Zátah: Vykoupení (2011)

Upřímně - ani ty akční scény mi nepřišly tak kulervoucí. Navíc - proboha - to je opravdu tak nákladné na produkci, sehnat si pár reálných zbraní? Ta střelba přes After Effects se hodí možná do nadšeneckých videí na YouTube, ale v akčním filmu vypadá neuvěřitelně trapně.

Avengers (2012)

Po dlouhých letech jsem se konečně zase cítil jako malej kluk...to prostě ani nejde jinak, když se řeže Iron Man s Thorem. A Whedon je boss par excellence. Nejen, že to tak parádně natočil, i ten scénář - využil přetékající pohár charismatu, který tenhle snímek má, na cca 194,5%.

Mezi vlky (2011)

Nepotřebujete Zombies, nepotřebujete napřirozeno, nepotřebujete nevysvětlitelné. Stačí vzít tlupu krvelačných vlků a Liama Neesona. On nadpozemské síly nepotřebuje. Udělá to fucking sám.

Drive (2011)

Tenhle snímek se přesně trefil do toho, co chci ve filmu vidět....ta atmosféra, vzít klíčky uprostřed noci, sednout do svý káry, projet se skrz LA, dát si koláč a kafe v nonstop snídaňárně, ale tak rozvedená do absurdna...v tý volnosti uvažování a chování - tak si občas vybílim nějakej obchod nebo někomu rozdupu hlavu :) Já tenhle filmek vidim jako totální opak Pulp Fiction. Co jsou pro Pulp Fiction slova, tady jsou obrazy a hudba.

Přednosta (2003)

Herec jménem Peter Dinklage je skvost. Jakmile jsem měl tu čest ho poprvé vidět v Game Of Thrones, musel jsem se podívat také další z jeho filmů. The Station Agent je jedním z nich, stavějícím čistě na jeho charisma a hereckém umu, a je filmem velmi příjemným!

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Wow, tak tenhle film mě hodně zklamal...pustit si ho den po shlédnutí 2001: Space Odyssey je jako pustit si (a porovnávat) Teletubbies po Vetřelcích.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Zatím naprosto vynikající obsazení, některé epizody slabší (Kitana&Mileena se spoustou animované vaty) a některé naprosto vynikající (Scorpion&Sub-Zero, První dva díly).

Hon na čarodějnice (2011)

"Shit"? "I saved your ass many times"? No, tyhle "hlášky" jsou už tak velmi slabé, když je ale navíc odříkává středověký rytíř s americkým přízvukem (!!), přijde vám tenle snímek jako prostě a úplně totální hovadina. Všichni kolem ústředního dua se snaží z filmu udělat něco pořádného, ale dvojice Cage-Perlman vypadají, jako kdyby došli z nějaké celebrity-kalby, nahodili brnění a začali improvizovat / předčítat otřesně nudný scénář. Pár lepších momentů a charisma hlavních protagonistů tenhle kousek zachraňují od totálního shitu (a to prosím zrovna ne ve chvílích, kdy Cage hláškuje). Velmi slabé tři hvězdy.