedlo přiblížit původnímu Vetřelci. Ale ta myšlenka lidi, ta myšlenka na delší a zároveň intenzivnější verzi je lákavá. CHCI TO VIDĚT!! Prý existuje celá verze filmu, která je bohužel v mizerné kvalitě, achjo :( . Andersonův nejlepší film bez debat. Slušné 4*, ale vsadím se, že ta delší verze, by byla za 5*! ;)

Smrtonosná zbraň - Bouchačky kam se podíváš (2016) (epizoda)

Posledních 10 minut je BOMBA! Nejlepší část ze seriálu, zatím. Scéna kdy si Roge bere žlutý ferrari byla TOP, hudba super. Měl jsem husinu, a ta atmosféra v závěru perfektní..Poslední scéna hrála výborně na city, boží! Jinak díl jako takový není úplně nejlepší, ale rozhodně není nejhorší. Ten zoom byla nejvíc scéna kde jsem se zasmál, to bylo zkrátka tak trapný, že bych se za to styděl. :)

Smrtonosná zbraň - Malý svědek (2016) (epizoda)

Pro mě osobně, zatím nejslabší díl. Děj je strašně zrychlený, a ano přiznávám, to platí i o předchozích dílech, jenže tady je to do očí bijící. Riggs tady má jinou úlohu než většinou. A bylo to celkem zajímavý ho v téhle situaci sledovat. Roger vždy pobaví. " nevypadáš jako motorkář." :-D

Tajemství loňského léta (1997)

Někdo ví, co udělali minulé léto a chce se mstít. Přesně takhle by se dal popsat děj filmu. COŽE?! Hodnocení 61%? Si děláte prdel! Většina říká že tenhle film v současnosti už nezapůsobí. Ale já jsem maximálně spokojen. Možná je to proto, že v tuhle dobu sleduju slashery, a nejspíš to je důvod proč se mi to líbí . Pro mě osobně jeden z nejlepších slasherů. Má to neskutečný spád od začátku až do konce. Všichni herci hrají na úrovni přesvědčivosti, a Jennifer Love Hewitt to sekne. Atmosféra super, mrazilo mě celý film. Líbí se mi že do konce filmu nevíme přesně kdo je vrah. PALEC NAHORU. Hudba taky povedená, a v závěru byla hodně výrazná. Jasně, film má předvídatelné scény, typu, někdo tam stojí tak se půjdu podívat co se děje, co se asi může stát? :-D. Ale mě to vůbec nevadilo, bavilo mně to. Kdybych měl něco vytknout, tak v některých chvílích špatné rozhodování postav, příklad, neznámí muž mi pomůže, a řekne mi, běž na loď, ok :) . Některé smrti jsou povedené, ale nic extra. Poslední scéna je za mě zbytečná, no ale jsou to věci které mi jsou fuk, je to skvělý slasher a bavil jsem se královsky. Rád si to pustím znova. A poslední věc, jestli je pravda že se chystá seriál, a producentem je James Wan, no tak to se máme na co těšit.

Smrtonosná zbraň - Nedotknutelní (2016) (epizoda)

" Hej! Jo. Máš teď čas? Na co? Zabít toho syčáka, který randí s mojí dcerou. Na to si čas udělám. :-D

Smrtonosná zbraň - Rozlitý mlíko (2016) (epizoda)

Super díl. Děj, a celý scénář palec nahoru. " Možná bys měl vymyslet nějaký poslední slova pro Trish. Ale snaž se, nechceš přece, aby brečela Desmondovi v náručí až tu nebudeš. Netahej sem Desmonda. Ty si přišel s Desmondem minule." Scéna kdy skáčou z budovy do bazénu je perfektní:-D.

Chvění (1990)

Zábavná hororová komedie, která je fajn, a hlavně není debilní. Sice v tom filmu mohlo zařvat více lidí, i tak jsem s výsledkem nad míru spokojen. Solidní 4 hvězdy. :)