• Thriller

Etiketa (2004) (seriál)

Vychytávka z ČT má konkrétní smysl a účel z velmi praktickými radami společenského chování v humorné formě.

Sedm let v Tibetu (1997)

Po obrazové stránce bezchybné,ale co se taky dá zkazit na Himalájích .Hudebně krásné. To že tam hraje Pitt mě absolutně nevadí , naopak více "masy" se dozví další komunistický zločin na obyčejných lidech a proto mé vyšší hodnocení.

Patriot (2000)

Když je někdo patriot ve skutečnosti nebo ve filmu tak to mě rozhodně vůbec nevadí. Tahla bitva za nezávislost by mohla trvat u něco méně a mohla by mít klidně i vyšší hodnocení.

Lovec krokodýlů (2002)

Irwina často pozoruji na Animal Planet , dokáže strčit hlavu k hadovi a do tlamy ji zasune komukoli . Tenhle film je přesně v tomhle duchu, vyberte zvířata co se jich bojíte jedovatý hady, pavouky a co ja vím co všechno a hodťe mezi ně Irwina .

Král Škorpión (2002)

Tenhle film se tak nejak přes vás převalí jak písek v poušti .

Úžasňákovi (2004)

Rodina ˇ úžasňáku "je uplně úžasná.Rodina animátorů zrovna tak. Bych tuhle rodinu poslal honit Usamu a jeho fousatou partu vážně že jo.

Shrek 2 (2004)

Shrek mě baví, pořád "neřád" jeden ušatej, vlastně tykadlovej.

Shrek (2001)

To nejde jinak, tenhle borec filmového plátna je mě tak blízký, a sním si rád projedu pohádku po pohádce . Lidi už ten začátek v té kadiboudě , co?