• Thriller

Madhouse (2004)

Film byl celkem pěkně zpracován, pořádnè výhrady k němu ani nemám. Krásně ukázáno, co se může člověku prebihat hlavou a finále? No nezklamal, přiznám se že z celého filmu asi nejlepší část. Nicméně spíš než hvězdu (kterých dávám 5) nedám plných 100, ale 96% za lehce nudnejší části s kterýma se ve filmu dá setkat.

Klíč (2005)

Jednoduše, celý film byl zajímavý, střed byl ne úplně nejzajímavější, ale nahrazuje ho úžasný konec. Nebylo to těžké uhádnout už po řekněme chvilce, nicméně to nemění na tom nic že závěr zpracovaně byl velmi pěkně. Film jsem viděl před roky, ale vždycky se rád podívám znovu. 4* jednu ubírám za zmiňovaný střed.... 94%

Zjevení (2012)

Neoriginální, špatně provedené a především atmosféra dle mě prostě vázla. Jediný koho mi bylo líto byl pes. Herecké výkony taky celkem zaostávaly. Tohle se prostě tvůrcům moc nepovedlo. Tři hvězdy za celkem pěkný dům, hudbu a toho psa. V procentech 23%

Lesy (2006)

Nemohu si pomoct, od začátku kdy jsem si film pustil mě moc nezaujal ani nezajímal. Hodinovej snímek byl absolutně moc zdlouhavý, upřímně řečeno by se dal zkrátit tak na půlku a mělo by to kladnější hodnocení. A proto, kdyby scény byli zajímavější, rozuzlení nebylo takové klišé a nebylo to nabyté feminismem tam bych dal klidně dokonce i těch hvězd pět a 80%... Ale vzhledem k tomu že to tak nebylo dávám dvě Hvezdy a 15%

Griffinovi (1999) (seriál)

Grifinovi, jsou dle mě skvělí seriál. Nejvíc se mi líbily první řady, později to už mělo takový divný spád, ačkoliv ne nějak nejhorší. Až dosud by to bylo 5 hvězd a 100%, ale proč nakonec nedostanou tak vysoké hodnocení? Tak za prvé dabing, původní byl nejlepší, možná schavuli Lois a Joe ti Maj současné lepší, ale ostatní jsou hrozné. Další, je to nehorázně homofóbní, dále jen příběhy se stávají vlastně takovým opravdu seriálem, není to už tak uvolněné. Postavy se některé celkem rapidně změnily, například Quiemaier, (nebo jak se to sakra píše, z veselého a věcné nadrzeneho je věcné mračicí a protivný morous. Stevie, ač jeho hodná stránka je super, nějaká zlost která ho dělala nejlepší postavou mu zůstat mohla. Jsem i rád že z Brienem vycházejí a jsou již nejlepšími přátely, nicméně přátelství mezi zlou dobou a hodnou byla u nich nej. 2 hvězdy - 13%

Na lince je vrah (2006)

Nemyslím si, že film byl nějaký propadák. Je to opravdu psychologický thriller, takže je to takové psycho (běhání sem tam, neustálè volání apod.) to je dle mě účel toho filmu a ne jakože jde o blbost. Zopakuji, jde o psychologický horor a zde je psychologie využívána opravdu hodně, proto to působí amatérsky chcete - li... Já jsem už před lety byl a po letech jsem stále spokojen s tímto filmem. 100%

Únos (2012) odpad!

Ačkoliv příběh to mělo celkem zajímavý, tak strašně utahaný, a celek jako takový byl zkrátka nudný a nezáživný, nebyla snad část, která by mě bavila, nebo zaujala. U mě bohužel propadák. U mě : 10% (To jen díky snad díky zajímavému příběhu, který byl prostě jen špatně odehrán)

Mrazivá tajemství (2016) (pořad)

Mrazivá tajemství jako celek hodnotím, že je to určitě skvělý nápad, celkem povedené aj. Proč jsem ale dal hvězdiček pouze 4 a né 5 je důvod ten, že bohužel epizody jsou krátké a je jich poměrně málo. Také více se mi určitě líbila řada první, tam se mi líbily všechny epizody nicméně druhá řada byla už slabší, z 8 epizod se mě líbili cirka 3 max 4. Doufám, že řada 3. bude lepší... Více k tomu není co dodávat. Celkem 90%

Kniha krve (2009)

Konec velmi očekávaný, v mém ''Film listu'' to není film, který bych vyhledával. Moc se to táhne a to nepříjemně, finále bylo očekávatelné a to velmi brzy. A především jsem zklamán celkovým dojmem. Hvězdiček 3, Procent necelých 40.

Puls 3: Invaze (2008)

Tento film, hodnotím celkově 40% a tím 3 hvězdy, protože opravdu strašný bylo a je především pozadí 90% filmu. ANo, je hezké že nechaly vlastně na lidské představivosti jak to dopadlo co se bude dít dál aj, nicméně to nemění nic na tom že to bylo přetláskané Screenem a výkony herecký byli opravdu příšerné.