Vox Lux (2018)

Jen těžko nacházím klady celého filmu, ale řekněme, že film měl celkem zajímavý start kdy mladá 14 letá divka po tragické události začíná svoji kariéru jako zpěvačka. Pak ale zhruba v polovině filmu po střihu uplyne 19 let a nastoupí Natalie Portman. Nic ve zlém, zahrála to dobře, ale obsah filmu byl naprostý odpad. Starší verze Celeste je nesympatická a šílená, film obsahuje spoustu scén uplně o ničem a pak závěr kdy je asi 10 ti minutový koncert, který diváka jen otráví a žádné další emoce v něm nevyvolá pak film jen tak skončí? Čekal jsem že ji aspoň na konci zastřelí nebo něco, ale tohle? Dávám 1 hvězdu za začátek, ale film považuji za naprostou ztrátu času 10-15%

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Na poprvé jsem byl filmem unešen a i teď když jsem ho zkoukl po třetí nebo čtvrté se mi stále velice líbil. Tak se pozná dobrý film, bohužel co se ale filmů od Tarantina týče, bude asi pulp fiction u mě 4 nebo 5. 90%

Ben Is Back (2018)

Velice zajímavé drama. Bohužel se vše zajímavé a dojemné ukáže již v traileru. Rozhodně ale nemohu říci, že bych se během filmu nudil, hlavní hrdina mi přišel v celku sympatický a jeho matka jako Julia Roberts velice roztomilá. Na filmu se mi nejvíce nezamlouval konec a také prácička pro drogový gang mi přišla dosti odbytá. Jako kdyby jel jen do sousedního města s penězi.

První očista (2018)

Myslím si, že není zrovna fér dávat filmu tak nízké hodnocení jen kvůli tomu, že jde o čtvrtý podobný film v sérii. Celkem podařený akční snímek vesměs srovnatelný s 2 a 3 dílem a to jak akcí, tak nápadem. Dávám 3 hvězdy, ale myslím, že je film nesmyslně podhodnocený. Ve skutečnosti bych dal asI 65%, možná 70.

Znovu ve hře (2018) odpad!

Je až k nevíře, jak moc mi byl tento film volný. Humor založený na pádech na hlavu i když to asi byly ty lepší části, jelikož když nikdo nikde nepadal tak dostali prostor nesympatické postavy jako ta asiatka s vědcem, což bylo naprosto příšerné. Co se týče nějakého příběhu tak vše co se ve filmu odehrálo bylo předvídatelné a nevnuklo divákovi ani špetku emocí. Otravný film a ztráta času. 10%

Sin City - město hříchu (2005)

Výtečný film který jsem žral už od základky. Clive Owen ve své roli senzační a torchu mi bylo líto, že nehral i ve dvojce.

Sejmi je všechny (2007)

Takový předchůdce Johna Wicka. Je to vtipné, ucházející příběh a spousta akce.