Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Film má skvelé akčné sekvencie dobre vystavané so štýlom a vitalitou. Romantika tu dobre funguje a film je veľmi zábavný. 9/10

Výchovný tábor (2007)

Príbeh je údajne na základe skutočných udalostí o tínedžeroch, ktorých posielajú do táborov, aby boli disciplinovaní. Príbeh je zábavný, ale niektorí tínedžeri (ale aj rodičia) vyobrazení vo filme si skutočne zaslúžia, aby ich poslali do nápravného zariadenia alebo do psychiatrickej ambulancie, aby vyriešili svoje problémy. 6/10

Vabank (1996)

Toto je nedocenený akčný film. Film má veľmi dobré tempo a veľké napätie. Skupina štyroch popredných dám má spolu skvelú chémiu a k tomu veľmi dobrý príbeh. 7/10

Millerovi na tripu (2013)

Tento film vám vyčarí úsmev na tvári. Tanec Jennifer Aniston pri tyči je bomba. 8/10

Nesmrtelný (2015)

Začiatok príbehu má zaujal a bol pútavý, ale zvrhne sa na plochý akčný film s automobilovými naháňačkami a násilnými prestrelkami. 5/10

Rande na jednu noc (2008)

Je to jednou z najmilších tínedžerských romantických komédií. Film šľape vo všetkých smeroch, vďaka dôvtipne šikovnému scenáru. Postavy sú veľmi charizmatické, čo filmu veľmi pomáha. 7/10

Něco jako komedie (2010)

Toto je odľahčený film o dospievaní, ale naozaj by som nepovedal, že ide o komédiu. Je to brutálne úprimne, čo sa mi veľmi páčilo. Scéna s hudobným predstavením je výborná. 7/10

Dlouhá cesta (2002)

Citlivo vyrozprávaný príbeh prvej lásky, ktorá je sladká a úprimná. 6/10

Celeste a Jesse navždy (2012)

Úprimný a sviežo melancholický film, ktorý je zameraný na svoje úmysly a nápady a je statočne oddaný emocionálnym ťažkostiam svojho ústredného vzťahu. 8/10