Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Len prednedávnom som ho začal sledovať a som z neho úplne PAF... geniálna Anna Friel, takisto veľmi dobrý Lee Pace a o to lepší príbeh. Niekedy mi až srdce zabuší pri nádherných záberoch a pohľade na dvoch zamilovaných, ktorí nemôžu nikdy cítiť dotyk jeden druhého... PD obsahuje takisto skvelý čierny humor a vynikajúcu hudbu. Už sa teším na ďalšiu sériu- OKTOBER 2008!!!

My Fair Lady (1964)

Dokonalý film. Prekrásna Audrey, nádherná hudba, skvelé kostýmy- film, ktorý ma naozaj okúzlil :)

Funny Face (1957)

Krásny film s peknými pesničkami, vynikajúcou herečkou v hlavnej roli, skvelými kostýmami a bravúrnymi choreografiam osladený skvelou hudbou. Čaro 50tych rokov

P.S. Miluji Tě (2007)

Nádherný romantický príbeh okorenený milým humorom, veľmi dobrá hudba a skvelé herecké výkony dohromady vytvorili kreásny film- to sa nedeje každý deň. Z krásnej Hilary Swank som pocity cítil priam na vlastnej koži a prinútilo ma to vypustiť zopár sĺz. Pri každom liste sa mi rozbušilo srdce očakávaním, čo sa dozviem. Skvelý film na pekný večer! Nemôžem sa dočkať kedy mi dojde kniha, ktorú mi takisto odporučili, ako ja odporúčam tento film Vám :)

Zemřít pro... (1995)

Veľmi zaujímavo natočený film zvláštneho režiséra Gus V Santa s vynikajúcim výkonom prekrásnej Nicole Kidman. Vo výkonoch nemôžem zabudnúť na Joaquina Phoenixa. Film takisto krásne ladí so skvelou hudbou Dannyho Elfmana.

Romeo a Julie (1996)

Krásne romantický a tragický film adaptovaný z divadelnej hry famózneho Williama Shakespeara. Skvelá hudba, kamera, herci a celkovo film ma očarili až tak, že som ku konci vyronil nejkú tú slzu. Baz je jednoducho skvelý

Titanic (1997)

Titanic? Titanic. Titanic! Tak áno. Jeden z luxusných filmov a jeden z najkrajších takisto. Len keby to tí herci dotiahli. Na druhej strane je krásne vizuálne spravený a hudba bola taktiež vynikajúca. Smiech, láska a dojemný koniec do seba krásne zapadli a vytvorili ďalšie umelecké dielo Camerona. To, čo mi ale najviac vadilo boli hlúpe činy a slová, no bohužiaľ som sa nedostal k originálnemu zneniu, takže ťažko posudzujem. Ale som taktiež rád, že je v mojej zbierke.

Moulin Rouge (2001)

Krásny film o pravde, slobode, kráse a hlavne o láske. Najkrajší, najsmutnejší, najemotívnejší a najlepší film, aký som kedy videl. Film, na ktorého kráse padne sánka každému divákovi s romantickým srdiečkom. Skrátka fantázia!

Zachraňte Willyho! (1993)

Tento film som videl po prvý raz ako 4 ročný a veľa som si z neho napamätal. No našťastie mi padol do rúk a konečne som zistil, aké skvelé dielo to je. Fantastický herecký výkon J.J. Richtera (Jessie) a veľryby Keiko spolu krásne zladil film až do samej bodky. Takisto aj hudba Basila Poleudorisa krásne sformovala film a VOALÁ vznikol emotívny a krásny film. Všetko by bolo dokonalé, keby neboli pokračovania filmu, ktoré so sebou mierne sitahli aj tento diel.